Προς το περιεχόμενο

Σήκωμα πάνω καβαλάρη.


objecto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αρχή λειτουργίας είναι η ίδια...

 

Και αν έχει πολύ bow τότε αρχίζεις και την τρως στο intonnation, στο πως το ΜΙ στον οκτάβα (διπλή τελεία) θα ακούγεται ΜΙ και όχι περίπου ΜΙ....

 

Ιδανικά θα έπρεπε να είναι λίγο ψηλότερο το nut, σωστά SF ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστο με το ματι δεν εχει καποια καμπυλοτητα, θετική (curve) ή bow (αρνητική) φαινεται να ειναι ολοισιο. Απλά buzzarei η ΜΙ και η ΛΑ στα πρωτα τάστα (στον ενισχυτή βγαίνει καθαρό πάντως). Φοβάμαι οτι σας μπλέκω με την ασχετοσυνη μου και ζητω συγνώμμη. Θα πρεπει να βρούμε καποιον με εμπειρία να μας πει πως να το σκεφτούμε μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συμφωνώ να το πας σε έναν μάστορα. Αθήνα είσαι, δεν είναι δύσκολο μιας και  υπάρχουν πολλοί καλοί.Αγόρασε κι ένα καινούργιο σετακι επωνύμων χορδών να το περάσει, κι ο γιος θα είναι ευγνώμων. 

Από 35 μέχρι κανα 50 ζητάνε 

 

Edit αν δεν βγαίνει στον ενισχυτή και δεν ενοχλείται κάπου στο παίξιμο το παιδί δεν πειράζει συμβαίνει στα ηλεκτρικά όργανα 

Επεξεργασμένο από kardc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, objecto είπε

Οκ απλά να θυμισω οτι μιλάμε για μπάσο, μηπως ειναι διαφορετικά?

 

οχι τα ιδια ισχυουν

25 λεπτά πριν, objecto είπε

στον ενισχυτή βγαίνει καθαρό πάντως

 

τοτε δεν ασχολεισαι

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω, ειλικρινά, για τον χρόνο σας. Εχω ενα μαστορα , περιέργως, κοντά μου που έχει πολύ καλές κριτικες. Θα το παω να ριξει μια ματιά. Οπως λεει και ο @Superfunk ισως να ειναι και μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου