Προς το περιεχόμενο

Αγορά κιθάρας από UK


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Όχι... ευτυχώς είχε παρέλθει η γκλασνόστ, η περεστρόικα και η πτώση του τείχους 😄

Μετά από διαβουλεύσεις κατάλαβαν ότι έχουν απέναντι τους... ζαβά (μουσικούς), το επίμαχο όργανο παραδόθηκε στο πλήρωμα καμπίνας και συνεχίσαμε ανέφελα το ταξίδι μας.

 

Ρε άσε τα σάπια τώρα.

Την έχουμε δει την ταινία.

 

 

dsBuffer.jpg

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Εγώ έχω και τον Σολζενίτσιν και το 31328 του Βενέζη στη σκέψη μου και τη βιβλιοθήκη μου ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ και δεν μπατάρω ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ σε μια μεριά για να κάνω το ξύπνιο, το μόνο που ζητάω είναι να μη με σπάνε τους όρχεις κάποιοι ΜΟΝΟΠΑΝΤΟΙ δογματικοί και κάποιοι μη-elite  διαιτηταί  (μοδερατότοι)

Τι εννοείται κ. Παράγκα, ότι ήμεθα αβαβά, πιασμάν, παίζουμε έδρα; Αυτές είναι πολύ σοβαρές κατηγορίες. 

 

Βεβαίως αν αυτή είναι η αίσθηση σας, φιλικά θα σας πρότεινα να μην υποβάλετε τον εαυτό σας στη βάσανο ενός "πιασμένου" παιγνίου, δια την εύρυθμο λειτουργία της ανατομίας σας.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
10 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ας καγχάσω, Καγχ, καγχ, όσο για ανατομία, μου επιτρέπεις φαντάζομαι να γνωρίζω καλύτερα των ανωτέρων θηλαστικών, από εσένα. Για το δε παίγνιο τα σαζμάν και τα πιασμάν, έχει να κάνει με το γεγονός πως δεν υπάρχει αμεροληψία και τήρηση των κανόνων έναντι όλων, παρά μόνο σε ότι συμπαθούμε υμείς ως ''χιούμορ'' Πχ Χάρυ Κλυν, έβγαζες γκόμενα με μια κολγκέιτ που εξακολουθητικά μας πασάρουν κάποιοι, μόνο που ο Χάρης, εκτός από κομμουνιστής, ήταν και κωμικός και σατίριζε τους πάντες, όχι μόνο ότι δεν γούσταρε. 

Πως να το κάνουμε βρε αδελφέ, όταν ο άλλος σε κάθε ευκαιρία με χτυπάει πόσο γελοίοι ήταν οι άλλοι κι εγώ φροντίζω να του θυμίσω τα αντίστοιχα στο ανάποδο.

Σε κάθε περίπτωση, εξακολουθώ να διατηρώ την εύρυθμο λειτουργία του παρασυμπαθητικού μου, πλην όμως όχι για πουλί όσο συνεχίζεται αυτό το θέατρο, που έδιωξε αρκετούς άξιους ανθρώπους και φαντάζομαι πως εξακολουθεί να αποτρέπει κι άλλους.

Εν κατακλείδι, ή κόβεται εντελώς ακόμα και τον υπαινιγμό της κολγκέιτ που βγάζει γκόμενα στην ΕΣΣΔ, ή το αφήνετε λάσκα στο σύνολο, άλλη επιλογή, δεν υπάρχει, αν θέτε να λέτε πως έχετε κανόνες 

 

Ακολουθεί απάντηση «ξυράφι του Όκαμ»: Το ότι βρέθηκα στη Βαρσοβία μετά την πτώση του "σιδηρούν παραπετάσματος", σημαίνει ένα και μόνο γεγονός: Ότι χρονικά βρέθηκα στη Βαρσοβία μετά την πτώση του "σιδηρούν παραπετάσματος". Τελεία και παύλα.

Οδοντόκρεμες, ΕΣΣΔ, γκόμενες και όλα τα συναφή αποτελούν προϊόν μυθοπλασίας...

Αφτά.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ακολουθεί απάντηση «ξυράφι του Όκαμ»: Το ότι βρέθηκα στη Βαρσοβία μετά την πτώση του "σιδηρούν παραπετάσματος", σημαίνει ένα και μόνο γεγονός: Ότι χρονικά βρέθηκα στη Βαρσοβία μετά την πτώση του "σιδηρούν παραπετάσματος". Τελεία και παύλα.

Οδοντόκρεμες, ΕΣΣΔ, γκόμενες και όλα τα συναφή αποτελούν προϊόν μυθοπλασίας...

Αφτά.

 

"when you hear hoofbeats, think horses, not zebras" και έτσι δηλαδή; 🤣

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

"when you hear hoofbeats, think horses, not zebras" και έτσι δηλαδή; 🤣

Ακριβώς...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ακριβώς...

 

Σε είδα πάντως να βουρΤσαεις τα δΓοντια σου με ΚολγκεΙτ με γΚαρντολ.

 

Και οτανε οιΣανε ντυμεΝοσ ρομποκοΠ στα γιουροβιΖια ελειωναν αι γκομενε

 

Να τα λΑιμε κι αΦτα φιλωΟυζ 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Superfunk είπε

 

"when you hear hoofbeats, think horses, not zebras" και έτσι δηλαδή; 🤣

I think Monty Python. Peirazei?

 

 

 

.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι κάποιος mod πρέπει να αλλάξει τον τίτλο του νήματος σε "Μεταφορά σπαθιού Κατάνα μέσω Βαρσοβίας".

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου