Προς το περιεχόμενο

Αγορα κιθαρας μεχρι 2000 ευρω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχε υπόψη σου ότι το χρώμα είναι λιγότερο κόκκινο από ότι στη φωτογραφία και περισσότερο προς το πορτοκαλί.

 

Απείρως καλύτερο χρώμα κατα την γνώμη μου απο το κόκκινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδια ευχαριστω πολυ!αμεσως να βοηθησετε

Λοιπον παιζω απο Κλασικ Ροκ μεχρι κ Heavy Metal(επομενως υπαρχει μεγαλη ποικιλια για υποψηφιες κιθαρες)

Θελω πολυ την rr1 αλλα και οι στρατοκαστερ ειναι καταπληκτικες κιθαρες

Οντως δεν ψηνομαι για les paul

Δηλαδη μου λετε οτι υπαρχει περιπτωση να βρω την ρρ1 στην κανονικη τιμη κ να μην με κατακλεψουν οι ελληνες κλε..... εμποροι ηθελα να πω :P

Αλλες προτασεις?

Thanks again :lol:

 

Εγώ σου προτείνω τουτο το κιθαρόνι http://www.thomann.de/gr/esp_sv_standard_bk.htm που γαμ...ει :twisted: :twisted:' date=' εκτός αν είσαι περιορισμένος μόνο σε Jackson

Να ξέρεις μόνο ότι η τύπου rr1 δεν είναι καθόλου βολικές στο παίξιμο (όταν κάθεσαι) :wink:[/quote']

 

+1

 

ΑΛΛΑ δεν μπορούσαν να βάλουν τα παλικάρια έναν 85?

2 χ 81 νομίζω ότι είναι too much 8)

 

 

 

Oxι, δεν κατάλαβες καλά. Το καλύτερο θα ήταν να είχε κανέναν seymour duncan και θα είχε τις καλύτερες πωλήσεις της ESP(γιατι πολύ δεν γουστάρουν και πολύ τους active όπως και εγώ :D ) :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως από την rr1 πήγες σε strat δεν μπορώ να το κατανοήσω

 

+1

Πρίν πάρεις κατι το ξάχνεις και όχι επείδη το είπαν κάποιοι άλλοι πρέπει να ακολουθήσεις το ρέμα :wink: Τέλος πάντων την κιθάρα εσύ την αγοράζεις εσύ την παίρνεις.Αυτά είχα να πω κατα την ταπεινή μου άποψη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι esp βγαίνουν και με duncan. Αν δεν απατώμαι όλες βγαίνουν και με τους 2 μαγνήτες και εσύ επιλέγεις ποιον από τους 2 θες. Τουλάχιστον στο site υπάρχουν εκδόσεις και για τους 2 μαγνήτες.

 

Και καλύτερη η στρατ με τον διπλό, που αν συνδιαστεί με duncan sh4, θα είναι από τις απόλυτες για ροκ-μεταλ! Και είναι και πιο ευέλικτη από rr και όλες τις άλλες μεταλλοκιθάρες

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει σε στρατ με μονους αλλα οχι με διπλους

Οποτε προτεινετε διπλους για hard rock kai metal ε?

θελω ακομα μια φορα να σας ευχαριστησω παιδια

μηπως δεν εχει ερθει ακομη η ωρα σου για κιθαρα των 2000 ευρω??? 8O

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mimis-εχω παιξει προσφατα σε στρατ με μονους μαγνητες οπως και την RR3

White noise-paizw 2 xronia me mia samick kai mia yamaha pacifica

Εχω βελτιωθει αρκετα και νομιζω οτι ηρθε η ωρα να παρω μια καλη κιθαρα επιτελους

Παρεπιπτοντως κοστιζει 1300 και οχι 2000 :wink:

Σας ευχαριστω ολους παιδια :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτήσω' date=' τι μπορεί να εννοούσε ο whitenoise ίσως: Ξέρεις στα σίγουρα τι είδους κιθάρα θες;[/quote']

ετσι :wink: και σίγουρα παίζοντας δυο χρόνια είσαι ακόμη στην αρχή(ειδικά όταν δεν ξέρεις καν την διάφορα του hum απτού single coil,αυτο επιβεβαιώνεται) οπότε δεν μπορείς να αξιοποιήσεις και να αξιολογήσεις ενα ακριβό όργανο.

μήπως πρέπει να πέσεις με τα μούτρα στην μελέτη και να αφήσεις το G.A.S για αργότερα??

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται οτι ειμαι στην αρχη,δεν ειπα κατι αλλο

Αλλα εφοσον ενδιαφερομαι πολυ,βελτιωνομαι συνεχως και ειχα ενα "δωρο" 1000 Ε απο τον (ετοιμοθανατο) δυστυχως θειο του πατερα μου,ειπα να το αξιοποιησω σε κατι που αγαπαω και θα μου μεινει

Dont shoot me :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dont shoot me :P

οχι βεβαια και σιγουρα οτι και να παρεις σε αυτα τα χρηματα θα ειναι πραγματικα καλο.

σου ευχομαι καλη αγορα :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου