Προς το περιεχόμενο

Jack X


Polter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρέθηκα σε ένα φιλικό σπίτι και ο γιος του φίλου μου έπαιζε το Jack X στο PS2. Η μουσική του παιχνιδιού μου κίνησε το ενδιαφέρον και κοίταξα το βιβλιαράκι της συσκευασίας για να δω ότι την έγραψε ο Billy Howerdel! Η εισαγωγή του παιχνιδιού μάλιστα είχε Queens Of The Stone Age. Ψάχνοντας στο Wikipedia, βρήκα ότι στη μουσική για αυτό το παιχνίδι υπάρχούν και διασκευές κομματιών του Howerdel από τους Danny Lohner, Dean Menta, Josh Freese, Troy Van Leeuwen, Atom Willard, Joey Castillo, Paz Lenchantin, και Wes Borland.

Αν πέσει στα χέρια σας το παιχνίδι ρίχτε του μια ματιά μόνο και μόνο για τη μουσική, αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά γενικότερα παίζουν παιχνίδια που τα soundtrack τους είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ! Και είναι και καμπόσα!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φαντάζομαι, απλά μου έκανε εντύπωση που είδα τον συγκεκριμένο σε soundtrack παιχνιδιού. Να φανταστείς ότι είχα καταχαρεί όταν είδα ότι το Passive από το Emotive το οποίο είναι και το τελευταίο κομμάτι που έγραψε ο Howerdel σαν A Perfect Circle, ήταν στο soundtrack του Constαdine. Πάντως το καλό με το ψάξιμο που έκανα στη Wikipedia, είναι ότι έμαθα ότι ετοιμάζει καινούριο άλμπουμ. Είμαι περίεργος τώρα που τελείωσε με τους A Perfect Circle, να δω τι θα βγάλει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου