Προς το περιεχόμενο

Ενημερωση για ban κ μονιμους αποκλεισμους


ex - v27, bk27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφορμη για αυτην τη συζητηση ειναι ενα προσφατο συμβαν, ο μονιμος αποκλεισμος του dimsonic.

Δε θελω να σχολιασω την τιμωρια του dim καθως δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος.

 

Ομως δε θα επρεπε να υπαρχει ενας μηχανισμος να φαινεται πως καποιος ειναι αποκλεισμενος (πχ απο το προφιλ του), ή ακομα περισσοτερο καποια ενημερωση πως σε αυτο το μελος δεν επιτρεπεται πλεον η εισοδος στο φορουμ?

Εγω ας πουμε το εμαθα απο το φεησμπουκ σημερα.

Καποιος που μπορει να μην εχει προφιλ στο fb, μπορει να θελει να πει κατι στον dim κ μεω προσωπικων μηνυματων να μην οδηγειται πουθενα.

 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να του  δώσει μια ευκαιρία η διαχείριση αλλιώς  θα βγω έξω στον δρόμο και θα πέσω μπροστά σε ένα αυτοκίνητο ουρλιάζοντας να με πατήσει. Για να μην κάνω κακό σε άλλον άνθρωπο  τυχαίο και τον χτυπήσω χωρίς να φταίει θα κάνω κακό στον εαυτό μου.  Για εσένα dimsonic!!!!!

 

 Όσοι με ξέρουν καλά ξέρουν πως δεν έχω ικετέψει ποτέ μου στη ζωή μου.

 Θα ικετέψω λοιπόν τον τον φίλο @Slew Rate.

 Εκλεκτέ μας admin, πέφτω στα πόδια και ζητώ να του δώσεις μια τελευταία ευκαιρία, ζητώντας βέβαια και από τον Dim να δείξει μια κατανόηση και να συνεργαστεί καλύτερα με τους mod και τα νέα guidelines γιατί εδώ που τα λέμε, δίνω και δίκιο προσωπικά στη διαχείριση για το θέμα. Α, εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.  

 

 Όποτε είναι πείτε μου να σηκωθώ έτσι, γιατί η πολλή ώρα στα γόνατα πονάει.😀

  • Like 1
  • Χαχα 2

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

 ζητώντας βέβαια και από τον Dim να δείξει μια κατανόηση και να συνεργαστεί καλύτερα με τους mod και τα νέα guidelines γιατί εδώ που τα λέμε, δίνω και δίκιο προσωπικά στη διαχείριση για το θέμα. Α, εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός. 

Μια που ανοίξατε το θέμα πείτε και τι έκανε και τον μπαναρανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Μια που ανοίξατε το θέμα πείτε και τι έκανε και τον μπαναρανε

Λοιπόν, θα σας πώ εγώ τι έγινε.

 Ο ......................................

 

 🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Μια που ανοίξατε το θέμα πείτε και τι έκανε και τον μπαναρανε

Αυτό θα πρέπει να το πει η διαχείριση του forum.

Να καταλάβουμε γιατί φτάσαμε σε μόνιμο αποκλεισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mpamps είπε

Να καταλάβουμε γιατί φτάσαμε σε μόνιμο αποκλεισμό.

Το ban ήταν για 2 βδομάδες αν θυμάμαι καλά, και χτες υποτίθεται έληξε, πλην όμως o Dim παρέμενε αποκλεισμένος. Έτσι σήμερα έμαθε ότι το ban μετατράπηκε σε μόνιμο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Το ban ήταν για 2 βδομάδες αν θυμάμαι καλά, και χτες υποτίθεται έληξε, πλην όμως o Dim παρέμενε αποκλεισμένος. Έτσι σήμερα έμαθε ότι το ban μετατράπηκε σε μόνιμο.

Συν του ότι , ούτε το Μπαν ούτε ο μόνιμος αποκλεισμός φαίνονται κάπου 

Δηλαδή ο ντιμ θα φαινόταν σαν να αποφασίσε να κάνει μόνιμο λιγκ οφ από το προφίλ του

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου