Προς το περιεχόμενο

Τα 25 πιό λυπητερά τραγούδια στον κόσμο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

νταααααααααααααααξ........ :P σοβαρά, καλό είναι αλλά το θεωρώ και φριχτά υπερτιμημένο.......

 

λες που λες κατι τουλαχιστον δικαιολογισετο!

 

 

ον τοπικ

Grand Funk Railroad - Heartbreaker

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 92
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν υπάρχει πουθενά το Hurt από Johnny Cash!

Απόλυτη μαυρίλα!

 

Edit: Sorry, δεν περίμενα να το έχουν στο νο4!

 

Θα προσθέσω το Marillion - Script for A Jester's Tear!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

θες να πεις εχουν γραψει ωραιο τραγουΔΙ  :lol:  μια και ολα ΙΔΙΑ ειναι μεταξυ τους... :lol:

 

το μονο πραμα που τους σωζει ειναι ο ΘΕΟΣ Johny Marr (ο οποιος μετα ευτυχως πηγε στους ΤΗΕ ΤΗΕ που ητανε ΓΚΡΟΥΠΑΡΑ και βρηκε το φως του ο ανθρωπος..  :lol: ) αυτος ο Morrisey ομως μονο για Eurovision κανει :twisted:

 

Νομίζω οτι αυτο ταιριαζει περισσοτερο σε Eurovision απο εκεινα του Morrissey...Φερνει η κοπελα και λιγο σε Παπαριζου,μπορει να πατε καλα!!..

 

[flash=200,200]http://uk.youtube.com/watch?v=Af3jGI53-cg

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Suede, το σχόλιο που παραθέτεις μάλλον είχε γραφτεί για πλάκα... 8)

 

Σεβομαι τον κυριο Superfunk,με εχει βοηθησει αρκετες φορες και εχω μαθει τοσα και τοσα απο εκεινον οπως και αλλα πολλα ατομα εδω μεσα χαρη στις γνωσεις και την προθυμια του,αλλα με το να θιγει τους smiths με χαρακτηρισμους οπως ''γκει'', ''ελαφριοι'' ''υπερεκτιμημενοι'' και ''κλαψιαρηδες'' νιωθω οτι θιγομαι και εγω προσωπικα...

 

Ζητω συγγνωμη για την κακια που αποπνεει το post μου,αλλα πιστευω οτι η δυσαρεσκεια προς τον Moz μπορουσε να εκφραστει πολυ πιο ηπια και χωρις να προσβαλει κανεναν,οπως πολυ κομψα το εκανε ο pastelius στην 2η σελιδα..Στο κατω κατω τη σχεση εχουν οι σεξουαλικες του προτιμησεις με την καλλιτεχνικη του αξια?

Και παλι συγγνωμη για την λανθασμενη και βιαστικη τοποθετηση μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλα πιστευω οτι η δυσαρεσκεια προς τον Moz μπορουσε να εκφραστει πολυ πιο ηπια και χωρις να προσβαλει κανεναν,οπως πολυ κομψα το εκανε ο pastelius στην 2η σελιδα..Στο κατω κατω τη σχεση εχουν οι σεξουαλικες του προτιμησεις με την καλλιτεχνικη του αξια?

 

+1000000

::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Modest Mouse = από τις καλύτερες emo μπάντες των 90s και θέλω πολύ να ακούσψ τη δουλειά τους με τον Marr! Πάντως δε γίνεται να μην υπάρχει τραγούδι των Mineral στη λίστα, έχω οδηγήσει άπειρες ώρες στη βροχή (όταν η βενζίνη ήταν ακόμα φτηνή) ακούγοντας το Parking lot ή το Gloria κλαίγοντας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου