Προς το περιεχόμενο

Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. απιστευτο... ειμαι εκτος εαυτου


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά και να ισχύει eye γιατί να μην τον προσβάλλει τον τύπο;

 

Να γιατί:

 

ειδα οτι το ονομα αυτου που το εφερε ειναι Κ......ης ο οποιος ειναι ο ιδιος που μου εχει φερει πολλες αλλες φορες πακετα και ειναι ενημερος για του τι πραγματα παραλαμβανω.....

 

Αν το έκλεψε' date=' είπαμε: kill, αλλά μπορεί και απλά να το προστάτεψε.[/quote']

 

Ναι.....το προστατεψε.....τοσο πολυ που δεν χτυπησε ουτε το κουδουνι?????Τον ευχαριστω για τη σκεψη του.....Εν τω μεταξυ δεν ξερω ουτε τι να πω στον Αμερικανο που το εστειλε.....οτι και να του πω θα νομιζει οτι προσπαθω να τον κλεψω........

 

Ε, ρε γλεντια που εχουν γινουν αυριο , ε ρε γλεντια, παραμαζωμα θα τους παει...................

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βρε φεντεριάρη, μπορείς να φανταστείς ότι κάποιος θα διακινδύνευε τη θέση του στο Δημόσιο για μία μαλακία των 189 ευρώ που δεν ξέρει ούτε που να την "σπρώξει"; Αν υπάρχει τέτοιος βλάκας, μάλλον πρέπει να πάμε για εκλογές.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν θα πάθει τίποτα. Επίπληξη, εσωτερική διεργασία και το πολύ πολύ δυσμενής μετάθεση από την μια περιοχή στην άλλη. Έχοντας πατέρα πρώην δημόσιο αγωνιστή, μου έχει πει πως καλύπτονται μεταξύ τους.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχας δεν ειμαι τοσο σιγουρος οτι οι ταχυμεταφορες ειναι "δημοσιο"

 

Και πιστεψε με επειδη απο τη δουλεια μου (ειμα ελεγκτης σε μεγαλο ασφαλιστικο ελληνικο οργανισμο) ερχομαι δυστυχως καθε μερα σε επαφη με το Ελληνικο Δημοσιο και βλεπω πολυ καλα πως δουλευει το μυαλο των περισσοτερων Δημοσιων Υπαλληλων και το τι ποιοτητας ειναι .......ειναι ικανοι γι αυτο και πολλα περισσοτερα.....αν καθισω να σου πω τι εχουν δει τα ματια μου θα κανουμε ελεγεια...........

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν θα πάθει τίποτα. Επίπληξη' date=' εσωτερική διεργασία και το πολύ πολύ δυσμενής μετάθεση από την μια περιοχή στην άλλη. Έχοντας πατέρα πρώην δημόσιο αγωνιστή, μου έχει πει πως καλύπτονται μεταξύ τους.[/quote']

 

Yπαρχουν και οι νομικες διαδκασιες που ΘΑ κινηθουν εναντιον του, καθως και αλλοι τροποι..............

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό ξέρεις ποιο είναι με αυτές τις διαδικασίες; Ότι πρέπει να το κυνηγάς συνέχεια και να μην πεις ότι εντάξει τώρα είναι θέμα δικαιοσύνης, γιατί τότε πάει το καναρινάκι..... πέταξε.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μαζί σου Fenderiarhs, ρίξτους ένα χ3$1m0 κι από μένα. Ξέρουν αυτοί γιατί!!!

 

Πάντως, τα τελευταία 2 χρόνια ακόμη και για τέτοια προσωπικά δέματα βάζω τη διεύθυνση του γραφείου. Έτσι δεν μπορούν να ισχυριστούν εργάσιμες ώρες ότι δεν βρήκαν κανένα.

(Μέχρι τότε, μόνο χαρτάκια έβρισκα πεταμένα έξω από το σπίτι κι ας ήμουν μέσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό κι εγώ πάντα όταν με ρωτάνε καλά ρε μεγάλε τι έχει μέσα αυτό λέω βιβλία.

 

Έχω πετύχει @ρ$ιδια courieράδες!! Περισότερο δε με τρελαίνομαι με τους *α@άκες που αφήνουν μικρά δέματα και φακέλους έξω από την πόρτα και βάζουν αυτοί υπογραφή στο χαρτί, ενώ έχουν την υποχρέωση ακόμα και για μια καρφίτσα να στο παραδώσουν στο χέρι!! Πάλι καλά που έχω σωστούς γειτόνες!

 

Πάντως οι ταχυμεταφορές είναι ιδιωτική εταιρία και μάλιστα με πολύ αυστηρούς κανόνες και έλεγχο, και το βλέπω το φιλαράκι σου απο αύριο χωρίς δουλειά...

 

 

Καλή επιτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου