Προς το περιεχόμενο

The 200 Greatest Singers of All Time- Η RS εκδοχή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η νοοτροπια των τσαρτς εννοειται δεν οδηγησε στην καταντια του σημερα. Οδηγησε η νοθεία τους με τα κλικς.

Οσο δεν συνεβαινε αυτο στα τσαρτς διακρινονταν οι καλοι..

 

 

Καποια στιγμη θα σας ανεβασω τα 100 καλυτερα του ΝΜΕ μεχρι το 1974 για να δειτε πως ηταν τοτε οι λιστες και τα περιοδικα.

 

 

Btw το ποπ κ ροκ ήταν μια θλιβερη φυλλαδα γι αυτο πιστευω ηταν μικρη η συμμετοχη του Πετριδη και η "κοντρα" του. Οι πιο σωστες κριτικες ηταν παντα στον Ηχο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 minutes ago, dimsonic said:

Καποια στιγμη θα σας ανεβασω τα 100 καλυτερα του ΝΜΕ μεχρι το 1974 για να δειτε πως ηταν τοτε οι λιστες και τα περιοδικα.

🤟

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

Btw το ποπ κ ροκ ήταν μια θλιβερη φυλλαδα γι αυτο πιστευω ηταν μικρη η συμμετοχη του Πετριδη και η "κοντρα" του. Οι πιο σωστες κριτικες ηταν παντα στον Ηχο

Όχι οτι οι άλλοι ήταν καλύτεροι, αλλά έχω φάει κάτι σούπες από προτάσεις του Ήχου - Ζήλου & co.

Θυμάμαι βέβαια και τον αχαρακτήριστο Κωσταντέα με τις κριτικές του και κάτι Γ+ που είχε βάλει στο Rattus Norvegicus και άλλα ευτράπελα.

  • Συμφωνώ 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο σωστες ειπα.

Πιο.

 

Παντως εγω τις πιο προχωρημένες μουσικες τις ακουσα απο τον Πετριδη.

Και μιλαμε για προχωρημενες.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dimsonic said:

Πιο σωστες ειπα.

Πιο.

 

Παντως εγω τις πιο προχωρημένες μουσικες τις ακουσα απο τον Πετριδη.

Και μιλαμε για προχωρημενες.

Δλδ ο Πετρίδης έχει παίξει αυτά;

 

 

να απαντήσω από μόνος μου ότι αποκλείεται και σε καμία περίπτωση;...ακόμα κι αν το έκανε (😝) θα έγινε επειδή κάποιος τον "ανάγκασε"...
Ο Περίδης παίζει αυτά που νομίζει αυτός ότι είναι προχωρημένα και καλά κάνει. Έχεις την ίδια άποψη με αυτόν δλδ; Σε όλα;...σπάνιο πράγμα για να μην πω αδύνατο και γίνω απόλυτος....
Δεν θέλω να επαναλαμβάνομαι, αλλά θα το ξαναπώ... κανένας δεν έχει τη δύναμη να σε κανει να τον ακολουθείς και να πιστεύεις ότι λέει, εκτός και του την δώσεις εσύ ο ίδιος...
Περί ορέξεως κυρίες (αλήθεια που είναι;!) & κύριοι... κολοκύθια λίστες και 'influencers'...Πετρίδηδες και λοιποί δεν πρόκειται να με κάνουν ποτέ να αποφασίσω...όποιος έχει απορίες, ας διαβάσει το προφίλ μου.
Ευχαριστω και πάλι για την υπομονη σας κι όπως έχω αναφέρει ξανά στο παρελθόν, οι απόψεις είναι σαν τις "πωποτρυπίδες"...όλοι έχουν τουλάχιστον μια....🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Δλδ ο Πετρίδης έχει παίξει αυτά;

 

Ναι.

Αν και δεν εννοουσα αυτα.

 

Προφανως και δεν ακους.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, dimsonic said:

 

Ναι.

Αν και δεν εννοουσα αυτα.

 

Προφανως και δεν ακους.

Εδώ και δεκαετίες...με κούρασε με τους Beatles...🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Εδώ και δεκαετίες...με κούρασε με τους Beatles...🤣

Δεν μπορεις να εχεις αποψη απεχοντας

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 minutes ago, dimsonic said:

Δεν μπορεις να εχεις αποψη απεχοντας

Για τον Πετρίδη ειδικά, δεν με ενδιαφέρει να έχω καμία απολύτως επαφή...γενικά τώρα, οι radio/tv djs είναι ότι πιο χάλια υπάρχει, ειδικά στην Ελλάδα...πάτε να δείτε Mad Wars, να ακούσετε Πετρίδηδες... εγώ ο φτωχός, άμυαλος και άσχετος θα ακούσω αυτό τώρα...
Αλήθεια, το ΡΣ σε ποιά θέση τις έχει;....διόρθωση: τις έχει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Pavloz είπε

Για τον Πετρίδη ειδικά, δεν με ενδιαφέρει να έχω καμία απολύτως επαφή...γενικά τώρα, οι radio/tv djs είναι ότι πιο χάλια υπάρχει, ειδικά στην Ελλάδα...πάτε να δείτε Mad Wars, να ακούσετε Πετρίδηδες... εγώ ο φτωχός, άμυαλος και άσχετος θα ακούσω αυτό τώρα...
Αλήθεια, το ΡΣ σε ποιά θέση τις έχει;....διόρθωση: τις έχει;

 

έχεις μια εντελώς λάθος προσέγγιση τουλάχιστον σε ορισμένα πράγματα.

Ακουσες ενδεχομένως κάτι πριν 40-50 χρόνια, σταμάτησες, και πιστεύεις ότι αυτό κάτι είναι ίδιο σήμερα.

Εφ όσον λοιπόν δεν ξέρεις τι μουσική παίζει ο άνθρωπος τα τελευταία 40-50 χρόνια γιατί λες ότι κάνει αυτό και κάνει εκείνο?

Πες αυτά που άκουγα τότε δεν μου άρεσαν και τέλος. Για το σήμερα δεν έχεις γνώμη οπότε μη μας κουράζεις

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου