Προς το περιεχόμενο

Τρόποι αύξησης του grip στις πένες.


Miltos23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δοκιμάσει μαγνησία? Σε σκόνη ή υγρή. Δεν ξέρω αν θα δουλέψει αλλά μιας και την ψάχνεις, τώρα το σκέφτηκα.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε κ μια απαλή 'κολλα' που έβαζαν στις μπάλες του χάντμπολ να μη γλιστράνε.... Δε ξέρω τι ακριβώς είναι αλλά μια φορά που είχα πιάσει μπάλα ψιλοκολλαγε στο χέρι... Just saying

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζε με την μεγάλη την ισόπλευρη μέχρι να την συνηθίσεις, δεν είναι μόνο για να μην γλιστράει, ο χειρισμός της πένας γίνεται πιο λεπτομερής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Ποστάρω εκ νέου για να γράψω ένα μινι review για 2 προϊόντα από το Temu που υπόσχονται αύξηση του grip:

 

Grip sticker #1

Grip sticker #2

 

Το υλικό βοηθάει πάρα πολύ στο κράτημα, υπερβολικά πολύ, αλλά είναι επίσης χοντρό. Δεν έψαξα κάπως να τα τριμάρω γιατί φαντάζομαι θα κόψω κανά δάχτυλο. Τελικά έκανα ένα λωρίδες και με βόλεψε περισσότερο.

 

Τα αγόρασα γιατί ήλπιζα ότι θα είναι κάτι σαν τα https://www.monstergrips.com/ που έχουν πάχος (σύμφωνα με το site τους) 0.3mm αλλά δεν.

 

 

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Υπάρχουν πένες που έχουν στο σώμα τους  αυτή τη ζαγρέ επιφάνεια. Έχω κάνα δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και δεν με εχει βολέψει καθόλου - αν εβρισκα το αντίστοιχο του Chris Broderick Pick Clip: https://reverb.com/en-gr/item/6836739-chris-broderick-pick-clip-right-handed-black θα ήμουν χαρούμενος αλλά δεν υπάρχουν.

 

Σε αυτό το σημείο να τονίσω ότι έχω βρει λύση που να με εξυπηρετεί (στη 3η σελίδα του τοπικ) απλά συμπληρώνω ότι βρίσκω σε περίπτωση που κάποιος στο μέλλον έχει το ίδιο πρόβλημα.

 

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου