Προς το περιεχόμενο

Εδώ μιλάμε, γελάμε, κλαίμε, ηδονιζόμαστε κοκ με HARDWARE. Hardware-heads united.


ΑpussyΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βαζεις ολον τον πυργο οριζοντια λεω γω, εγω ετσι το χω, βεβαια δεν ξερω με τα τουρμπο και τις σκαστρες που βαζετε εκει μεσα τι παιζει, αλλα σε κανονικο pc, χωρις turbo boost του knight rider και αλμα πανω απο τη λιμνη του general lee, μια χαρα ειναι.

 

 Τωρα θα μου πεις 25 κιλα πως να το γυρεις, ε παρε το γρυλο απο το αμαξι, αλλιως στειλς μηνυμα να ερθω με ανυψωτικο.

Επεξεργασμένο από manosx
  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@manosx πρεπει να δουμε το κουτί του πρώτα, απο την μια υποψιάζομαι οτι έχει παράθυρο στο πλάι (ΑΙΣΧΟΣ, ΑΙΣΧΟΣ!!!) από την άλλη πρεπει να δουμε διαταξη και θέση ανεμιστηρων, αν εχει υδροψυξη αν θα έχει θέμα (το ψυγειο το θέλουμε πιο ψηλά απο το block ή τουλάχιστον στην χειροτερη τις εισοδους/εξοδους του υγρου στο ψυγείο στο ίδιο υψος με το block) κοκ...

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά το blower με το οποιο κάθάριζα τα συστήματα (ακόμα υπάρχει απλά δεν έχω μέση, χερι κοκ για να τα κουβαλάω στο μπαλκονι και να τα φυσάω για να φεύγει η κακαράτζα)...

 

1173503098_100_2870(Large).thumb.JPG.2ac5756fd4af13aef1f742683e5b53cb.JPG

 

 

 

27 λεπτά πριν, manosx είπε

Καλα το παραθυρο ερχεται απο πανω, αλλα αυτα με την υδροψυξη και τις ιστοριες, αυτα φοβαμαι.

 

ΤΙ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΦΩΤΙΣΜΕΝΑ ΣΩΘΙΚΑ??? 🤪

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Freedom είπε

 

Φίλουος, μισές πληροφορίες δίνεις, πες μας και ποια πας να παραλάβεις (πες καμια 4080 να αρχίζω να προσεύχομαι για σένα μην λιώσουν τα καλώδια τροφοδοσίας)

 

 

Ωχ, η μέση μου!

 

 

Θα σου έλεγα να παρεις κανενα PCIe riser αν υποστηρίζει το κουτί σου να την βάλεις κάθετα (αντι για οριζόντια με σκαλωσιές λες και ειναι χώρος ανασκαφής) αλλά και με αυτά κατα καιρούς υπάρχουν θεματάκια...

 

ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ!

 

 

 

 

 

 

Μακριά από εμένα riser και τέτοια. Θέλω απόλυτη απόδοση, απόλυτο bandwidth, απόλυτο SAM, resizable και τώρα πια είμαι RDNA2, και η προηγούμενη είναι RNDA, είναι ζωντανές οι AMD πια, το καταλαβαίνετε? Έχουν δεοξυριβοζονουκλεϊκο οξύ μέσα τους σαν εμάς!!! 

 Τις έχουν φτιάξει οι ILLUMIMATI σας λέω καθ εικόνα και ομοίωση μας γιατι πολεμάνε την ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ ΜΑΣ. 

 Αυτός ο ΆΘΛΙΟΣ ANUBIS είναι από πίσω αλλα η σειρά RDNA2 είναι κρυφοχριστιανες, ειναι ΜΑΖΊΟΙ ΜΑΣ. 

 Ο ΚΕΡΩΣ ΓΑΡ ΕΓΓΗΣ.... 

 

 

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Freedom είπε

 

Στρατο, το δικό σου ήταν αριστουργημα γιατι ήταν μυθιστόρημα...το δικό μου δυστυχώς ήταν απλά η περιγραφή της πραγματικότητας (πες λογοτέχνης vs δημοσιογράφο, δεν υπαρχει συγκριση). 😉

 

Όλα είναι αποτύπωση πραγματικότητας, είτε αυτή είναι οιονεί/εν δυνάμει πραγματικότητα είτε έχει ήδη υπάρξει.

Ο τρόπος αποτύπωσης είναι που κάνει την διαφορά.

Και ο δικός σου ήταν φοβερός.

  • Λυπάμαι 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Όλα είναι αποτύπωση πραγματικότητας, είτε αυτή είναι οιονεί/εν δυνάμει πραγματικότητα είτε έχει ήδη υπάρξει.

 

Στην περίπτωση του μυθιστορήματος σου ομως μεταξύ της πραγματικήτας που αποτύπωνες και του τελικου αποτέλεσματος, υπάρχουν καμιά 10αριά layers και αυτό ειναι τέχνη και εμπνευση.

 

Στην δικιά μου με τον δικο σου ορισμο, υπάρχει μισό layer (το layer της παράνοιας από την συγκεκριμένη κατάσταση), η πραγματικότητα απλά μέσα απο τα μάτια ένός ημίτρελλου...αυτό δεν έχει ούτε την τέχνη ουτε το βάθος του δικου σου.

 

 

38 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Ο τρόπος αποτύπωσης είναι που κάνει την διαφορά.

Και ο δικός σου ήταν φοβερός.

 

Διαφωνώ με σέβασμό, ξέχνα το, δεν υπάρχει σύγκριση Στράτο, εσυ εποιησες τεχνη, εγώ απλά το diary of a madman.

 

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η 6750 XT. 25w ΤDP πιο πάνω από την 5700XT

 Τώρα σε λίγο μπαίνει στο PC μουαχαχαχαχα. 

2 ώρες πριν, manosx είπε

 

 

 Τωρα θα μου πεις 25 κιλα πως να το γυρεις, ε παρε το γρυλο απο το αμαξι, αλλιως στειλς μηνυμα να ερθω με ανυψωτικο.

Εχω ένα παλιό καλό συντηρημένο όμως Cosmos S. Αυτό με τις λαβές 😂

IMG_20221208_213346.jpg

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 5700 nitro plus που δεν χωράει σε αλλα full tower σε αυτό φαίνεται μικρή AGP😂

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου