Προς το περιεχόμενο

Μια αιρετική άποψη


blues power

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι sam μου αλλά υπάρχει και μια άλλη κατηγορία (το λέω για να ξέρει το παιδί...) που μισούν οτιδήποτε αντι-fenderogibson-ικό.....Τους λες fenerόπληκτους πες τους fenderόπληκτους......

 

 

 

 

υπόψιν δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία....λολ

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Blues Power, το ποστ σου δεν είναι και τόσο αιρετικό. Νομίζω ότι η πλειοψηφία συμφωνεί. Ακόμη και αυτοί που (έχουν το δικαίωμα έτσι?) ασχολούνται με λεπτομέρειες της λεπτομέρειας στον ήχο, και αυτοί συμφωνούν. Το post αυτό (δηλ. οι απαντήσεις) μάλλον εσένα θα βοηθήσει να καταλάβεις το context των τσακωμών για τα "εργαλεία" της δουλειάς, παρά θα "ταρακουνήσει" κάποιους που εμφανίζονται κολλημένοι (χωρίς στην πραγματικότητα να είναι) να δουν παραπέρα. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blues Power' date=' το ποστ σου δεν είναι και τόσο αιρετικό. Νομίζω ότι η πλειοψηφία συμφωνεί. Ακόμη και αυτοί που (έχουν το δικαίωμα έτσι?) ασχολούνται με λεπτομέρειες της λεπτομέρειας στον ήχο, και αυτοί συμφωνούν. Το post αυτό (δηλ. οι απαντήσεις) μάλλον εσένα θα βοηθήσει να καταλάβεις το context των τσακωμών για τα "εργαλεία" της δουλειάς, παρά θα "ταρακουνήσει" κάποιους που εμφανίζονται κολλημένοι (χωρίς στην πραγματικότητα να είναι) να δουν παραπέρα. :wink:[/quote']

 

με καλυψες απολυτα! :wink:

 

υ.γ.ΠΟΛΥ αυτονοητα πραγματα ομως ρε παιδια ολα αυτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blues Power' date=' το ποστ σου δεν είναι και τόσο αιρετικό. Νομίζω ότι η πλειοψηφία συμφωνεί. Ακόμη και αυτοί που (έχουν το δικαίωμα έτσι?) ασχολούνται με λεπτομέρειες της λεπτομέρειας στον ήχο, και αυτοί συμφωνούν. Το post αυτό (δηλ. οι απαντήσεις) μάλλον εσένα θα βοηθήσει να καταλάβεις το context των τσακωμών για τα "εργαλεία" της δουλειάς, παρά θα "ταρακουνήσει" κάποιους που εμφανίζονται κολλημένοι (χωρίς στην πραγματικότητα να είναι) να δουν παραπέρα. :wink:[/quote']

 

με καλυψες απολυτα! :wink:

 

υ.γ.ΠΟΛΥ αυτονοητα πραγματα ομως ρε παιδια ολα αυτα...

 

Εγώ πιστεύω ότι ο Blues παίζει να σχημάτισε λάθος εικόνα... :D

 

 

Μα που έχω κρύψει την κουρδισμένη πένα μου;;; :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι ο Blues παίζει να σχημάτισε λάθος εικόνα... :D

 

 

Μα που έχω κρύψει την κουρδισμένη πένα μου;;; :lol: :lol: :lol:

 

ναι..ετσι εξηγειται..

οσο για την πενα εχω να σου δειξω μια καινουρια που αγορασα η οποια δεν ξεκουρδιζει με τιποτα ομως! :lol:

απο το αλλο σαββατο που τελειωνω εξεταστικη,περνας οπωσδηποτε για καφε εχουμε να πουμε πολλα... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω αντιθετως πως ο Blues σχηματισε σωστα την εικονα και την ειπε πως εχει... :)

 

α ωρε πεισματαρη εσυ.. :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα που έχω κρύψει την κουρδισμένη πένα μου;;; :lol: :lol: :lol:

 

Nαι αλλα το καλωδιο σου ειναι ακουρδιστο... :P

 

Δανεικό είναι για αυτό :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να θελω να γινω το μαυρο προβατο της συζητησης, απλα θα πω τη γνωμη μου οτι δηλαδη το να παρει κανεις μια παρα πανω κιθαρα δε νομιζω οτι το κανει για να επιβεβεωθει σα καλιτεχνης η μουσικος αλλα για τη καλυτερη ποιοτητα της μουσικης του... αλλα ομως απο την αλλη συμφωνω στο οτι κανεις που εχει πολλες κιθαρες δεν ειναι καλυτερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου