Προς το περιεχόμενο

Συνδεσμολογία για ηλεκτρική κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, dimsonic είπε

τότε ο θόρυβος έρχεται από τα πετάλια και από τα καλώδιά σου μετά την κιθάρα. Ποιά πετάλια χρησιμοποιείς?

Πετάλια δεν έχω διότι έχω τον line 6 spider v20 mkII ενισχυτή που έχει πολλά μέσα δικά του, σε πρισετς κτλ με πολύ distortion αποκτά λίγο θόρυβο που είναι λογικό πιστεύω! Οπότε εν κατακλείδι παρόλο που σε καθαρό σήμα δεν έχω θόρυβο καλά δεν είναι να γειωσω το ξύλο της κιθάρας με ταινία χαλκού και το pickguard από μέσα για σειφ; Έτσι να υπάρχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Μιχάλης Παντινάκης είπε

Πετάλια δεν έχω διότι έχω τον line 6 spider v20 mkII ενισχυτή που έχει πολλά μέσα δικά του, σε πρισετς κτλ με πολύ distortion αποκτά λίγο θόρυβο που είναι λογικό πιστεύω! Οπότε εν κατακλείδι παρόλο που σε καθαρό σήμα δεν έχω θόρυβο καλά δεν είναι να γειωσω το ξύλο της κιθάρας με ταινία χαλκού και το pickguard από μέσα για σειφ; Έτσι να υπάρχει 

Αν θες να περασεις την ωρα σου...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Μιχάλης Παντινάκης είπε

το θεωρεις useless δηλαδη;

Θα το εκανα μονο αν δεν ειχα τι να κανω

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Θα το εκανα μονο αν δεν ειχα τι να κανω

Κοίτα από θέμα χρόνου κτλ έχω διότι θα αργήσω να τελειώσω το πρότζεκτ διότι την τρίβω κ βάφω το σώμα οπότε δεν έχω θέμα ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου