Προς το περιεχόμενο

Τσαμπουκάδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Ο λαος του ΠΑΟΚ το ξερει πως ακους ομορφοπαιδα φτιασιδομενους?

Ο λαός του ΠΑΟΚ μέχρι Καζαντζίδη φτάνει φίλωζ

 

Γιατί λέμε τσαμπουκαδες αλλά λέμε και αλήθειες 😄

Αλλά από ότι κατάλαβα αυτό το θρεντ είναι για να βγάλουμε τη σκατοψυχιά μας φόρα παρτίδα.

Τι έγινε ρε χανουμακια; Βγάλατε γλώσσα και ακούγεστε μέχρι Θεσσαλονίκη ναούμε; 

 

Εεεεε ρε πως περνάει ο καιρός και άμα πληρώσει ο φουσκομάγουλος ο πρόεδρας όλα γίνονται. Σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι ασούμε 

  • Like 1
  • Χαχα 2

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nekkon είπε

Ο λαός του ΠΑΟΚ μέχρι Καζαντζίδη φτάνει φίλωζ

 

Και Μαλαματίνα.

Να τα λέμε και αυτά.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nekkon είπε

Σίτυ η Ίντερ;

 

Το συζητήσαμε αυτό αναλυτικά στο προφίλ μου.

Εγώ .... Σίτυ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

είναι άνω των 45-50 αργόσχολοι μαμπεμπεγοζγκόνιδες που μόνη τους έννοια είναι στα πόσα χερτζ ακούγεται σωστά το ντέφι

Κλαίω...😂.Καταλαβένω τι λές,απλά ένας μεγάλος μουσικός είναι ένας καλός οργανοπαίκτης,ασπούμε.Ενας ολοκληρομένος μουσικός έχει και ολοκληρομένη προσωπικότητα και πιστεψέ με,έχει ανεκτικότητα με έναν,τα ξέρω όλα,γιατί πολύ απλά η ανεκτικότητα του,ήταν απαραίτητο συστατικό για να γίνει ολοκληρομένος.

Εγώ πού δέν είμαι παλιό μέλος,δέν γνωρίζω κανέναν προσωπικά,έχω επικοινωνία με αρκετούς από αυτους,όπως και με εσένα τώρα.Οπως και σε μια φυσιολογική παρέα έξω σε ένα καφενείο,θα έλεγε ο κάθε ένας τα ωραία του,αλλά και τις μπούρδες του έτσι και εδώ.

 

Δέν ξέρω την ιστορία καθέ ανθρώπου που κρυβετέ πίσω απο τις γραμμές που διαβάζω,απλά η ανάγκη της επικοινωνίας που έχει και αλληλεπιδρά μαζι μου,είναι κατι που από μόνο του αξίζει σεβασμό.

Χέστικες τώρα για τα σχόλια και για οτιδήποτε άλλο τριγύρω,πλήν του να ακούσεις την γνώμη ανθρώπων που κάνουν αυτό που κάνεις και εσύ,το να παίζεις η να γράφεις μουσική.

Και οι γέροι που λές.Μια χαρά ξέρουν οταν ακουσουν ένα κομμάτι,ανεξαρτήτως είδους,οτί είναι καλό η όχι.Αλλοι λιγότερο,αλλοι περισσότερο τουλάχιστον.

 

Να εγώ τώρα που πραγματικά μου άρεσαν τα παλιά live που ανέβαζες και θα ήθελα να ξανακούσω κάτι τέτοιο απο εσένα,αφερέθηκα και εχω χάσει όλο το πρώτο ημιχρονο του τελικου αλλά το έκανα μόνο και μόνο απο σεβασμό για το προσωπό σου.

Ξεκινάει το δεύτερο,θα γράψεις ρε μαλάκα καμιά μουσική όπως τα παλιά η θα κλαίγεσε εδώ μέσα σαν την κακιά πουτάνα οτί δεν σε κανουν παρέα,?

(Στην προσπάθεια που κάνω για να γίνω ολοκληρομένος μουσικός...μέχρι εκεί τα έχω καταφέρει).

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

πάντα πιάνει, τους βρίσκω στην ανάγκη 😆

Δόξα τω Θεώ λέμε που δεν ασχολούμαι με ποδόσφαιρο. "Άγιο είχα!" που θα'λεγε κι η μακαρίτισσα η θεία μου η Τούλα...image.gif.eb8c1b3019d0e5d089e208b0309ecf0b.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nekkon είπε

Τι έγινε ρε χανουμακια; Βγάλατε γλώσσα και ακούγεστε μέχρι Θεσσαλονίκη ναούμε; 

 

 

Μέχρι να δείτε σεντόνι, θα μείνετε με την Μαλαματίνα στο χέρι.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

αν είχε σοβαρή περιουσία και μετρητά η Τούλα, είμαι ο άνθρωπας της

Σοβαρή περιουσία όχι, μόνο ένα διώροφο σπίτι το οποίο πουλήθηκε πριν μια βδομάδα. Μόλις πιάσω καμιά δραχμή, σου στέλνω με ACS 20 6άδες Dirfys λέμε να πίνεις στην υγειά μου.😌

image.thumb.jpeg.518bef90e7998e150406bc6c36828e23.jpeg

 

 

 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K mk2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Άντε να ειδείς πουλάκι μου το ημιχρόνιο και αν δεν κλαις για την ήττα της ομάδας σου μετά,

 

Κάποιοι βλέπουμε αγώνα χωρίς να υποστηρίζουμε την μια ή την άλλη ομάδα φίλως.

Μας αρέσει η μπαλίτσα.

  • Like 2
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

έλεγα πάντα, πως ποδόσφαιρο είναι 22 αργόσχολοι γεωπόνοι, που εξετάζουν τη ποιότητα του γκαζόν ...

 

Για γεωπόνοι πάντως, καλά πληρώνονται κάποιοι.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου