Προς το περιεχόμενο

Έτσι τους χρειάζεται...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα forum. Ζαχαρώνω ένα κιτ Carvin, και σκέφτηκα κάποια στιγμή να δοκιμάσω τη τύχη μου με τον Έλληνα αντιπρόσωπο. Του τηλεφωνώ , τον ρωτώ εάν εισάγει και με στέλνει κανονικά...όχι παλικάρι τι είναι αυτά που λές. Στέλνω λοιπόν mail στην Carvin και τους ρωτώ τι μπορώ να κάνω (όλα αυτά χθές). Σήμερα λοιπόν...απολάυστε

Από Carvin

"I am sorry to hear that the Carvin dealer would not take your order for a

guitar or bass kit. I have sent your message to him to find out why. Please

contact him again. There should be no reason why he cannot take this order

from you.

 

Best Regards,

 

 

Alan Colquitt

Export Sales/Logistics Coordinator"

 

...και μετά από 10 λεπτά...από τον αντιπρόσωπο

"elaba mail apo tin carvin me parapono sas oti den paragelnoume carvin

kits.

profanos sas eipame oti den exoume etimoparadoto kai oxi oti den

paragelnoume an thelete.

an pragmati o ipalilos sas eipe kati allo egine lathos.

paragelnoume otidipote mas zitisoun apo ta carvin proionta.

parakalo na epikoinonisete prosopika me emena gia na sas enimeroso"

Πείτε μου εγώ φταίω μετά...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τελικα αν ειναι να περιμενεις καλο απο ελληνα αντιπροσωπο...πιο ευκολα κλεινουν μαγαζια αυτοι παρα φερνουν προοιοντα!!ειναι δυστυχως συνηθες φαινομενο και φυσικα στην επαρχια ουτε λογος να γινεται για τετοια πραγματα!!!οποτε εσυ τωρα θα πας θα του ζαλισεις τα μυδια με ερωτησεις τι και πως...κανε παπαδες και μετα αφου του τα πρηξεις αρκετα φυγε και μην το αγοραζεις απο αυτον!!χεχε!! :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως τον τελευταιο καιρο υστερα απο ΑΠΑΝΩΤΑ κρουσματα ΤΡΑΓΙΚΟΥ customer service σε μια πλειαδα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ υπηρεσιων εχω καταληξει στο λυπηρο συμπερασμα οτι και τα 600 ευρω που παιρνουν το μηνα οι "υπαλληλοι" ΠΟΛΛΑ ειναι.... :twisted: :lol:

 

Δυστυχως δεν φταινε μονο οι μαγαζατορες ή τα "αφεντικα" ,φταινε και οι υπαλληλοι που τις περισσοτερες φορες βαριουνται να κανουν τη δουλεια τους........... :cry:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είμαι περίεργος πόσα θα μου ζητήσει για κάτι που στο Αμέρικα κοστίζει 400$. ¶σε που έχω τη δυνατότητα να αγοράζω από εκεί.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως τον τελευταιο καιρο υστερα απο ΑΠΑΝΩΤΑ κρουσματα ΤΡΑΓΙΚΟΥ customer service σε μια πλειαδα ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΩΝ υπηρεσιων εχω καταληξει στο λυπηρο συμπερασμα οτι και τα 600 ευρω που παιρνουν το μηνα οι "υπαλληλοι" ΠΟΛΛΑ ειναι.... :twisted: :lol:

 

Δυστυχως δεν φταινε μονο οι μαγαζατορες ή τα "αφεντικα" ' date='φταινε και οι υπαλληλοι που τις περισσοτερες φορες βαριουνται να κανουν τη δουλεια τους........... :cry:[/quote']

 

και οντως εχεις δικιο σουπερφανκ διοτι τα στανταρ της ελληνικης αγορας καθε αλλο παρα υψηλα ειναι!! :( και δυστυχως κανενας απ' οτι καταλαβαινουμε ολοι μας, δεν προσπαθει να κανει το 'κλικ' , τη διαφορα για να ανεβουμε ενα σκαλοπατι!!και οι υπαλληλοι φραπε και κινητο ειναι...οποτε οπως και να το πιασεις το θεμα 'καλη' ακρη...δε βρισκεις!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι με την αρμύρα. Μπορεί όμως όντως να έπεσες σε αλβανό ή ΥΠΕΡΗΛΙΘΙΟ ΥΠΑΛΛΗΛΟ.

μάλλον σε έλληνα γιατί από ότι έχω δει στο εξωτερικό όλοι οι αλβανοί που ετυχε να με εξυπηρετήσουν σε οποιδήποτε κατάστημα και σε οποιαδήποτε χώρα ήταν άψογοι- σε όλες τις χώρες εκτός ελλάδας, μάλλον τους κολλήσαμε εμείς αυτή τη συμπεριφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε λοιπόν μάθε ότι ΕΣΥ και μόνο ΕΣΥ φταις!

 

¶θλιε, που όχι μόνο θες κιθάρα :!: , αλλά θες και να στη φέρουν εισαγωγή :!:

 

:twisted: ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ :twisted:

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Σοβαρά τώρα, δεν νομίζω να σε σφάξει στα λεφτά. Από τρίτους έχω ακούσει ότι είναι συγκρίσιμος με τις USA τιμές. Για την ατάκα που σου'παν απ'το τηλέφωνο, δεν το συζητάμε καν....άντε γειά που είπε και ο σοφός Αρχιμήδης 8)

 

Μια χαρά σε βρίσκω με το κιτ, φρόντισε πάντως να το πάρεις σιγα-σιγά το θέμα να βγει καλή δουλειά και οπωσδήποτε πάρε πολλές φωτογραφίες όταν θα τη φτιάχνεις να ανεβάσεις να'χουμε να χαζεύουμε :p

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου