Προς το περιεχόμενο

Εδώ μιλάμε, γελάμε, κλαίμε, ηδονιζόμαστε κοκ με HARDWARE. Hardware-heads united.


ΑpussyΑ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Όχι ρε γμτ, έφαγα ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ........

Οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι😭

 

Όχι ρε γμτ, κρίμα.

  • Λυπάμαι 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Όχι ρε γμτ, κρίμα.

Μα καλά, πιστεύετε όποια θλιβερή ιστορία και να σας πουν?

 

 χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα🤣🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιμὴν ἐξελαύνων αὐτοῦ τὴν ποίμνην ἀπό τινος κώμης πορρωτέρω, διετέλει τοιαύτῃ παιδιᾷ χρώμενος· ἐπιβοώμενος γὰρ τοὺς κωμήτας ἐπὶ βοήθειαν, ἔλεγεν ὡς λύκοι τοῖς προβάτοις ἐπῆλθον. Δὶς δὲ καὶ τρὶς τῶν ἐκ τῆς κώμης ἐκπλαγέντων καὶ ἐκπηδησάντων, εἶτα μετὰ γέλωτος ἀπαλλαγέντων, συνέβη τὸ τελευταῖον τῇ ἀληθείᾳ λύκους ἐπελθεῖν. Ἀποτεμνομένων δὲ αὐτῶν τὴν ποίμνην καὶ τοῦ ποιμένος ἐπὶ βοηθείᾳ τοὺς κωμήτας ἐπικαλουμένου, ἐκεινοῖ ὑπολαβόντες αὐτὸν παίζειν κατὰ τὸ ἔθος, ἧττον ἐφρόντιζον· καὶ οὕτως αὐτῷ συνέβη τῶν προβάτων στερηθῆναι.

 

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μα καλά, πιστεύετε όποια θλιβερή ιστορία και να σας πουν?

 

 χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα🤣🤣

 

Οχι βρε, μόνο οτι εχει σχεση με BSOD και AMD drivers, για αυτό τρόμαξαν οι ανθρωποι...😄

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Οχι βρε, μόνο οτι εχει σχεση με BSOD και AMD drivers, για αυτό τρόμαξαν οι ανθρωποι...😄

Σωστοοοοος.

 Και η 5700 ΧΤ είχε τρελά θέματα με τους AMD drivers οταν πρωτοβγήκε αλλά εγώ την πήρα όταν τα έλυσαν και 3 χρόνια ρε παιδιά μα το θεό, δεν είχα ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και είμαι και απο αυτούς που ανεβοκατεβάζουν τα παιχνίδια με toggle στο desktop και παραλληλες εργασίες και τίποτα. Ολά οκ

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cos_dr Κωστα επειδή και εγώ το πιστεψα, χωρις πλακα, όταν το είδα έγραφα ποστ με ερώτηση αν πριν ξηλώσεις την παλιά θέρισες τους drivers με DDU πρώτα...

 

EDIT: DDU = Display Driver Uninstaller

Επεξεργασμένο από Freedom

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Μα καλά, πιστεύετε όποια θλιβερή ιστορία και να σας πουν?

 

 χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχα🤣🤣

 

Ρε άι στο διάολα απογεβματιάτικα.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Freedom είπε

@cos_dr Κωστα επειδή και εγώ το πιστεψα, χωρις πλακα, όταν το είδα έγραφα ποστ με ερώτηση αν πριν ξηλώσεις την παλιά θέρισες τους drivers με DDU πρώτα...

 

EDIT: DDU = Display Driver Uninstaller

εννοείται και όπως είπα είχα κάνει reset το bios, ακόμα και το XMP profile στις μνήμες να βγει και ας μην χρειάζεται.

 ιδιαίτερα με το resizable bar καλό είναι να βγάλεις.

 Πάντως πλέον οι drivers και της AMD και της NVIDIA είναι πολύ πιο εξελιγμένοι στην καθαρή εγκατάσταση.

 Είναι ξεκάθαρο πως δεν είναι υποχρεωτικό να κάνεις πλέον δουλειά με το DDU.

 

 Και corrupted drivers και άλλα προβληματα του λειτουργικού που χαλάνε την εγκατάσταση των drivers, πλέον οι drivers της NVIDIA και AMD τα καθαρίζουν.

 

 Παρόλα αυτά, έκανα με το DDU

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως τελευταια φορα που πηρα amd, ουτε pcie δεν πρεπει να ηταν 😄 σε φαση agp πρεπει να ηταν😆, αλλα μου εβγαλε τοσο τον καρκινο που δεν ξαναμπηκε στο σπιτι amd, μακρυα απο εμας και οπου θελει ας μπει 😄

Επεξεργασμένο από manosx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το έχω ξαναναφέρει...ΜΙΑ φορά πήρα AMD επεξεργαστή (Athlon 1Ghz) και είναι ο ένας και μοναδικός επεξεργαστής που απλά μου κάηκε την εποχη που οι AMD δεν ειχαν καν thermal diode μέσα τους, οι motherboards τους ειχαν διμεταλλικο ελασμα στο socket, οπότε η όποια προστασία θερμοκρασιας και αυτόματο shitdown γινοταν απο τις motherboard, οχι απο τις CPU οπως γινοταν στους Intel. Πριν και μετά απο αυτόν ξε****ζα ότι CPU επεφτε στα χέρια μου στο OC και με Vcore οχι λακαμιες και ΠΑΛΙ δεν μου εφυγε κανένας (ουτε καν degradation).

 

Ακόμα πρεπει να υπαρχει βιντεακι στο YT με P3 1Ghz που δουλευει και του αφαιρουν την ψυκτρα και AMD που κανουν το ίδιο...με την διαφορά οτι βγάζει καπνους και αυτοκαταστρέφεται...ετσι για να θυμoυντε οι παλιοι και να μαθαίνουν και οι νέοι τι ήταν η AMD έτσι?

 

ΥΓ: ΟΚ, μου ειχε χαρισει και ενας φιλος μια HD 5450 ή κάτι τέτοιο...δυστυχώς ήμουν biased για πολλες δεκαετιες (και ειδικα για drivers) οπότε μακρια απο εμένα και αγαπημένοι...ΒΕΒΑΙΑ, έχω και κατι ιστορίες ΠΟΛΥ προσφατες δυστυχώς και για τις μαλακιες και τους drivers της Intel αλλά ας κρύψουμε λόγια...προς το παρόν...

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Like 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου