Προς το περιεχόμενο

Ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ. απιστευτο... ειμαι εκτος εαυτου


fenderiarhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν 1) δεν αποζημιωθω ΠΛΗΡΩΣ (και δεν με ενδιαφερει ΠΟΣΩΣ αν θα το κανει η υπηρεσια του η ο ιδιος απο τον μισθο του).....

 

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά το "πλήρως" προφανώς σημαίνει τη δηλωμένη αξία του δέματος, όχι το πόσα έδωσες εσύ - αυτό το νόημα έχει άλλωστε και η δήλωση.

 

Πάντως καλή τύχη, καλό κουράγιο και καλά ξεμπερδέματα, και πες τους και μια παναγία απ'όλους μας, γιατί είναι τραγικοί πραγματικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 83
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Περισότερο δε με τρελαίνομαι με τους *α@άκες που αφήνουν μικρά δέματα και φακέλους έξω από την πόρτα και βάζουν αυτοί υπογραφή στο χαρτί' date=' ενώ έχουν την υποχρέωση ακόμα και για μια καρφίτσα να στο παραδώσουν στο χέρι!![/quote']

 

+1000! Τι καθίκια ρε γαμώτο!! Δηλαδή πληρώνει ο άλλος (εγώ) συστημένο, και πάνε οι ΓΕΛΟΙΟΙ και τολμάνε να πλαστογραφήσουν την υπογραφή του παραλήπτη!!!!! Μιλάμε για μένα αυτοί οι καραγκιόζηδες θα έπρεπε να απολύονται ΑΜΕΣΑ και να τελειώνουμε με τέτοιες μαλακίες!!!!!!!!!! Αν είναι ποτέ δυνατόν, πώς την έχουν δει!!?!!?? Δηλαδή εγώ τι είμαι που πληρώνω extra για την ασφάλεια του δέματός μου!?!?!? Ηλίθιος; Βλάκας; Χαζός; Βόιδι; Εύπιστος;; Να μας πουν για να ξέρουμε δηλαδή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω για σας εγώ πάντως περίμενα δέμα απο Αθήνα με τα κανονικά ΕΛΤΑ(μια και αναφέρθηκε το δημόσιο)και περιμενα τρεις βδομάδες χωρίς αποτέλεσμα όσπου κάνω πόσα τηλέφωνα ενημερώνω τον αποστολέα τι παιχτηκε πάει στο ταχυδρομείο και του λένε "Αφού μας είπατε να το στείλουμε μετά τις 20/2"!!!! 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

 

Απλά άθλιοι ακόμη και στις δικαιολογίες!!!!

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περισότερο δε με τρελαίνομαι με τους *α@άκες που αφήνουν μικρά δέματα και φακέλους έξω από την πόρτα και βάζουν αυτοί υπογραφή στο χαρτί' date=' ενώ έχουν την υποχρέωση ακόμα και για μια καρφίτσα να στο παραδώσουν στο χέρι!![/quote']

 

+1000! Τι καθίκια ρε γαμώτο!! Δηλαδή πληρώνει ο άλλος (εγώ) συστημένο, και πάνε οι ΓΕΛΟΙΟΙ και τολμάνε να πλαστογραφήσουν την υπογραφή του παραλήπτη!!!!! Μιλάμε για μένα αυτοί οι καραγκιόζηδες θα έπρεπε να απολύονται ΑΜΕΣΑ και να τελειώνουμε με τέτοιες μαλακίες!!!!!!!!!! Αν είναι ποτέ δυνατόν, πώς την έχουν δει!!?!!?? Δηλαδή εγώ τι είμαι που πληρώνω extra για την ασφάλεια του δέματός μου!?!?!? Ηλίθιος; Βλάκας; Χαζός; Βόιδι; Εύπιστος;; Να μας πουν για να ξέρουμε δηλαδή!!

 

To ποιο γελοίο είναι όταν έρχονται και έχουν είδη υπογράψει το δέμα μόνοι τους και βιάζονται σαν να τους έχεις βάλει οινόπνευμα στον @ώλο και όταν τους ρίχνεις τα μπινελίκια σου λένε να μωρέ αδερφέ έχω σταματήσει εδώ κάτω παράνομα κτλ κτλ κτλ!

Ο άλλος πάλι μια φορά από τη Γενική Ταχυδρομική έρχεται με το δέμα και το πετάει μια στο πάτωμα και τα πέρνω και του λέω καλά ρε τι συμπεριφορά είναι αυτή και μου λέει "για τα 600¤ που πέρνω το μήνα μια χαρά σου συμπεριφέρομαι!!" 8O 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σσσσσσσσσ..... Μη φωνάζετε....

 

Σε λίγο έχει ραντεβού ο Fenderiaris με το διευθυντή.

Παρακαλώ να χαμηλώσουν τα φώτα και να μπει αισθησιακή μουσική. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fenteriarh, αν είναι δυνατόν, θέλω το amature video από την συνάντηση...... έτσι.... για τις δύσκολες χειμωνιάτικες νύχτες.....

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος πάλι μια φορά από τη Γενική Ταχυδρομική έρχεται με το δέμα και το πετάει μια στο πάτωμα και τα πέρνω και του λέω καλά ρε τι συμπεριφορά είναι αυτή και μου λέει "για τα 600¤ που πέρνω το μήνα μια χαρά σου συμπεριφέρομαι!!" 8O 8O 8O

 

Καλά βέβαια εκεί του λες "κι εγώ βρε μαλάκα 600¤ το μήνα βγάζω, και έδωσα τα 500 από αυτά για να αγοράσω αυτό εύθραυστο αντικείμενο ΗΛΙΘΙΕ" και ησυχάζει. Ζώα γαμώτο μου, ΖΩΑ. Σεβασμός μηδέν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά βέβαια εκεί του λες "κι εγώ βρε μαλάκα 600¤ το μήνα βγάζω' date=' και έδωσα τα 500 από αυτά [/quote']

 

Αμα το κανεις αυτο, τοτε θα χεις προβλημα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου