Προς το περιεχόμενο

Καμπίνα


nikos0937

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτό το 9 στα 10, πού το βασίζεις;;;;

 

το ότι ο europower είναι καλός όντως δεν σημαίνει πως τα προϊόντα τηςη εταιρίας είναι γενικώτερα πολύ καλά, ΑΚΡΙΒΩΣ όπως το ότι κάποτε δοκίμασες 1-2 προϊόντα της ΗΒ ΔΕΝ σου δίνει το δικαίωμα να θάβεις τα υπόλοιπα

 

harilatron, πιστεύω πως τα ελληνικά τα χειρίζομαι αρκετά καλά, αλλά μάλλον με παρεξήγησες

 

αυτό που χτυπιέμαι εδώ και 2 μέρες να κάνω, ΔΕΝ είναι να πάρω γνώμες για καμπίνα (αφού έγραψα πως ΕΧΩ καμπίνα 2χ12) αλλά να περάσω την άποψη πως η μέσα (και η κάθε μέσα) μόνο χάρη στην ανθρώπινη ματαιοδοξία παίρνει από τον κόσμο 3.5 φορές πάνω για καμπίνα που, ηχητικά, μπορεί να υπερέχει κατά 30% ή 50%, αν μπορεί κανείς να ποσοτικοποιήσει την ποιότητα του ήχου

 

και το ενδιαφέρον είναι ότι ΚΑΙ η Marshall ΚΑΙ η VOX έχουν καμπίνα 2χ12 ΚΑΤΩ από 300Ε!!!! τα κορόιδα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχα θα πάω να πάρω mercedes με 5ευρω αλλά έχω μόνο 4 θα μου δώσεις 10 να σου πάρω και εσένα μία ;

 

:lol: :lol: :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το ενδιαφέρον είναι ότι ΚΑΙ η Marshall ΚΑΙ η VOX έχουν καμπίνα 2χ12 ΚΑΤΩ από 300Ε!!!! τα κορόιδα!!!

 

όχι με αυτά τα μεγάφωνα κα άλλα πολλά πράματα

 

Εντάξει και το φιατ ρόδες έχει, το ίδιο και η φεραρι.... Οι κλέφτες στην φεραρι :roll:

Μάλλον δεν ξέρεις να κρίνεις με τίποτε άλλο παρά με τα λεφτά...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ ρε παιδια αλλα υπεπεσε στην αντιληψη μου οτι ουτε το ξυλο της καμπινας παιζει ρολο στον ηχο η κανω λαθος? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άντε δες κανά παλιότερο ποστ μου κολλημένο ε κολλημένο..

Μπας και είσαι αυτός και μας το κρύβεις;

http://www.freewebs.com/harleybenton/index1.htm

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σορρυ ρε παιδια αλλα υπεπεσε στην αντιληψη μου οτι ουτε το ξυλο της καμπινας παιζει ρολο στον ηχο η κανω λαθος?

 

Αν σου λένε ότι με τα ίδια ηχεία παρόμοια καμπίνα.... Ναι και με το ίδιο άχρηστο βιομηχανικό ξύλο που χρησιμοποιεί η Benton

 

 

Και επιμένει ότι όλοι μας κοροϊδεύουν! Και συγκρίνει καμπίνες 2χ12 άσχετες μεταξύ τους.... Πόσο έχει η καμπίνα της μαρσαλ με το celestion v30 ηχείο; Δεν σε ενδιαφέρει ε; Παρά μόνο ότι έχει βγάλει και κάποιες καμπίνες με 300e!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρέ ας είχε μια άλλη στάμπα πάνω η καμπίνα και ας κόστιζε 400Ε και θα βλέπαμε πώς θα την έκρινες... αφού ΠΟΤΕ δεν την άκουσες...

 

και πού 'σαι... λεξούλες οπως "κολλημένο", ξέρω κι εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου