Προς το περιεχόμενο

λύση συμβολαίου?


uvm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδιά,

είναι η πρώτη μου δημοσίευση στο noiz, καλώς σας βρήκα!

 

 

θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει αν γίνεται να "σπάσεις" συμβόλαιο (χωρίς να χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις χειροβομβίδες 8) ) που έχει συναφθεί με δισκογραφική εταιρία. Εχω κανονίσει να βρεθώ με έναν δικηγόρο αλλά σε 2 εβδομάδες! απλά ρωτάω αν κάποιος έχει εμπειρία ή γνώση να με πληροφορήσει σχετικά με την χρονική ισχύ των συμβολαίων.

ευχαριστώ προκαταβολικά, θα τα λέμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτας κατι εντελως γενικο μια και δεν μπορουμε να δουμε το συμβολαιο.

Το συμβολαιο ισχυει για ΑΚΡΙΒΩΣ οσο χρονικο διαστημα εχεις υπογραψει εκτος και αν ο δικηγορος σου αποδειξει οτι ειναι καταχρηστικο & παρανομο ή οτι η εταιρεια σου δεν σε προωθει σωστα & βασει των ορων του συμβολαιου σου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμβόλαιο δεν αναφέρει διάρκεια; Επίσης' date=' μήπως αναφέρει ειδικούς όρους σε περίπτωση πρόωρης λύσης του;[/quote']

 

 

 

 

 

διάρκεια δεν αναφέρεται στο συμβόλαιο, μικρό παιδί ήμουν, δεν συμβουλεύτηκα κανέναν :oops:

ούτε τι συμβαίνει σε περιπτωση λύσης του (ειδικοι όροι σε περιπτωση πρόωρης λύσης κτλ). Δεν γίνεται καθόλου ο όρος "λύση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμβόλαιο δεν αναφέρει διάρκεια; Επίσης' date=' μήπως αναφέρει ειδικούς όρους σε περίπτωση πρόωρης λύσης του;[/quote']

ουπς, σαρδάμ.

εννοούσα ότι δεν αναφέρεται καθόλου ο όρος "λύση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου