Προς το περιεχόμενο

ΥouΤube Vs AdBlockers


ex-Πάνος Χελιδόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Πάνος Χελιδόνης

 

Νο worries, αν θέλεις συνεχιζουμε με PMs, δεν έχει νόημα εδω πέρα...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

Γιατι ρε παιδια, να μαθαινουμε και εμεις κατι.

 

Ασε καλύτερα Χάρη, γιατί αν το συνεχίσουμε εδω, βλέπω να χρεώνουν στον Πάνο μέχρι και την Μικρασιατική καταστροφή assούμε...

 

Και επιτέλους το συμπερασμα βγήκε...

 

ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΚΥΡΙΕ, ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ!

 

🤩

  • Χαχα 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Χάρης Ο είπε

Γιατι ρε παιδια, να μαθαινουμε και εμεις κατι.

Κάντε συνομιλία τριγωνική ρε σεις, χωράνε κι άλλοι στα PM, δεν είναι ανάγκη να είναι ένας με έναν. Και τρεις και 4 μαζί γίνεται. Μόνο μην κουτσομπολεύετε.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Ali Barout είπε

Μόνο μην κουτσομπολεύετε.

 

Ααααα, αμανείναι να κουτσομπολέΨετε, βάλτε κι εμένα μέσα.

Να παίρνω μάτι δηλαδής.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Κάντε συνομιλία τριγωνική ρε σεις, χωράνε κι άλλοι στα PM, δεν είναι ανάγκη να είναι ένας με έναν. Και τρεις και 4 μαζί γίνεται. Μόνο μην κουτσομπολεύετε.

 

Αμ το είχα κατάλαβει Jojo...φύσαγές μονο τρομπονι assούμε.

 

PM παγτούζ?

 

 

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Ααααα, αμανείναι να κουτσομπολέΨετε, βάλτε κι εμένα μέσα.

Να παίρνω μάτι δηλαδής.

 

Αμ και για σένα το ειχα καταλάβει, ματάκια-πατουσάκια...

  • Χαχα 3

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Freedom είπε

PM παγτούζ?

Εεε εγώ θα σας τα λέω; Είμαι ένα παιδί αθώο, συνετό και τέτοια. Μη με κάνετε να φαίνομαι μπονηρός και πλουτονιούργος.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το σοβαρέψουμε λιγο.

 

Απο μένα είναι ένα μεγάλο ΟΧΙ.

 

Οποιος έχει νευράκια, ξυδάκι, οποιος έχει τα θεματάκια του, ας τα λύσει αλλου. Γιόγκα, διαλογισμός, δεν δίνω δεκάρα τσακιστή, δεν μπορώ να λύσω τα θέματα του καθενός αλλά δεν θα τα τρωω και στην μάπα.

 

Κρυφο σχολειό ΔΕΝ γουστάρω.

 

Αν μπορώ να βοηθήσω τον Πάνο, ή τουλάχιστον να το ψάξουμε λίγο παραπάνω (γιατι τι να κανουμε, για μένα και για κάποιους άλλους αυτά μονο μαλακιες δεν είναι, και μονο ο γρίφος με κάνει να γουστάρω πολυ) το συνεχιζουμε με PM και τελειωσε η υπόθεση.

 

Εναλλακτικα, ας μεταφερθει στο "DAW & Υπολογιστές" (που βασικά εκει θα επρεπε να είναι από την αρχή, δεν ανοιχτηκε για χαβαλέ το θρεντ εκτός και αν δεν μπορώ να αντιληφθω το χιουμορ του Πάνου), ας το "καθαρίσει" ένας moderator με Rolli και ας το πάρουμε από εκει που το αφήσαμε πάλι.

Επεξεργασμένο από Freedom

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Freedom είπε

Για να το σοβαρέψουμε λιγο.

 

Απο μένα είναι ένα μεγάλο ΟΧΙ.

 

Οποιος έχει νευράκια, ξυδάκι, οποιος έχει τα θεματάκια του, ας τα λύσει αλλου. Γιόγκα, διαλογισμός, δεν δίνω δεκάρα τσακιστή, δεν μπορώ να λύσω τα θέματα του καθενός αλλά δεν θα τα τρωω και στην μάπα.

 

Οποιος έχει προβλημα με τις αποφάσεις της διοικησης, ας αναφερθει στην διοικηση (ελεος δηλαδη, το διάβασα και αυτο, και στο πιο ασχετο θρεντ αυτού του φόρουμ). Και αν δεν γουστάρει, ας φτιαξει ένα δικο του site με φορουμ οπου και μπορει να ορισει οτι κανόνες θέλει.

 

Κρυφο σχολειό ΔΕΝ γουστάρω.

 

Αν μπορώ να βοηθήσω τον Πάνο, ή τουλάχιστον να το ψάξουμε λίγο παραπάνω (γιατι τι να κανουμε, για μένα και για κάποιους άλλους αυτά μονο μαλακιες δεν είναι, και μονο ο γρίφος με κάνει να γουστάρω πολυ) το συνεχιζουμε με PM και τελειωσε η υπόθεση.

 

Εναλλακτικα, ας μεταφερθει στο "DAW & Υπολογιστές" (που βασικά εκει θα επρεπε να είναι από την αρχή, δεν ανοιχτηκε για χαβαλέ το θρεντ εκτός και αν δεν μπορώ να αντιληφθω το χιουμορ του Πάνου), ας το "καθαρίσει" ένας moderator με Rolli και ας το πάρουμε από εκει που το αφήσαμε πάλι.

Εγώ τι έκανα πάλι? Εγώ φταίω?🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου