Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Όλα αυτά θα στείλουμε στη Eurovision? image.png.8c992e678c900f4cdb6691883a472e89.png

Δεν νομίζω, δεν είδα ότι είναι και παλιό το βίντεο, τώρα μου το έβγαλε το youtube... πάντως αν πατώσουμε θα είναι μια νίκη για τη μουσική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Δεν νομίζω, δεν είδα ότι είναι και παλιό το βίντεο, τώρα μου το έβγαλε το youtube... πάντως αν πατώσουμε θα είναι μια νίκη για τη μουσική

Πατώσουμε ή βγούμε πρώτοι, ένα και το αυτό για μένα. Αυτός ο "θεσμός" έχει μηδαμινή καλλιτεχνική/μουσική αξία και κακώς ασχολούμαστε τον μισό χρόνο με αυτή τη γελοιότητα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Τουλάχιστον) δύο σημαντικά μέλη του φόρουμ είχαν κάποια ανάμιξη στο παρελθόν με το διαγωνισμό. Δε νομίζω ότι έχουν την εντύπωση ότι πρόκειται για κάτι ισότιμο μίας εμφάνισης στο Κάρνεγκι Χωλ, αλλά είναι κάτι παραπάνω από αυτά που έχουμε κάνει οι περισσότεροι από εμάς. Ας είμαστε λίγο πιο καταδεκτικοί.

 

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γιατί?

 

Δεν θα αλλάξει τη ζωή μας λες, ε;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, trolley είπε

Μήπως πρέπει να περιμένουμε το τραγούδι πρώτα;

 

Και να χαλασουμε την παραδοση "κρινω πριν ακουσω" που εχει το ΝΟΙΖ εδω και χρονια?

δε λεει.... 😅

 

Πλακα πλακα πετυχα τα γυριΖματα του βινΔεο στο Μοναστηρακι πριν λιγες μερες ωραια χορεΒανε τα κοριΤΣΑ...

  • Like 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

Πλακα πλακα πετυχα τα γυριΖματα του βινΔεο στο Μοναστηρακι πριν λιγες μερες ωραια χορεΒανε τα κοριΤΣΑ...

 

Γερό-μπισμπίκη.

  • Χαχα 3

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Γερό-μπισμπίκη. Βλεπω εισαι ακομα ΖΩΝΤΑΝΟΣ ηρωα

 κορεκτεντ

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου