Προς το περιεχόμενο

sting -vinnie colauita-seven days


Προτεινόμενες αναρτήσεις

'Seven Days' - Sting, Live In Oslo, 1993

Εδω ακουμε και βλεπουμε εναν πολυ μεγαλο  Drummer τον Vinnie Colauita που επαιζε (και ) στο γκρουπ του Sting .Το κομματι ειναι το seven days στα 5/4

Το Τεμπο αυτο μπορειτε να το μοιρασετε και 3 3 2 2.(10/8)

Ο cοlauita σε συνεντευξη του το περιγραφει 3 2 ...και ετσι το παιζει .Και εμενα ετσι μου βγαινει .Απολαυστε τον παικταρα σε ενα απο τα μονα του( που τους εχει δε και αδυναμια ) .Νομιζω οτι ο vinnie συμμετειχε και στην ηχογραφηση του κομματιου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ήταν ο drummer του Sting για πολλα χρόνια......και νομίζω ότι αυτος το έχει γράψει στο studio ,όπως και πολλα αλλα......ισως ο καλύτερος drummer  ;D.....

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κορυφαίος ο Vinnie!!!

Πολύ με άρεσε και η συνεργασία Colaiuta / Ford / Haslip στο Jing Chi .

Και με το Sting τα σπάει!!!!

Ωραιότατον βίδεον Περικλή! Ταμάμ με τον καφέ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελληνικος η φραπε φιλε γιατι ειδα οτι καπνιζεις .Τελος ευχαριστω για την αποστολη της λιστας με τα μοντελα που θελω να χρησιμοποιησω στο επομενο βιντεο κλιπ των 4 WHEEL DRIVE .Eλπιζω μετα το casting να κατεβεις και να συνεργασθουμε κατα την διαρκεια των γυρισματων. :o ::) ::)

Αυτα τα λεω με εξουσιοδοτηση του πελατη μου και φιλου σου ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΠΟΣ.(ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟς ΤΟΥ !!) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ελληνικος η φραπε φιλε γιατι ειδα οτι καπνιζεις .Τελος ευχαριστω για την αποστολη της λιστας με τα μοντελα που θελω να χρησιμοποιησω στο επομενο βιντεο κλιπ των 4 WHEEL DRIVE .Eλπιζω μετα το casting να κατεβεις και να συνεργασθουμε κατα την διαρκεια των γυρισματων. :o ::) ::)

Αυτα τα λεω με εξουσιοδοτηση του πελατη μου και φιλου σου ΝΕΣΤΟΡΑ ΑΠΟΣ.(ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟς ΤΟΥ !!) 8) 8)

 

Douwe Egberts - Frapedieros -γεύση φουντούκι!!!! Ποίημα  ;D ;D ;D

Nice doing businesses with you!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα....φραπε με γευση φουντουκι (και βανιλια/καραμελα)? ??? :-X

Θα τριζουν τα κοκαλα του Δημήτρη Βακόνδιου. ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μα....φραπε με γευση φουντουκι (και βανιλια/καραμελα)? ??? :-X

Θα τριζουν τα κοκαλα του Δημήτρη Βακόνδιου. ;D

 

Σου πω και εγώ στην αρχή ήμουν επιφυλακτικός …έως δύσπιστος….μέχρι που ήπια την πρώτη γουλιά… ;D ;D ;D

 

σορρυ Περικλή που στο κάναμε το θέμα φραπέ  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου