Προς το περιεχόμενο

Μουσική στο αυτοκινητο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.skroutz.gr/s/12974897/Sony-DSX-A410BT-με-Bluetooth.html

 

 Είμαι εξαιρετικά ευχαριστημένος με αυτό που το έχω 3 χρόνια τώρα στο αυτοκίνητο.

 Πολύ καλή απόδοση για τα λεφτά του, εξαιρετική συνεργασία με το bluetooth και το κινητό, διαβάζει τα folders του κινητού και χειρίζεσαι την εναλλαγή τραγουδιών, την παυση και άλλες transport λειτουργίες.

 Εξαιρετική ποιότητα των φωνητικών κλήσεων και ατού το ενσωματωμένο μικρόφωνο στο panel που λειτουργεί άψογα, με ακούνε πολύ καθαρά. Οπότε γλυτώνεις να τοποθετείς μικρόφωνο. Και καλη συνεργασία με τον τηλεφωνικό κατάλογο, αν και αυτά διαβάζουν μονο λατινικούς χαρακτήρες, ελληνικα δεν διαβάζουν. 

 

 Αναγνωρίζει το τηλέφωνο αμεσως αμα έχω ανοιχτό το bluetooth και γίνεται ένα πολύ ωραίο ηχείο το συστημα μου του τηλεφώνου μου ουσιαστικά, π.χ. βαζω στο google maps που ΗΘΕΛΩ να ΠΑΩ ακουω που να στριψω ακούγοντας παράλληλα τη μουσική ή ότι άλλο θέλω απο το κινητό χωρίς να το κοιτάω.

 

 Έχει εφαρμογές από το sony app, αλλα εφόσον αυτά κάνουν το ρόλο του ηχείου του κινητού, όλα γινονται απο το κινητό.

 

 Στα + το βολτάμετρο για να βλέπεις την μπαταρια του αυτοκινήτου.

 

 usb θύρα.

 

 Είμαι πολύ ευχαριστημένος φυσικά παιζει ρόλο και τι ηχεία και τι διαμόρφωση έχεις στο αυτοκίνητο, εμενα εχει πολύ καλά ηχεία το αυτοκίνητο και ολα ειναι καμπάνα χαχαχαχαχχχαχαχχχαχχαααχα

 

 Επίσης με το NFC μιας και μπορεί να κρατήσει 2 bluetooth συνδέσεις, αν έρθει ενας φίλος,  ο γιος μου κλπ, συνδέουν το κινητό τους για να ακούσεις απο τα κομμάτια τους απλά αγγίζοντας το.

 

 Ένα τέτοιο ανάλογο θέλεις.

 Το συγκεκριμένο πάντως μου βγήκε πολύ καλό και έχει και εργονομικό σχεδιασμό και τα πλήκτρα είναι βολικά στη χρήση.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου