Προς το περιεχόμενο

Πόσοι από εσάς μένετε στο πατρικό σας (σπίτι);


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

αφοδεΦσε μεσα λαιΜε..... στη Γερμανια θα τους ειχαν κλεισει ολους (και τους ζηταδες) στο ψυχιατρειο..😅 

Στην Ελλάδα γιατί δεν το κάνουν ?

 Εγώ είδα προχθές που μαζέψανε στη διασταυρωση του χίλτον 20 μηχανές και τους παίρνανε το δίπλωμα.

 Τι είναι αυτά που διαβάζω. Δεν το πιστεύω.

 Απλά οι απλοί πολίτες πληρώνουν  τους φόρους τους για να έχουν αστυνόμευση και ελέγχους και κάποιοι τα τρώνε αλλού ή τα διαχειρίζονται λάθος. Είναι θέμα πολιτικής βούλησης να μην υπάρχει ανοχή σε παραβάσεις του ΚΟΚ και άλλες παραβάσεις. Ο απλός πολίτης που τον θεωρείτε υπεύθυνο μερικοί πως τον βολεύει η κατάσταση και τη συντηρεί είναι ΛΑΘΟΣ. Είναι ΨΕΜΑ. Είναι ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ🤣

 

 Δεκάδες χιλιάδες απλοί πολίτες, εργαζόμενοι, τίμιοι, ευσυνείδητοι φωνάζουν, αγωνίζονται, προσπαθούν για να φτιαχτούν αυτά. Δε βολεύονται όπως κάποιοι ευθαρσώς ομολογούν για να μη φανεί πως είναι γκιωνάκηδες.

Τι διαβάζω ρε παιδιά. Έλεος🤣

 

 Σταμάτα να τα λες αυτά και αγωνίσου ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ για ένα καλύτερο αύριο μαζί μου.

 Σε θέλω δίπλα μου σε λίγα χρόνια.

 Πρώτα ο ΑΠΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.

 Που προσφέρει.

 Θα του δώσουμε προοπτική.

 Αξία.

 Γιατί αυτός είναι η ραχοκοκαλιά της ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ και ΜΟΝΟ και ΜΟΝΟ αυτός μπορεί να συμβάλλει ώστε να παραχθεί ΥΠΕΡΑΞΙΑ. Να τον προστατεύσουμε πρέπει. ΟΧΙ να τον ΚΑΤΗΓΟΡΑΜΕ🤣

 

 Εδώ πολλές φορές διαπιστώνω όταν το φέρνει η κουβέντα πως έχετε κάποιοι μια ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΜΕΝΗ ΑΝΤΙΛΗΨΩ περί ευθυνών και δεν τις αποδίδετε ΑΝΑΛΟΓΙΚΑ, αλλά ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ, συνεπώς ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ👌

 

 🤣

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όλους εσάς που κριτικαρετε τον 'απλό Έλληνα πολιτη' να σας θυμισω: εμείς είμαστε ο απλός Έλληνας πολίτης... Αλλά ξέχασα... Όλοι εδώ μέσα είμαστε πρότυπο κ όλοι οι άλλοι είναι μλκ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, noe13 είπε

Για όλους εσάς που κριτικαρετε τον 'απλό Έλληνα πολιτη' να σας θυμισω: εμείς είμαστε ο απλός Έλληνας πολίτης... Αλλά ξέχασα... Όλοι εδώ μέσα είμαστε πρότυπο κ όλοι οι άλλοι είναι μλκ

 

@Slew Rate Νομίζω ότι το δίκαιο είναι, αν κάποιος Α έχει περάσει το μέλος Β σε μαύρη λίστα, τότε αυτόματα ο Β πρέπει να μην βλέπει τα μηνύματα του Α, επίσης. <-- Πρότασις.

Επεξεργασμένο από trolley

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bathan είπε

Δεν περνάω τίποτε στο ντούκου, αναφέρομαι σε επταψήφιο ετήσιο μισθό στην Ολλανδία και νουμερο πάνω απο 100

Για να είναι 7ψήφιο σίγουρα είναι πάνω από 100.000 και σίγουρα πάνω από 999.999 ευρώ.

Το 7ψήφιο είναι 1.000.000 τουλάχιστον

🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, trolley είπε

 

@Slew Rate Νομίζω ότι το δίκαιο είναι, αν κάποιος Α έχει περάσει το μέλος Β σε μαύρη λίστα, τότε αυτόματα ο Β πρέπει να μην βλέπει τα μηνύματα του Α, επίσης. <-- Πρότασις.

Ποιος είναι ο Α Κ ποιος ο Β? 

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noe13 είπε

Ποιος είναι ο Α Κ ποιος ο Β? 

 

Γενικώς το προτείνω. Το έχει ως feature το Facebook.

 

Το θυμήθηκα, επειδή νόμισα (από το σχόλιό σου) ότι δεν διάβασες ακριβώς αυτό που έγραψα, ότι δηλαδή και εγώ εμπίπτω στην κατηγορία που επικρίνω.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Για να είναι 7ψήφιο σίγουρα είναι πάνω από 100.000 και σίγουρα πάνω από 999.999 ευρώ.

Το 7ψήφιο είναι 1.000.000 τουλάχιστον

🙂

Εχεις απόλυτο δίκιο, 6ψήφιο ηθελα να πω και δεν ξερω πως κόλλησα με το 7

Οχι άλλο κάρβουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nekkon είπε

Κάθε λίγο δεν ακούγεται ένα τρομοκρατικό χτύπημα έξω; 

Η δεύτερη πρόταση είναι το απαράδεκτο 

Πουθενά δεν υπάρχει ασφάλεια ειδικά σε μεγαλουπόλεις.

Διάβαζα πως η πριγκίπισσα της Ολλανδίας Αμαλία εγκαταστάθηκε στην Ισπανία γιατί δεχόταν απειλές για την ασφάλειά της !!!

Οχι άλλο κάρβουνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, bathan είπε

Πουθενά δεν υπάρχει ασφάλεια ειδικά σε μεγαλουπόλεις.

Διάβαζα πως η πριγκίπισσα της Ολλανδίας Αμαλία εγκαταστάθηκε στην Ισπανία γιατί δεχόταν απειλές για την ασφάλειά της !!!

 

Μια χαρά ασφάλεια υπάρχει σε συγκεκριμένες μεγαλουπόλεις, βλέπε πολωνικές,ουγγρικές,τσέχικες,βαλτικών χωρών και γενικά πόλεις που έχουν σαν προτεραιότητα την ασφάλεια των πολιτών τους και δεν κυβερνώνται από ουτοπιστές εναλλακτικούς μπαρουφολόγους που στο τέλος το μόνο που καταφέρνουν είναι να οδηγούν τον ντόπιο πληθυσμό στα άκρα και μετά να το παίζουν έκπληκτοι.

 

Επεξεργασμένο από Kanimothrios
  • Like 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου