Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; XIV


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ήταν ένα από αυτά με τις πολλές... γωνίες που είχε. Πάντως δεν θυμάμαι τα κιλά του- και για να μην τα θυμάμαι μάλλον δεν ήταν τόσο βαρύ.

Για παράδειγμα, θυμάμαι ένα ash JB του '78 (αλησμόνητο) που πήγα να πέσω κάτω όταν αποπειράθηκα να το σηκώσω από stand- όχι δεν ήταν κάτι τέτοιο...

Έχω πάρει και συνέντευξη από τον Dave Ellefson 😎

Κάποιος πατάει τα κουμπιά μου απόψε... Άντε ας ρωτήσω... Ήταν κ ο Μαρτυ εκεί? Τον γνώρισες?😃

  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Ήταν κ ο Μαρτυ εκεί? Τον γνώρισες?

Όχι ήταν ο Mustaine, αλλά είπαμε τα τυπικά... Ο Ellefson πάντως ήταν χαλαρός τύπος. Μιλήσαμε μάλιστα και για τα κούτσουρα!

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Όχι ήταν ο Mustaine, αλλά είπαμε τα τυπικά... Ο Ellefson πάντως ήταν χαλαρός τύπος. Μιλήσαμε μάλιστα και για τα κούτσουρα!

Πλάκα πλάκα από τη χρυσή περίοδο megadeth κ παρότι λατρεύω Μαρτυ, σαν τύπους τον Μεντζα πήγαινα με χίλια κ μετά τον Έλεφσον. Ο άλλος Ντεηβ είναι επικίνδυνος κ ο Μαρτυ πειραγμενος 🤪. Κ εγώ στον μπασίστα θα μιλαγα 😊

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Κ εγώ στον μπασίστα θα μιλαγα

Αν θυμάμαι καλά, γιατί έχει περάσει και ένας... αιώνας από τότε 😄, και εγώ με τον Mustaine νόμιζα ότι θα μιλούσα. Αλλά ήταν παρέα με τον Ellefson και εγώ ήμουν παρέα με έναν συνάδερφο- και μας ξεπετούσαν δυο- δυο στις συνεντεύξεις 😂 Οπότε μου έτυχε ο Ellefson.

Ε άμα πχια...

 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αν θυμάμαι καλά, γιατί έχει περάσει και ένας... αιώνας από τότε 😄, και εγώ με τον Mustaine νόμιζα ότι θα μιλούσα. Αλλά ήταν παρέα με τον Ellefson και εγώ ήμουν παρέα με έναν συνάδερφο- και μας ξεπετούσαν δυο- δυο στις συνεντεύξεις 😂 Οπότε μου έτυχε ο Ellefson.

Ε άμα πχια...

 

Ακόμα θυμάμαι βιβλιαράκι στα ναηντηζ από Μοναστηράκι, με στίχους μέταλ επιτυχιών κ δίπλα μετάφραση..

 

Ειρήνη πουλάει... Μα ποιος αγοράζει

Ειρήνη πουλάει... Μα ποιος αγοράζει 

Ειρήνη πουλάει... Μα ποιος αγοράζει 

  • Χαχα 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερές φράσεις και groove.

Ελπίζω να βρω κάποια στιγμή το θάρρος και το κουράγιο ασχοληθώ μαζί του και να κάνω transcribe μερικά μέρη του να ξεστραβωθώ.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

Χτυπησες ευαισθητο σημειο
 

Image0001.jpg

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου