Προς το περιεχόμενο

Προ Χριστού: Όλες οι λεπτομέρειες για την δισκογραφική επιστροφή των Rotting Christ


Eliot1988

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φόρος τιμής στους παγανιστες βασιλιάδες που έκαναν άνθρωποθυσίες.

Καταλαβαίνω όταν είσαι πιτσιρικάς να λες τέτοιες σαχλαμάρες αλλά όχι σε αυτήν την ηλικία .

  • Μπερδεύτηκα 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανώς φανταζομαι δεν παιρνει θεση ο καλλιτεχνης (Rotting Christ) απλα φανταζομαι αφηγειτε τι συνεβει στους ανθρωπους απο εκεινη την πλευρα...

 

Δεν ξερω εαν εχετε δει μια ταινια που λεγεται "Αγορα" περιγραφει το ιδιο ακριβως πραγμα. Αξιζει να την δειτε!

https://en.wikipedia.org/wiki/Agora_(film)

 

 

Επεξεργασμένο από Eliot1988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Eliot1988 είπε

Οντως , και εγω πιστευω οτι το ονομα επαιξε ρολο στην πορεια του συγκροτηματος. 


το branding, σε ένα προϊόν, παίζει ιδιαίτερο ρόλο στην απήχηση που θα έχει στους καταναλωτές. Συνήθως είναι προσεκτικά σχεδιασμένο για το σκοπό αυτόν. Στην περίπτωση του συγκροτήματος αυτού συμβαινει το ίδιο. Επηρεάζει δλδ 

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Eliot1988 είπε

Πιθανώς φανταζομαι δεν παιρνει θεση ο καλλιτεχνης (Rotting Christ) απλα φανταζομαι αφηγειτε τι συνεβει στους ανθρωπους απο εκεινη την πλευρα...

 

Δεν ξερω εαν εχετε δει μια ταινια που λεγεται "Αγορα" περιγραφει το ιδιο ακριβως πραγμα. Αξιζει να την δειτε!

https://en.wikipedia.org/wiki/Agora_(film)

 

 

Εγώ θα σου έλεγα να δεις καλύτερα την ταινία apocalypto του Μελ Γκίμπσον για να διαπιστώσεις τι ακριβως είναι ο παγανισμός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Εγώ θα σου έλεγα να δεις καλύτερα την ταινία apocalypto του Μελ Γκίμπσον για να διαπιστώσεις τι ακριβως είναι ο παγανισμός. 

Δεν την εχω δει.. Δεν εχω ιδεα... Ως ορος παγανισμος ξερω τι ειναι , αλλα εχει να κανει αυτη η ταινια που λες για την διαμαχη Χριστιανισμο-Παγανισμου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Εγώ θα σου έλεγα να δεις καλύτερα την ταινία apocalypto του Μελ Γκίμπσον για να διαπιστώσεις τι ακριβως είναι ο παγανισμός. 

Συγκρίνεις δηλαδή τους Αμερικάνους αυτόχθονες με τους αρχαίους Έλληνες... μάλιστα. Το εν λόγω συγκρότημα δεν εννοεί αυτούς ως παγανιστές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eliot1988 είπε

Δεν την εχω δει.. Δεν εχω ιδεα... Ως ορος παγανισμος ξερω τι ειναι , αλλα εχει να κανει αυτη η ταινια που λες για την διαμαχη Χριστιανισμο-Παγανισμου ?

Έχει να κάνει με το τι ήταν ο κόσμος πρίν τον χριστιανισμό. 

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Συγκρίνεις δηλαδή τους Αμερικάνους αυτόχθονες με τους αρχαίους Έλληνες... μάλιστα. Το εν λόγω συγκρότημα δεν εννοεί αυτούς ως παγανιστές

Ιφιγένεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου