Προς το περιεχόμενο

Νέο τραγούδι - κριτική στην μίξη please!


Andrew Wires

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε εβαλα το κομματι τωρα και μου αρεσε πολυ. Μαζι με ολες τις διαφορετικες μιξεις το ακουσα 4 φορες. Έχω να πω τα εξής χωρίς ιεραρχική σειρά

 

1)  Πολύ ωραίο ατμοσφαιρικό. ποπ  που συγκεκυει λόγω ενορχήστρωσης και αρμονίας με dream pop καταστάσεις για μένα

2) Ήδη από την 1η μίξη ήταν αρκετά καλό. Όχι και χάλια. Ας πούμε φορτωμένο. Το πρώτο πράμα που σκεφτηκα μόλις το άκουσα ήταν θέλει panning απλά

3) Οι φωνές για μένα είναι καταπληκτικές. Πολύ ελκυστική η φωνή. Μαγνήτης. Πολύ ραδιοφωνική

4) Για να καταλάβεις αν σου αρέσει η καινούρια μίξη μην το ακούς για 2 3 μέρες γτ με τόσες φορές που το χεις ακούσει ότι ακούγεται λιγότερο θα σε χαλάει

5) Στα υπόλοιπα χοντρικά συμφωνώ με ότι ειπε ο alex raptakis. Όντως ίσως θέλει το σολο ανέβασμα. Να σου πω και τα λάθη στην 1η μίξη έδιναν ένα vibe αλλα το καθάρισμα στην τελευταία μίξη οφελεί πολύ περισσότερο. πιο ραδιοφωνικό. Κάτι περισσότερο δεν λέω γτ θα λέμε τα ίδια.

6) Ανέβασε το μας και στο music να το ακούμε. Και στην ακουστική θα ακούγεται πολύ ωραία αυτό φαντάζομαι. Εγώ δλδ θα ξεκινούσα ενδεχόμενα με ακουστική για να έρθει η μπασοσυνθίλα και να δέσει 

 

Πολύ ωραίο. Μπράβο σου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ όλους ειλικρινά για τις απαντήσεις σας και την διάθεση να βοηθήσετε. Ειδικά τον Slew Rate. Και χαίρομαι που το κομμάτι γέννησε ένα κάποιο ενδιαφέρον ώστε να ασχοληθείτε. Κατέληξα στην τελική μίξη με την οποία θα ανέβει. Να είστε όλοι καλά!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου