Προς το περιεχόμενο

metal zone ή hot British της radial?


DELAGOHN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως και να το κανεις το καθενα πεταλι εχει μοναδικο χαρακτηρα

(προσωπικα χτυπα και τα δυο μερικοι το ΜΤ2 το σκοτωνουν εδω μεσα μεχρι και 40 ευρω)

 

Μιας και σημερα το πρωι αγορασα το hotbritish σας ευχαρηστω ολους για τις συμβουλες...οσογια το mt-2 μαλλον καποτε θα κανω αυτο που λες... :roll: Παντως το hot british κανει σχεδον τα παντα και ηδη το εχω βαλει κατω και του αλλαζω τα φωτα :D :D :D

 

Αναμένουμε τις πρώτες εντυπώσεις :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελικα αξιζε τον κοπο... και να φανταστεις δεν εχω παει ακομα studio :twisted:

μια ερωτηση:

ξερει κανεις αν η zoom 707 II εχει bypass?και αν οχι πως μπορω να κανω κατι παρομοιο για να χρησιμοποιω τα εφε της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έχει bypass, πρέπει να πατήσεις και τα 2 πεταλάκια. Βέβαια τότε δοθλεύει και το κουρδιστήρι και δεν ξέρω αν σε βολεύει η κατα πόσο είναι καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά bypass και εφέ δεν πάνε μαζί.Δηλαδή αν θες μόνο εφέ θα κάνεις ένα patch που θά έχεις βγάλει παραμορφώσεις,εξομοιώσεις κλπ κλπ κλπ και θα έχεις μόνο το εφέ.Πάλι θα χάνεις κάποιο σήμα γιατί θυμάμαι η δικιά μου Zoom το κατάπινε :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου