Προς το περιεχόμενο

jackson randy roads ή gibson zakk wild


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανάσταση...ξαναγυρίσαμε στο θέμα...

μα απέριψες την lespaul?

Πάντως αν δεν πεθαίνεις για floydrose, πληροφοριακά εγώ πήρα από thomann 2.150ε gibson lespaul standard μαύρη με 50's μπράτσο η οποία και τσάμπα ήρθε (εδώ ζητούν 4030ε λιανική και περίπου 3300ε μετρητά) και από ήχο και εμφάνιση...ΜΑΜΑΕΙ. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ανάσταση...ξαναγυρίσαμε στο θέμα...

μα απέριψες την lespaul?

Πάντως αν δεν πεθαίνεις για floydrose' date=' πληροφοριακά εγώ πήρα από thomann 2.150ε gibson lespaul standard μαύρη με 50's μπράτσο η οποία και τσάμπα ήρθε (εδώ ζητούν 4030ε λιανική και περίπου 3300ε μετρητά) και από ήχο και εμφάνιση...ΜΑΜΑΕΙ. :wink:[/quote'] οτι μαμαει η κιθαρα αυτο ειναι δεδομονο κ για τις 2 κιθαρες!η τιμη πολυ καλη κ γω απο εκει λεω να την παρω αν δεν βρω κατι καλο εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκαταβολικά μεγιές για την επερχόμενη RR!

 

Τι χρώμα θα την πάρεις;

λεω να την παρω σε ασπρο με χρυσο οπως στη διαφημηση!ελπιζω να σε ξαναπετυχω στο μητσο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κιθαρες που αναφερεις ειναι και οι δυο αμερικανικες. Για πολλους οι jackson ειναι οι καλυτερες σε σχεση τιμης-αποδοσης αμερικανικες κιθαρες και εγω ειμαι μεσα σε αυτους. Απο την αλλη η gibson του wilde ειναι και αυτη απιστευτη κιθαρα. Τα σχολια περι ποιοτητος και για τις δυο ειναι περιττα. Αυτο που θα πρεπει να εχεις υπ'οψιν λοιπον ειναι τα ξυλα και το μπρατσο που εχουν. Η jackson ειναι πιο ελαφρια με λιγο λιγοτερο ογκο στον ηχο και με μπρατσο για shredding. Η gibson ειναι πιο βαρια σε κιλα και σε ηχο και το μπρατσο της ειναι λιγο πιο χοντρο. Παντως αν παρεις jackson σε καμια περιπτωση δεν θα θα εχεις παρει φεντερ αφου αν και την αγορασε, οι αμερικανικες κιθαρες φτιαχνονται ακομα στο παλιο εργοστασιο απο τα ιδια ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου