Προς το περιεχόμενο

GIBSON SG MENACE


kontras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα αντίστοιχα ταυράκια της ESP τα έχω κοιτάξει, αλλά μου φαίνονται πιο ακριβά. Ή κάνω λάθος;

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για πιο heavy περάσματα μια χαρά κιθάρα είναι. Εξάλλου η μισή doom σκηνή με τέτοιες παίζει. Πάντως αν δεν κολλάς στην εμφάνιση που είπε και ο boogieman, χτύπα την. Σκέψου την σαν την "βαριά" έκδοση της Lespaul

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πιστεύεις ότι για αυτή την κιθάρα είναι πεταμένα τα λεφτα; Τί άλλο θα πρότεινες;

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πιστεύεις ότι για αυτή την κιθάρα είναι πεταμένα τα λεφτα; Τί άλλο θα πρότεινες;

 

Λοιπόν παραγγέλνεις την κιθάρα και αν δε σου κάτσει ο Θωμάς σου δίνει δυνατότητα επιστροφής σε 30 μέρες και τα λεφτά σου πίσω.Το μόνο ζόρικο σε αυτό το σενάριο είναι η αναμονή

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πιστεύεις ότι για αυτή την κιθάρα είναι πεταμένα τα λεφτα; Τί άλλο θα πρότεινες;

παρε πολυ πολυ στα σοβαρα αυτο που θα σου πω.

αν θελεις κιθαρα SG ποιοτητας ακριβων GIBSON SG παρε πχ αυτη και θα με θυμηθεις..

http://cgi.ebay.com/Greco-SG-w-Mirror-Pickguard-Fixed-Bridge-Rare-w-OHSC_W0QQitemZ200073711796QQihZ010QQcategoryZ47073QQrdZ1QQcmdZViewItem

αν δεν σου αρεσει η συγκεκριμενη (ως εμφανηση) καθε μερα πωλουνται 5-6 νεες greco στο ebay.

ειδες τιμη για οργανο made in japan 80's μαζι με σκληρη θηκη???

579 δολαρια = 446 ευρω μαζι με την σκληρη της θηκη,

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου