Προς το περιεχόμενο

Εδώ μιλάμε, γελάμε, κλαίμε, ηδονιζόμαστε κοκ με HARDWARE. Hardware-heads united.


ΑpussyΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε πάλι...

 

Intel + Asus ή δεν υπάρχεις για μένα...ΤΕΛΟC.

 

Και ΟΧΙ Amiga είπαμε, OXI Amiga...

 

...ATARI 1040ST ή χάος...ΤΕΛΟC...

 

Καθάρισα...

  • Like 1
  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος εγώ παιδιά νιώθω ευλογημένος διότι κατάφερα και έζησα αρκετά και έμαθα και συνέχισα τόσο ώστε να είμαι ανταγωνιστικός όλα αυτά τα χρόνια και κατάφερα να παίξω με το γιο μου και να παιξουμε ανταγωνιστικά ,pro, fortnite και να φτάνει πλέον να με νικάει και να με σέρνει για να πάρουμε victory.

 

Και να θαυμάζει πως παίζω μαζί του και το gaming μας έφερε ακόμα πιο κοντά. Κέρδισα ακόμα περισσότερο RESPECT χαχαχαχαχαχα🤣

 Τα χριστούγεννα παίξαμε μαζί διπλά δίπλα διπλα, το στριμάραμε και λίωσαμε και χαιρότανε.

 

 Καμιά φορά μου λένε αυτοί που με ξέρουν πως αφιέρωσα υπερβολικά πολύ χρόνο στο gaming στη ζωή μου αλλά εγώ και μόνο που έζησα ολα αυτά τα χρόνια αυτό με τον γιό δεν μετανιώνω ΚΑΘΟΛΟΥ μουαχαχαχαχαχαχχαα🤣

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο cos. Και εγω εχω κρατησει ενα επιπεδο στο pro, οποτε καρμπον φαση με πιτσιρικαρια στο playstation.

 

 Αλλα μονος μου δεν το ανοιγω το ps, ουτε το gaming pc, τα εχω παρκαρει, διοτι παντα μου αρεσαν τα handheld, απο εποχη nintendo υγρων κρυσταλλων, ηταν και ο κορωνοιος, εβγαλε και το cod mobile εκεινη την περιοδο, εκανα το λαθος να το κατεβασω να δω τι λεει, και εχω κολλησει με το κινητο,😆   πρεπει να εχω σκοτωσει κανα εκατομμυριο ανθρωπους εκει μεσα 😁 μου αρεσει που ειμαι ξαπλα και παιζω,  το warzone να καθομαι στην τηλεοραση σα λαμπαδα με αγχωνει 😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manosx είπε

 απο εποχη nintendo υγρων κρυσταλλων,

 

Donkey Kong?

 

Δεν γινεται, πρέπει να έχουμε ακριβώς την ίδια ηλικία, δεν εξηγείται διαφορετικά...

  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

Ωραιος ο cos. Και εγω εχω κρατησει ενα επιπεδο στο pro, οποτε καρμπον φαση με πιτσιρικαρια στο playstation.

 

 Αλλα μονος μου δεν το ανοιγω το ps, ουτε το gaming pc, τα εχω παρκαρει, διοτι παντα μου αρεσαν τα handheld, απο εποχη nintendo υγρων κρυσταλλων, ηταν και ο κορωνοιος, εβγαλε και το cod mobile εκεινη την περιοδο, εκανα το λαθος να το κατεβασω να δω τι λεει, και εχω κολλησει με το κινητο,😆   πρεπει να εχω σκοτωσει κανα εκατομμυριο ανθρωπους εκει μεσα 😁 μου αρεσει που ειμαι ξαπλα και παιζω,  το warzone να καθομαι στην τηλεοραση σα λαμπαδα με αγχωνει 😆

στο pro κράτουσα επιπεδο χρονια τώρα γιατί παίζω με φίλους αλλά κατάφερε και με ξέσκισε πολλές φορές ο μικρός, έχει φοβερή αντίληψη του γηπέδου και στα πραγματικά αθλήματα και πλέον τα match ειναι αμφίρροπα αλλα΄αυτός παίζει κυρίως fifa και Υ2Κ, τώρα έχει κολλήσει με το καινούργιο, δεν παίζει τιποτε άλλο και τελευταία το έχει κοψει το gaming, αρχισε να ξεπορτίζει τώρα μόνος 🤣 Καλύτερα, να τα παρατήσει τελείως.

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς έχω κρατήσει τις περισσότερες κονσόλες σε καλή κατάσταση. Έκανα πρόσφατα restoration στο πρώτο Gameboy, απορώ πως παίζαμε σε μη-φωτιζόμενες οθόνες τότε. Θα ακολουθήσει το advance με backlight kit. 

 

Επεξεργασμένο από mathematician
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Freedom είπε

 

Donkey Kong?

 

Δεν γινεται, πρέπει να έχουμε ακριβώς την ίδια ηλικία, δεν εξηγείται διαφορετικά...

Να παίξουμε κανα Green House, πάμε να το  πάρουμε από τον Γερμανό ή το Μινιόν

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

 Και τα arcade φυσικά arcade.

 Τα περισσότερα γνωστά στα ουφάδικα τα είχα τερματίσει και εγώ όλα.

 

Com' on then ....

 

 

https://www.andoverpatio.co.uk/21/space-invaders/

 

https://freeasteroids.org/

 

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Εγώ αυτά που θυμάμαι πως τερμάτισα και χάρηκα και ήταν παλούκια ηταν το shinobi και το wonderboy in monsterland

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εγώ αυτά που θυμάμαι πως τερμάτισα και χάρηκα και ήταν παλούκια ηταν το shinobi και το wonderboy in monsterland

 

Είσαι πιο νέος γι' αυτό.

Στην εποχή μου το space invaders (space attack γράφανε επάνω τότενες τα μπαούλα ουφομηχανήματα) και το asteroids ήταν must.

Μετά βγήκε το mooncresta, το pacman αργότερα, και άλλα.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου