Προς το περιεχόμενο

ΥouΤube Vs AdBlockers


ex-Πάνος Χελιδόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Εγώ τι έκανα πάλι? Εγώ φταίω?🤣

 

Εσυ δεν έκανες απολύτως τίποτα...

 

...εκτός από το να συνεχίζεις να πεθαινεις στην πεινα, lol.

 

Τι διάτανο, εσύ την έχεις την μυγα?

 

ΥΓ: βασικά δεν διαβασα καν τι εγραψες, γραφεις και 12000 λέξεις την φορά...ΕΜ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΕΙΝΑΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Freedom είπε

 

Εσυ δεν έκανες απολύτως τίποτα...

 

..

και γιατί δηλαδής να γράψετε μεταξύ σας.

 

 Να γράψετε ελεύθερα. Για να συμμετέχουμε και εμείς, μπορεί να θέλουμε πάνω σε αυτά που γράφετε να πούμε απόψης.

 

 Αν γράψετε κάτι που είναι μεμπτό, παραβαίνει κανόνες κλπ, έχουμε moderators και admin που θα παρέμβουν αντίστοιχα.  Μην ανησυχείτε.

 

 Πάω να φτιάξω μπριζόλες από το καλάθι της νοικοκυράς χοιρινές, 6.40 το κιλό προνομιακή τιμή σουπερ μαρκετ στα προτυπα που καθορίζει η google και το youtube γιατί πρέπει να βγούνε και αυτοί τι να κάνουμε.. Βαριέμαι να πάω βαρβάκειο🤣

 

 Τα πρόστιμα που τους ρίχνουν είναι χάδι μπροστά σε αυτά που βγάζουν, πλέον συνίσταται επίσημα να κοιτάμε τις αποδείξεις από το ταμείο. Δείτε αν κάνετε στο μέλλον συνδρομή και το youtube και το netflix μην μπούνε και αυτά στο χρηματιστήριο και αλλάζουν τα συμβόλαια πιο συχνά.

 

 Επειδή ο ερμής είναι ανάδρομος, μπήκε στρατός στη Μοσούλη και ο Πούτιν είπε πως θα επιτεθεί στην Σκανδιναβία το youtube αλλάζει την τιμολογιακή πολιτική και οι εταιρείες κινητής τηλεφωνίας τη σύμβαση όμως σας δίνει το δικαίωμα να αποχωρήσετε και να πάτε αλλού που όλως τυχαίος έχουν κάνει trust δεν ρίχνω έτσι γκόμενα, την ρίχνεις πιο εύκολα με ΡΗΧΟ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΜΟ στα πρότυπα των ΔΥΤΙΚΩΝ γιγάντων ΜΜΕ που προάγει το ωχ αδελφέ μου γκρινιάζετε, πως θα τα βγαλουν πέρα, δειτε τι γίνεται στη Γαζα και το Νίγηρα και πλερώστε εκεί ένα ευτελές ποσό να βγει και η GOOGLE  ρε παιδί μου.

 

 Εμείς τον βιασμό των προσωπικών μας δεδομένων, τον διαμοιρασμό και την αλγοριθμική επεξεργασία των προτιμήσεων, των απόψεων, των διασυνδέσεων με τις επαφές μας κλπ. ολο αυτό το feedback πόσο να τους το χρεώσουμε για να πληρώσουμε τη διαφορά της ΔΩΡΕΑΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ αυτών γιατί είναι αλτρουϊστες και μας αγαπάνε και κάνουν τόσα για την κοινωνία και το περιβάλλον?"

 

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ🤣

  • Like 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Freedom πραγματικα δεν καταλαβαινω τι επαθες.

 

 Ο Πανος ανοιγει ενα θεμα.

 

 Ο Πανος περιγράφει το πως τον βοηθας (ηδη ) να αποφυγει την πολιτικη του youtube, και το ποσο εχει νευριασει με το youtube. Και ζηταει τη γνωμη μας επ' αυτου.

 

 Ε, η γνωμη του trolley ειναι να δωσει εκει μια συνδρομη να του φυγουν τα νευρα, και η δικη μου γνωμη ειναι να αποφευγει το youtube, παλι για να του φυγουν τα νευρα.

 

 Τι κρυφο σχολειο και τετοια, αφου κρυφο σχολειο ηταν απο πριν.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, manosx είπε

 Freedom πραγματικα δεν καταλαβαινω τι επαθες.

 

 Ο Πανος ανοιγει ενα θεμα.

 

 Ο Πανος περιγράφει το πως τον βοηθας (ηδη ) να αποφυγει την πολιτικη του youtube, και το ποσο εχει νευριασει με το youtube. Και ζηταει τη γνωμη μας επ' αυτου.

 

 Ε, η γνωμη του trolley ειναι να δωσει εκει μια συνδρομη να του φυγουν τα νευρα, και η δικη μου γνωμη ειναι να αποφευγει το youtube, παλι για να του φυγουν τα νευρα.

 

 Τι κρυφο σχολειο και τετοια, αφου κρυφο σχολειο ηταν απο πριν.

 

Μάνο, να διαβάζω ξέρω.

 

Σέβομαι το πως εξελαβες εσύ την συγκεκριμένη απάντηση αλλά θα μου επιτρέψεις να έχω την δική μου άποψη τόσο ως προς το περιεχόμενο, όσο και ως προς το ύφος αυτής.

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manosx είπε

 Ε, η γνωμη του trolley ειναι να δωσει εκει μια συνδρομη

Η γνώμη του trolley συνήθως είναι ΣΥΣΤΗΜΙΚΗ και προχωράει το αδιέξοδο του ΔΥΤΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ αφού το αντίθετο πρέπει να γίνει, όχι να υποκύπτουμε στις ξαφνικές, αυθαίρετες πολιτικές εταιριών και ομίλων που λειτουργούν μονοπωλιακά. Φωνάζουν όλοι για πίεση και αντίσταση και όχι για  χειραφέτηση που η γνώμες και οι πράξεις αυτές στηρίζουν.

 

🤣 χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστή, C for effort για το προηγουμενο ποστ (που πάλι δεν διαβασα).

 

Εριξες τις λέξεις στις 9500.

 

ΥΓ: ειλικρινα τωρα, δεν πεινασες?

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

Κωστή, C for effort για το προηγουμενο ποστ (που πάλι δεν διαβασα).

 

Εριξες τις λέξεις στις 9500.

 

ΥΓ: ειλικρινα τωρα, δεν πεινασες?

καλά, δεν γράφω μόνο για εσένα.

 Τέτοια θέματα δεν χωράνε σε μια πρόταση να αναλυθούν και σιγά τα κείμενα.

 Αυτά είναι μικρά που γράφω, μάλλον δεν έχεις δει πραγματικά ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΟΥ και το λες.

 Δεν πειράζει.

 Σε παροτρύνω να διαβάσεις πάντως γιατί κρύβονται πολλές και μεγάλης αποδοχής αλήθειες μέσα σε αυτές τις λέξεις και προτάσεις που είναι τόσο φυσικά γραμμένες, αβίαστα και ακομπλεξάριστα αντικατοπτρίζοντας την τουλάχιστο ελεύθερη παράθεση σκέψεων, απόψεων και αντιλήψεών μου και χρησιμοποιώ μόνο το windows defender

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

 Σε παροτρύνω να διαβάσεις πάντως γιατί κρύβονται πολλές και μεγάλης αποδοχής αλήθειες μέσα σε αυτές τις λέξεις και προτάσεις που είναι τόσο φυσικά γραμμένες, αβίαστα και ακομπλεξάριστα αντικατοπτρίζοντας την τουλάχιστο ελεύθερη παράθεση σκέψεων, απόψεων και αντιλήψεών μου και χρησιμοποιώ μόνο νηστεία και προσευχή για antivirus.

 

Πουλάς και κεραλοιφές ωρέ? 🤩

 

ΥΓ1: ελα, αυτο το διάβασα, επεσες κάτω απο τις 200 λέξεις...

ΥΓ2: Θα φάς?

 

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

 

 

ΥΓ2: Θα φάς?

 

σε λίγο. Γιατί έχει γυμναστήριο το απόγευμα και θέλω θερμίδες. Του χρόνου θα ξεκινήσω 2 νέες συνδρομές, είναι +15 ευρώ στον προϋπολογισμό. 🤣

ανα μηνα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

σε λίγο. Γιατί έχει γυμναστήριο το απόγευμα και θέλω θερμίδες. Του χρόνου θα ξεκινήσω 2 νέες συνδρομές, είναι +15 ευρώ στον προϋπολογισμό. 🤣

 

ΣΠΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!

 

Και μετά ζητάς σκόντο από τον Καταρράκτη...

 

Πάει καλάαααααααααααα....

  • Χαχα 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου