Προς το περιεχόμενο

Ενημερωση για ban κ μονιμους αποκλεισμους


ex - v27, bk27

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Ναι άλλα τι έκανε δεν μας λέτε

Δε μπορώ να σου πω τι ακριβώς ειπε, γιατί διαμαρτυρήθηκε για κάτι 2-3φορες σε θρεντ κ μετά το έγραψε σε στάτους του 

Κ έφαγε περμανάντ Μπαν για flooding 

Οπότε δεν επαναλαμβάνω τι είπε για να μην πάθω κ εγώ το ίδιο 🙂

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
11 ώρες πριν, ex - v27, bk27 είπε

δεν επαναλαμβάνω τι είπε για να μην πάθω κ εγώ το ίδιο

Άρα η τρομοκρατία δούλεψε μιά χαρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, ex - v27, bk27 είπε

περμανάντ Μπαν για flooding 

Είναι κάποια μυστική διάλεκτος αυτό ως φράση;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το αρχικό θέμα του post, έχω δει σε άλλα forums να υπάρχει κάτι σε τύπου announcement board. Εκεί βλέπεις εγγραφές νέων μελών, σημαντικά μηνύματα για τη σελίδα (πχ server maintenance ή η ανακοίνωση για τους νέους κανόνες), ε φαντάζομαι θα μπορούν να φαίνονται και τα bans. Η αλήθεια είναι πως αν φαίνονται πολλά τότε μπορεί να έχει μια εκφοβιστική αύρα, ειδικά στους νέους χρήστες.

 

Για τον Dim δε το ήξερα. Έχω διπλά συναισθήματα. Από τη μία ήταν τιμητικό μέλος, active για πολλά χρόνια, και ήταν σίγουρα σαν ένα ψηφιακό του σπίτι. Από την άλλη, δεν μπορείς να είσαι πάνω από τους κανόνες, για κανένα λόγο. Έπρεπε να προσαρμοστεί, και δεν προσπάθησε καν. Είμαι υπέρ του να μην υπάρχει bias σε αυτά τα πράγματα, αλλά σίγουρα είναι και λίγο θλιβερό.

 

Από την παράλλη, ναι μεν εγώ συμφωνώ με τους νέους κανόνες γιατί κάποια νήματα ξεφεύγουν με το παραμικρό, αλλά δεν βλέπω να αλλάζει και πολύ - και αν γίνει, θα πέσει πολύ μαχαίρι.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον dim τον έχω υποστηρίξει σε πολλές διαμάχες, είναι ένα μέλος που μου αρέσει να βλέπω να γράφει και γενικά τον συμπαθώ χωρίς να τον έχω γνωρίσει... Παρολαυτα νομίζω ότι το ban θα οφελησει πρώτα απολα τον ίδιο γτ τελευταία είχε χάσει λίγο το μέτρο θα έλεγα... 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noe13 είπε

Εγώ τον dim τον έχω υποστηρίξει σε πολλές διαμάχες, είναι ένα μέλος που μου αρέσει να βλέπω να γράφει και γενικά τον συμπαθώ χωρίς να τον έχω γνωρίσει... Παρολαυτα νομίζω ότι το ban θα οφελησει πρώτα απολα τον ίδιο γτ τελευταία είχε χάσει λίγο το μέτρο θα έλεγα... 

To permanent ban δε ξερω πως μπορει να βοηθησει το μελος στο οποιο επιβαλλεται.

Το permanent ban σημαινει πως το μελος πλεον δε μπορει να "βοηθηθει" κ επειδη τα εκανε "μπαχαλο", τον αποβαλουμε.

 

Απο εκει κ περα δεν εξεταζω αυτο γιατι δεν ειμαι διοικηση κ οπως ειπα απο την αρχη δε μπορω να ειμαι αντικειμενικος με τον ντιμ λογω προσωπικης σχεσης (εστω μεσω τηλεφωνου κ μηνυματων)

 

Αυτο που εθιξα στο πρωτο ποστ, ειναι αν θα μπορουσε να υπαρχει ειδοποιηση για τις ποινες(ban) κ αποκλεισμο καποιων μελων. Τις τελευταιες μερες με εχουν ρωτησει (εκτος φορουμ) επανειλημμενα καποια ατομα τι γινεται με τον dim, κ μεχρι να μαθω απο τον ιδιο για τον αποκλεισμο δεν ηξερα τι να πω. Δε φαινοταν δηλαδη καπου στο προφιλ του ουτε το δεκαημερο ban, ουτε μετα ο αποκλεισμος του

  • Συμφωνώ 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ex - v27, bk27 είπε

To permanent ban δε ξερω πως μπορει να βοηθησει το μελος στο οποιο επιβαλλεται.

 

Ενδοσκοπηση λεγεται

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noe13 είπε

Ενδοσκοπηση λεγεται

Ευχαριστω

Θα του το πω να κανει μια

Επεξεργασμένο από ex - v27, bk27

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου