Προς το περιεχόμενο

steve Hunter + EZmix


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

To EzMix είναι life saver για mix/master μέχρι ένα level, ας πούμε level αξιοπρεπούς demo. Ίσως το λέω και ως άσχετος, αλλά τα presets αυτά κάνουν σίγουρα πολύ καλύτερη δουλειά από μένα, ακόμα κι αν χρησιμοποιώ πολύ πιο ακριβά plugins.

 

Τώρα ο Hunter πλάκα θα κάνει με ό,τι κι αν παίξει.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κατι ezmix. Κανουν δουλεια αλλα ειναι μαυρο σκοτος. Πατας ενα κουμπι μονο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Εχω κατι ezmix. Κανουν δουλεια αλλα ειναι μαυρο σκοτος. Πατας ενα κουμπι μονο

 

Ναι είναι τελείως άρπα κόλλα, αλλά από το να πατάω εγώ 10 κουμπιά και να τα κάνω κ*λο, καλύτερα το ένα κουμπί του EzMix. Αν υπήρχε χρόνος και για ενασχόληση με mix/master, θα είχε 45 ώρες η μέρα.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

 

Ναι είναι τελείως άρπα κόλλα, αλλά από το να πατάω εγώ 10 κουμπιά και να τα κάνω κ*λο, καλύτερα το ένα κουμπί του EzMix. Αν υπήρχε χρόνος και για ενασχόληση με mix/master, θα είχε 45 ώρες η μέρα.

Για καποιους εχει. Για αλλους ισχυει οτι θελουν να ξερουν τι γινεται και αλλαζει ο ηχος.

Με το βιντεο το σημερινο μονο  θυμηθηκα οτι εχω ψωνισει ezmix και ισως δεν τα εχω χρησιμοποιήσει ποτε

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Για καποιους εχει. Για αλλους ισχυει οτι θελουν να ξερουν τι γινεται και αλλαζει ο ηχος.

Με το βιντεο το σημερινο μονο  θυμηθηκα οτι εχω ψωνισει ezmix και ισως δεν τα εχω χρησιμοποιήσει ποτε

 

Σίγουρα υπάρχει κόσμος που μπορεί να αφιερώσει και μέρες ολόκληρες στο master στάδιο. Εδώ κάνουμε αμάν να αφιερώσουμε 1 ώρα απλά για να γράψουμε 30'' μουσικής, που τελικά θα καταλήξει απλά να πιάνει χώρο σε έναν σκληρό δίσκο.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BillTrantos είπε

 

Σίγουρα υπάρχει κόσμος που μπορεί να αφιερώσει και μέρες ολόκληρες στο master στάδιο. Εδώ κάνουμε αμάν να αφιερώσουμε 1 ώρα απλά για να γράψουμε 30'' μουσικής, που τελικά θα καταλήξει απλά να πιάνει χώρο σε έναν σκληρό δίσκο.

Και θα το ακουμε μονοι μας με 5 φιλους

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Και θα το ακουμε μονοι μας με 5 φιλους

 

Τα δικά μου ούτε εγώ δεν τα ακούω. 😁

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου