Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια σε πτυχιακή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους!

 

Χαίρομαι που βρήκα αυτό το forum.

 

Είμαι τελειόφοιτος του Τμήματος Μουσικών Σπουδών του Α.Π.Θ. και χρειάζομαι βοήθεια για την πτυχιακή μου.

 

Το θέμα της πτυχιακής μου είναι "διαδικτυακή εφαρμογή ψυχομετρίας πάνω στην διάκριση ρυθμικών μοτίβων σε άτομα με μουσικές γνώσεις"

 

Με λίγα λόγια έφτιαξα μια ιστοσελίδα στην οποία αφού γίνεται μέλη θα μπορείτε να ακούτε ζευγάρια ρυθμικών μοτίβων και να τα βαθμολογείτε. Το κάθε ζευγάρι έχει ένα πρότυπο ρυθμικό μοτίβο και την μίμηση που έκανε ένα παιδί πάνω σε αυτό. Πρέπει να βαθμολογήσετε το πόσο καλά μιμήθηκε το ρυθμικό μοτίβο το παιδάκι. Το 1 είναι το άριστα και το 5 το χειρότερο.

 

Ο συνδεσμος είναι www.christomanos.com/questionaire/

 

Η εγγραφή είναι πολύ εύκολη. Το μόνο που χρειάζεστε είναι να έχετε flash player 9 και firefox η ie6+. Επίσης σας ζητούνται κάποια προσωπικά στοιχεία. Αυτά είναι άκρως εμπιστευτικά και δεν δημοσιεύονται πουθενά. Χρειάζονται μόνο για στατιστικά στοιχεία και για την επιβεβαίωση ότι είστε άνθρωποι.

 

Σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλους όσους άρχισαν το πείραμα και περιμένω και άλλους!!

 

Υπήρχε ένα πρόβλημα με την σελιδοποίηση του πειράματος (δεν μπορούσες να πάς στην επόμενη ή προηγούμενη σελίδα) το οποίο διορθώθηκε. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου