Προς το περιεχόμενο

Μια αιρετική άποψη


blues power

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω αντιθετως πιστευω πως ο blues power ειπε μεν τα αυτονοητα' date=' αλλα επισης μιλησε πιο θαρρετα απο οποιοδηποτε αλλο μελος εδω μεσα που εχει τα ιδια πιστευω :)[/quote']

 

Το ότι δεν μιλάνε κι άλλοι με τα ίδια "πιστεύω" δεν οφείλεται απαραίτητα σε έλλειψη "θάρρους", αλλά ενδεχομένως στους λόγους που εξηγώ στο post. :wink:

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Lost, ασε με να πιστευω πως ειναι θεμα θαρρους..Πιστευω πως κανεις δεν θα εβγαινε να πει "Ξερεις κατι freemind, μας τα εχεις πρηξει με τα yamaha και τα yamaha...αντε πηγαινε απο εκει να μαθεις κανα πληκτρο ναπαιζεις και μετα ελα να μιλησουμε."..Ειναι θεμα ευγενειας..και παραμονης σε φιλικο περιβαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost' date=' ασε με να πιστευω πως ειναι θεμα θαρρους.[/quote']

 

Ε, αν το θέλεις τόσο, δε θα επιμείνω... 8)

 

Πιστευω πως κανεις δεν θα εβγαινε να πει "Ξερεις κατι freemind' date=' μας τα εχεις πρηξει με τα yamaha και τα yamaha...αντε πηγαινε απο εκει να μαθεις κανα πληκτρο ναπαιζεις και μετα ελα να μιλησουμε."..Ειναι θεμα ευγενειας..και παραμονης σε φιλικο περιβαλλον.[/quote']

 

Έστω λοιπόν ότι πιστεύω ότι πχ έχεις παλαβώσει με τα yamaha.

Δε θα έλεγα τίποτα, όχι από ευγένεια (η οποία κατ' εμέ μεταφράζεται σε υποκρισία), αλλά γιατί πραγματικά σέβομαι την τρέλα του καθενός να ασχολείται με την απόχρωση της βίδας του κάτω μέρους του αρμονίου, ακόμα κι αν δεν ασπάζομαι αυτήν τη λογική. (αντιθέτως, απέχω μακράν από αυτήν τη φιλοσοφία).

 

Γιατί να χαλάμε τις καρδιές μας;... :wink: 8)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο blues.Εκέινο που είπες για τα καυσόξυλα όμως και τα κουπιά,οι συγγραφείς τους (συνήθως)αστειέυονται.

Είναι μεν μερικοί που δε γουστάρουν τις Fender για παράδειγμα(+εγώ μέσα)και με την πρώτη ευκαιρία την λένε στους Fenderόπληκτους αλλά πάντα αστειεύονται και δεν υποτιμούν τη συγκεκριμένη μάρκα(σημειωτέον ότι η fender ήταν παράδειγμα).

Θα διαπιστώσεις τις επόμενες μέρες ότι είμαστε ΠΟΛΥ χαβαλετζήδες!!!

(παααααααρε πολύ)

 

Καλή "διαμονή" στο forum μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost' date=' ασε με να πιστευω πως ειναι θεμα θαρρους..Πιστευω πως κανεις δεν θα εβγαινε να πει "Ξερεις κατι freemind, μας τα εχεις πρηξει με τα yamaha και τα yamaha...αντε πηγαινε απο εκει να μαθεις κανα πληκτρο ναπαιζεις και μετα ελα να μιλησουμε."..Ειναι θεμα ευγενειας..και παραμονης σε φιλικο περιβαλλον.[/quote']

 

Οκ με τα Yamaha αλλά πως θα μπορέσεις να στηρίξεις την υπόλοιπη πρόταση(χωρις να θίξεις) χωρίς να σε έχει να ακούσει να παίζεις; :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με να ακουσω να παιζω? Ε, ολο και καποιο link μπορει να ακολουθησει ο καθενας..Και ολο και καποιο ψωνιο μπορει να ειμαι και να εχω ανεβασει ο,τι χαζομαρα εχω παιξει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με να ακουσω να παιζω? Ε' date=' ολο και καποιο link μπορει να ακολουθησει ο καθενας..Και ολο και καποιο ψωνιο μπορει να ειμαι και να εχω ανεβασει ο,τι χαζομαρα εχω παιξει :)[/quote']

 

Το θέμα είναι ότι απο τους ενεργούς χρήστες πάρα πολλοί λίγοι να έχουν ανεβάσει κάτι.Εγώ τουλάχιστον 2-3 άτομα ξέρω πως παίζουν εδώ μέσα.Για τους υπόλοιπους που δεν έχω ακούσει όσο "κολλημένοι" και να έιναι δεν μπορώ να γυρίσω και να πω "μάθε να παίζεις" :D :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως αυτή υπερβολική 'υπεράσπιση' εταιρειών,μοντέλων κιθάρας,software κτλ κτλ, γινεται σε ένα πλαίσιο ανταλλαγής ιδεών, απόψεων και τις περισσότερες φορές, αν όχι όλες, γίνεται καλοπροαίρετα και με χιούμορ (απ'οσο έχω καταλάβει τους 2 μήνες που παρακολουθώ τις συζητήσεις)!Στο κάτω κάτω όλο αυτό προέρχεται από την κοινή πόρωση όλων μας, λίγο ή πολύ, με τη μουσική και την τεχνολογία της και το noiz είναι το μόνο μέρος που μπορείς να μιλάς γι΄αυτό που σ'αρέσει χωρίς να γίνεσαι βαρετός μιας και τα υπόλοιπα μέλη συμετέχουν στη συζήτηση!

¶πο 'κει και πέρα, το πόσες κιθάρες π.χ. έχει ο καθένας, σε σχέση με το πόσο καλά παίζει αφορά ΜΟΝΟ τον ίδιο από τη στιγμή που δεν το παίζει ξερόλας και φωτεινός παντογνώστης :idea: μπροστά σε άτομα που το κατέχουν το άθλημα! :wink:

Η γνώμη μου... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο blues.Εκέινο που είπες για τα καυσόξυλα όμως και τα κουπιά' date='οι συγγραφείς τους (συνήθως)αστειέυονται.

Είναι μεν μερικοί που δε γουστάρουν τις Fender για παράδειγμα(+εγώ μέσα)και με την πρώτη ευκαιρία την λένε στους Fenderόπληκτους αλλά πάντα αστειεύονται και δεν υποτιμούν τη συγκεκριμένη μάρκα(σημειωτέον ότι η fender ήταν παράδειγμα).

Θα διαπιστώσεις τις επόμενες μέρες ότι είμαστε ΠΟΛΥ χαβαλετζήδες!!!

(παααααααρε πολύ)

 

Καλή "διαμονή" στο forum μας![/quote']

 

 

.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...μα για ποιούς λέει τώρα.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου