Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

8O Μη μου πεις ότι τσαντίστηκες!

 

Όχι αλλά ταίριαζε γάντι η πρόταση μου μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

άσε ρε τσαντίστηκες......

 

μου τη δίνει που έχεις περάσει το προφίλ του "δεν νευριάζω ποτέ".... :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

επίσης ρε τάσο χιούμορ κάνουμε.....ξέρουμε για τους κάφρους μην ανυσηχείς.... :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8O Μη μου πεις ότι τσαντίστηκες!

 

Όχι αλλά ταίριαζε γάντι η πρόταση μου μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

άσε ρε τσαντίστηκες......

 

μου τη δίνει που έχεις περάσει το προφίλ του "δεν νευριάζω ποτέ".... :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Αν σου τι δίνει μπορείς να σπάσεις απο εδώ και να πας σε άλλο forum.:lol: :lol:

Αυτό έλειπε να τσαντιστώ επείδη ο Αναστάσης έφαγε χυλόπιτα σήμερα :lol: :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Κάθομαι και παρακολουθώ αυτό το θέμα εδώ και 23 σελίδες, χωρίς να Postάρω και έχουν ανάψει τα λαμπάκια μου.

 

Μήπως να απαντήσουν όσοι έχουν ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ METAL και όχι όσοι θέλουν να μας πείσουν για την ορθότητα των ιδεών τους;

 

Φτάνει πια αυτή η ξεροκεφαλιά...

 

Ο κολλημένος είναι κολλήμένος είτε ακούει Jazz είτε Metal είτε κλασσική είτε παραδοσιακή μουσική της Μποτσουάνα!

 

Δεν μπορεί να ρωτήσει κανείς δηλαδή τίποτα εδώ μέσα χωρίς να πέσουν να τον φάνε;

 

Και στην τελική, αφού βλέπετε οτι αφορά τον αγαπημένο δίσκο Metal του καθένα, τι μπαίνετε μέσα όσοι δεν έχετε σχέση; Αφού το παίζετε "αντι-Μεταλλάδες" και "σκεπτόμενοι", "μουσικάρες" και "παντογνώστες" (και καλά κάνετε αν σας ευχαριστεί ψυχολογικά αυτό).

 

Μη παρασύρεστε επειδή σήμερα είναι 21η Απριλίου (μαύρη επετειος της χούντας για τους ανιστόρητους). Κάντε σχόλια σύμφωνα με τη γνώμη σας χωρίς να προκαλέιτε.

 

Δεν σου αρέσει το Metal; Με γειά σου με χαρά σου! Γράψε λοιπόν σε ένα Post που να ακολουθεί τα γούστα σου και άφησε την πικρόχολη κριτική για άλλη φορά.

 

Να έλεγε το θέμα "σας αρέσει ή όχι το Metal;" το καταλαβαίνω να μπεις μέσα και να πεις την γνώμη σου, ίσως και πιο αιχμηρά απ' οτι συνήθως, να κάνεις και humor και ότι άλλο επιτρέπεται.

 

Μέτρο παντού κύριοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν με το "Καλύτερο ¶λμπουμ" πάντως εννοείται κάτι που δεν το βαριέσαι να το ακούς συνέχεια, ψηφίζω Agalloch - The Mantle. Αύριο βέβαια μπορεί να αλλάξω γνώμη.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη παρασύρεστε επειδή σήμερα είναι 21η Απριλίου (μαύρη επετειος της χούντας για τους ανιστόρητους). Μέτρο παντού κύριοι.

 

 

σημερα ειναι 20 Απριλιου.

οχι 21...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου