Προς το περιεχόμενο

Καμπίνα


nikos0937

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Είναι σουρεαλιστική αυτή η κουβέντα.

Εμφανίζομαι ως ο κουρδισμένος της υπόθεσης!!!!!!!.

Κι ο boukaw σαν κουρδισμένος τα λεει.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

gdevelek, αν κάνουν ποτέ club οι ξεκούρδιστοι, βάλε υποψηφιότητα για πρόεδρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αντιπαρέχομαι ακόμη μια ειρωνεία σου και απλώς θα σου πω ότι εξακολουθείς και δεν καταλαβαίνεις......

Για δες το παράδειγμα του harιlatron (ο οποίος δηλώνει και ξεκούρδιστος...). Αυτό σημαίνει ότι από τιμής πέρα από squier-epiphone και γενικώς πάνω από τα 300-400e δεν αξίζει, καθώς οι benton αρχίζουν από τα 90 και φτάνουν τα 200e.....

Και εξήγησέ μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ όμως πως γίνεται η συγκεκριμένη καμπίνα μπεντον να είναι στο 1/3 της τιμής όλων των υπόλοιπων; Και μην μου πεις ότι υπάρχουν και καμπίνες των υπολοίπων στα 300e γιατί πολύ απλά δεν είναι οι ίδιες. Πάντα συγκρίνουμε όμοια πράματα και όχι μήλα με αχλάδια....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σουρεαλιστική αυτή η κουβέντα.

Εμφανίζομαι ως ο κουρδισμένος της υπόθεσης!!!!!!!.

Κι ο boukaw σαν κουρδισμένος τα λεει.... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

οντως... :lol: :lol: :lol:

ε μα τι να πεις ρε και εσυ..αφου μου εκανε τοσο εντυπωση που εψαξα λιγο τα ποστ του φιλου gdevelek και σχεδον παντου υμνοι την behringer,το guitarfetish,usb κιθαρες..γενικα οτιδηποτε κανει κατο απο 400 ευρω...αυτο ειναι καθαρα μιζερια και οχι μονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαράκο, αν νομίζεις πως η μιζέρια μετριέται με τα πόσα ξοδεύει κανείς σε αγορές, είσαι πολύυυυυυυυυυ βαθιά νυχτωμένος... μα ΠΟΛΥ βαθιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτος..... Μετά το παραλίγο πατριωτάκι μου έβαλες τον ΤΑΜΠΑΚΗ....

Οεεεεεεε προσκυνώ σε οεοεοε οεοεοε

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gdevelek δεν βλέπεις ότι τόσα άτομα προσπαθούν να σου πουν κάτι εδώ ;

 

μα καλά είπαμε είναι τρελές οι διαφορές χρημάτων αλλά αν ψάχνεις κάτι τρομερό θα τα δώσεις είναι μονόδρομος και εγώ όπως είπα μια κεφαλή behringer έχω δεν είμαι κανένας καπιτάλας αλλά μην πηγαίνουμε από το ένα άκρο στο άλλο στο φινάλε φινάλε κάνε παραγγελία την καμπίνα αν θεωρείς ότι σε πιάνουν μ@λ@κ@ και θα έχεις τον ήχο που θες με λιγότερα χρήματα

 

κάπου εδώ θα ήταν καλό να σταματήσει αυτη η συζήτηση εγώ αποχωρώ απο το thread γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΜΠΙΝΑ, ΣΕ ΤΙ ΓΛΩΣΣΑ ΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ;;;

 

επί της αρχής μιλάω δύο μέρες τώρα!!!

 

όσο για το ότι "είναι τρελές οι διαφορές χρημάτων", αυτό ΠΡΩΤΗ φορά γράφεται σε τούτη την κουβέντα!!!

 

αν το είχατε γράψει από πριν δεν θα τσακωνόμαστε τώρα!

 

αφού κι εγώ ΑΥΤΟ ακριβώς λέω!!!

 

αλλά εσείς λέτε "όχι καλώς είναι τόσο μεγάλες οι διαφορές!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο για το ότι "είναι τρελές οι διαφορές χρημάτων"' date=' αυτό ΠΡΩΤΗ φορά γράφεται σε τούτη την κουβέντα!!!

[/quote']

 

Ναι αλλά τις αξίζουν :wink:

 

Δεν λες να καταλάβεις ότι μόνο η hb βρίσκεται τόσο μα τόσο χαμηλά ε; Δεν σου λέει τίποτα απολύτως έτσι;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου