Προς το περιεχόμενο

metal zone ή hot British της radial?


DELAGOHN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To GT2 δεν χρεισιμοποιηται για να γραφεις σε κονσόλα; ή παίζει και απευθείας στον ενισχητη;

 

Τα κανει ολα! :lol: Εγω το χρησιμοποιω σαν προενισχυτη.

 

Παντως σοβαρα τσεκαρε το GT2!Λυνει τα χερια σου.

Για το ΜetalZone πιστευω οτι σου δινει μονο ενα πραγμα!Οσο και να γυρισεις τα κουμπια δεν προκειτε να αλλαξει αυτος ο ηχος(ΤΖΖΖΖ) :lol: Αν σου αρεσει αυτο ομως χτυπα το,ειναι φτηνο!

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω πει παλιοτερα και θα το ξαναπω... το ΜΤ ειναι ενα αξιοπρεπεστατο πεταλι που υπηρετει αριστα το σκοπο για τον οποιο φτιαχτηκε. Θυμαμαι οταν το χρησιμοποιουσα μπροστα απο ενα marshall tsl 100 half stack μπορουσα να πλησιασω παρα πολυ ηχους απο megadeth και metallica, και γενικα αρκετους μεταλο-ηχους. τωρα αν το παιζεις μπροστα απο εναν ενισχυτη με 8" ηχειο... οτι και να βαλεις τα τζιτζικια θα ξεπηδησουν που λεει και ο janick!!!

 

 

Υ.Γ αν σας κανει να νιωθετε καλυτερα εσας τους πολεμιους του ΜΤ, τα μεσαια του ενισχυτη ηταν σχεδον τσιτα!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το gt-2 μπορεις να βρεις ευκολα τον ηχο(ηχοχρωμα).οσο για το αν θα παιξει καλα με τον fender απο την εμπειρια μου το πεταλι αυτο θα ακουστει παντου!ειναι πεταλι που δυσκολα δεν θα αποδωσει.

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω πει παλιοτερα και θα το ξαναπω... το ΜΤ ειναι ενα αξιοπρεπεστατο πεταλι που υπηρετει αριστα το σκοπο για τον οποιο φτιαχτηκε. Θυμαμαι οταν το χρησιμοποιουσα μπροστα απο ενα marshall tsl 100 half stack μπορουσα να πλησιασω παρα πολυ ηχους απο megadeth και metallica' date=' και γενικα αρκετους μεταλο-ηχους. τωρα αν το παιζεις μπροστα απο εναν ενισχυτη με 8" ηχειο... οτι και να βαλεις τα τζιτζικια θα ξεπηδησουν που λεει και ο janick!!!

 

 

Υ.Γ αν σας κανει να νιωθετε καλυτερα εσας τους πολεμιους του ΜΤ, τα μεσαια του ενισχυτη ηταν σχεδον τσιτα!!! :D :D :D[/quote']

 

E λοιπόν εσύ είσαι αυτοκαταστροφικός :lol: :lol: ολόκληρος TSL και μου έπαιξες με το MT2;;;;

 

Και τα μεσαία τσίτα;;;Και δεν σκάσαν μύτη τα παχιά τζιτζίκια;; :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θες να μας πεις stavrilian ότι αυτό

 

http://img3.musiciansfriend.com/dbase/media/product/mp3/15/151328_mt2_14.MP3

 

 

δεν είναι καλοκαιράκι με φραπεδιά στον αγρό :lol: :lol:

 

κάντε μια σύγκριση και με αυτο

 

http://img3.musiciansfriend.com/dbase/media/product/mp3/15/150204_xmm_sttune1.MP3

 

Εντω μεταξύ ξαναθυμήθηκα γιατί μισώ τις παραμορφώσεις των πεταλιών και κύλισε ενα δάκρυ :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου