Προς το περιεχόμενο

πόρτα και στο φουμπου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, Ali Barout είπε

 (Μπας και βρούμε δουλειά και μεις οι πνευστοί δηλαδή μετά. Σαμπλερ; οφφ. Υπολογιστές; οφφ; κιθάρες χωρίς ενίσχυση; χαχαχα οφφ. Θα τους νικάμε όλους στα dB, άρα, προφιτ. )

 

 

 

 Ali αν πατηθει το κουμπι, πραγματι μονο πνευστα θα ακουγονται, αλλα για αλλο λογο:

 

 ἰδοὺ μυστήριον ὑμῖν λέγω· πάντες μὲν οὐ κοιμηθησόμεθα, πάντες δὲ ἀλλαγησόμεθα, ἐν ἀτόμῳ, ἐν ῥιπῇ ὀφθαλμοῦ, ἐν τῇ ἐσχάτῃ σάλπιγγι· σαλπίσει γάρ, καὶ οἱ νεκροὶ ἐγερθήσονται ἄφθαρτοι, καὶ ἡμεῖς ἀλλαγησόμεθα.

 

  Παρτο και απο Handel να κανεις practice 😆

 

 

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 Ali αν πατηθει το κουμπι, πραγματι μονο πνευστα θα ακουγονται, αλλα για αλλο λογο:

 

 ἰδοὺ μυστήριον ὑμῖν λέγω· πάντες μὲν οὐ κοιμηθησόμεθα, πάντες δὲ ἀλλαγησόμεθα, ἐν ἀτόμῳ, ἐν ῥιπῇ ὀφθαλμοῦ, ἐν τῇ ἐσχάτῃ σάλπιγγι· σαλπίσει γάρ, καὶ οἱ νεκροὶ ἐγερθήσονται ἄφθαρτοι, καὶ ἡμεῖς ἀλλαγησόμεθα.

 

 

 

 

 

https://www.msn.com/el-gr/news/other/ο-στοιχειωμένος-ήχος-που-έκανε-ο-αρχαίος-κάρνυκας-βίντεο/ar-AA1jsgVz?ocid=hpmsn&cvid=f3fac8513b254db6b07893095268fce5&ei=64

 

 

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

Ψψψ εργαλείους!

 

Μου άρεσε πάρα πολύ ο ήχος.

Πολύ τρομπετοειδής, αλλά with a twist.

Μόνο που στην μεταφορά του, θα υπάρχει ένα θέμα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Μου άρεσε πάρα πολύ ο ήχος.

Πολύ τρομπετοειδής, αλλά with a twist.

Μόνο που στην μεταφορά του, θα υπάρχει ένα θέμα.

 

 Τιποτα που ενα μεταγωγικο ελικοπτερο δεν μπορει να λυσει

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@manosx αφού 'ναι παραγγελιά, ας το περάσω. Αλλά εμένα μου αρέσουν περισσότερο τα πιο υστεροπαράνομα, σε νεκροταφειακό τέμπο.

 

 

9 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Μου άρεσε πάρα πολύ ο ήχος.

Ντιτζεριντουφέρνει κάπως. Έχει γρέζι.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Superfunk

Η διαφορά ή η ομοιότητα όπλου με Social Media είναι ότι με τα τελευταία μπορείς να βλάψεις μόνο τον εαυτό σου.

Σαν ένα πιστόλι δηλαδή. που μόνο backfires.

Δεν το βρίσκω κακή ιδέα να έχουμε μερικά τέτοια ατυχήματα.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, ECC803s είπε

έκλανα στο μαξιλάρι φίλων που στην πραγματικότητα έμπαιναν στη φάση επώνυμα (σε αντίθεση με εμένα). Αυτοί οι άνθρωποι πάσχιζαν να δημιουργήσουν μια παρουσία και μια επαγγελματική συνέχεια, δεν είχαν δηλαδή κανένα νταλκά να κάνουν στο Instagram την ίδια πλάκα που έκαναν μαζί μου στην καφετέρια.

Ε, οκ, εγώ επώνυμα έκλανα, αλλά ο κύκλος μου ήταν ακριβώς ο ίδιος που με ξέρει τι μαλακοπίτουρας είμαι. Οπότε θεώρησα ότι δεν έχει νόημα. Εξάλλου, εγώ είμαι γενικά εσωστρεφής, οπότε δεν "διευρύνω" εύκολα τον κύκλο μου. Αν μπεις στο τριπ της δημοφιλίας ή της ορατότητας, ε οκ, από κάποια στιγμή και μετά δεν είσαι πια εσύ, αλλά ένα μπραντ.

 

Όλοι μας πιστεύω έχουμε φίλους που ενώ είναι φίλοι μας, δεν ταιριάζουν και όλοι μεταξύ τους. Οπότε θες να πεις μια κουβέντα, λες άστο θα το πάρει στραβα ο Χ, αλλα αμα δεν πω θα το πάρει στραβά ο Υ. Οπότε στο τέλος τι βγαίνεις και λες; κοιτάμε μπροστά, ειμαστε συγκεντρωμένοι στο επόμενο παιχνίδι, η ομάδα έχει γερές βάσεις, η δουλειά του καλοκαιριού θα φανεί, κάθε παιχνίδι είναι για μας τελικός.

 

Στρογγυλεμένη γλώσσα για όλους. Οκ. Αλλά. Αλλά.

  • Συμφωνώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

......και μην λέμε και χαζα.

Στο FB υπάρχουν ομάδες ακόμα- ακόμα και για το "που μπορείς να βρεις belts για panasonic NV G7 vcr".

Κάνεις 2-3 κλικς και το χεις σπίτi σου.

Φαντάζεσαι να έμπαινα εδώ να άνοιγα θέμα.

Πιθανές λύσεις:

'Τι βίντεο ρε, δες NETFLIX".

"Αρχαιοκάπηλε "

"Τι το θες το VHS, πάρε beta"...... κ.ο.κ. 😆

  • Like 1
  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου