Προς το περιεχόμενο

RIG SCHEMATIC


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ καιρό ήθελα να το κάνω γιατί είχα χάσει το μπούσουλα, ποιό πάει πού και ποιό είναι μετά από το άλλο...

 

rig setup-Default-000.jpg

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως είναι ακούγονται καλύτερα.

Το θέμα είναι όταν σταματάει το μυαλό σου και δεν ξέρεις γιατί δεν γίνεται αυτό που θέλεις, διότι προφανώς ποτέ δεν είναι όλα ανοιχτά

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε δεν μπορούσα με τίποτα να έχω τον ήχο που είχα χθες... και έφταιγε ένα πετάλι το οποίο συσκεύασα σε στιλ μπόμπας και το πούλησα στο ebay πριν χρόνια, τώρα κομπρεσοραρω μόνο το σήμα του προενισχυτή και δεν κοιτώ ποτέ πίσω, εγώ ρυθμίσεις δε κάθομαι να γράφω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε εγώ γράφω ρυθμίσεις.

Εχω μετα βίας 10 Preset μετά από ψάξιμο χρόνων.

Αυτό που έφτιαξα (κυρίως για δική μου χρήση αλλά το μοιράστηκα) είναι κυρίως για το routing, διότι από τα περισσότερα από αυτά βλέπω μόνο προσόψεις και τα καλώδια χάνονται στο μαύρο σκοτάδι. Όποτε κάτι πήγε στραβά ή μου μπήκε κάποια ιδέα έπρεπε να περάσει μισή μέρα να είσαι σκυφτός ή ξαπλωμένος ανάσκελα στο πάτωμα με τον φακό να δεις τι γίνεται.

Επίσης οι λούπες με τα μικρά πετάλια πάνω αριστερά ανοίγουν μόνο περιστασιακά. 

Και φυσικά το μεταλύτερο πάντα μπέρδεμα είναι στην καρδιά του συστήματος (v-amp) όπου οι δυνατότητες σύνδεσης είναι πολλές και με σημαντική επίδραση στον ήχο και στον τελικό μείκτη

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου