Προς το περιεχόμενο

Έτσι τους χρειάζεται...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα να δεις εγω ειμαι κολλητος με τον λαρρυ.τον εχω φιλοξενισει στο σπιτι μου και δεν θα μου πεις εσυ σχετικα με dimarzio.και στο κατω κατω ο λαρρυ δεν εχει ανγκη εμενα και τους μαγηντες του.το πραγματικο του επαγγελμα ειναι φωτογραφος σε ενηλικα και πορνογραφικα περιοδικα!!δεν τον νιαζει να πουλησει μονους μαγνητες.

 

Καλά αυτό πρέπει να μπει στο τοπ τεν με τις φοβερότερες ατάκες που έχω ακούσει !! :lol: :lol: :lol:

 

Μπας και εννοούσε τον Larry Flint????

 

 

και το κορυφαιο πιο ειναι !!!!!!

 

βγαζει huitar byer guide και μου εδειχνε φωτο για να μου αποδειξει οτι αυτο που μου λεει ειναι αληθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :roll: :roll: :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτά είναι! Με κάθε μαγνήτη θα'πρεπε να μας έχει και ένα pin-up girl! Να δεις τότε πως θα φεύγανε οι μονοί lol!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σχετικα λινκς

 

απο το λινκ αυτο εχω παραγγειλει ηρθαν σε δυο μερες μια χαρα!!!

 

http://www.musik-schmidt.de/osc-schmidt/catalog/carvin-gk1-bolt-guitar-kit-p-15785.html

 

http://www.station-music.de/ το εχει με 519 ευρω.

 

θα ψαξω για το αλλο σιτε αλλα θα σου πω το απογευμα καθως την κανω !

 

για πειτε ιστοριες απο ελληνικα μαγαζα να γελασουμε με τα χαλια τους για χωστε τα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι κανένας μας βρίσκει αστείο να υπάρχουν χάλια μαγαζιά στην Ελλάδα, οι αρλούμπες που λένε είναι αστείες έως τραγικές.

 

Και απ'τη στιγμή που υπάρχουν ΠΟΛΛΕΣ εναλλακτικές μπορεί να γελάσει και ο κάθε πικραμένος πλέον 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει τυχει να παω σε μαγαζι και να πεσω σε 2 διαφορετικους υπαλληλους' date=' που ηταν η μερα με την νυχτα. Ο ενας ηταν απιστευτος και εξυπητετικοτατος(ειχα παει να κοιταξω για πεταλακια και ενω ηξερε οτι δεν θα παιρνα κιθαρα, δοκιμασα και 2-3), ο αλλος βαριοταν την ζωη του.

 

Σε αλλο μαγαζι, οσες φορες εχω παει, μια χαρα εξυπηρετηση ειχα.

 

Τελος σε τριτο μαγαζι που εχω παει, δεν μου εβγαζε πεταλακι για να το ακουσω επειδη ηταν στην βιτρινα(οπου εκει του λεω οτι "αστο μεγαλε, το βρισκω και φθηνοτερα"). Προφανως εκει δεν ξαναπαταω. [/quote']

 

Ε πες μας και τα μαγαζιά τώρα όμως ;)

 

To πρωτο ειναι το Ibanezoμαγαζο και το 2ο ο καγμακης.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δεν είναι αστείο να είναι τόσο χάλια τα μαγαζιά...αλλά σκεφτείτε και τον πανικό τους. Ο Thomann έχει περίπου 400 (αποδεδειγμένα) παραγγελίες το μήνα από Ελλάδα (μιλάμε επιεικώς για 100.000 ευρώ)...αρχίζουν και δεν έχουν λύσεις (γιατί δεν έχουν εμπορική φαντασία...)...οι δρόμοι με την Αμερική ανοίγουν σιγά-σιγά και βρίσκουμε τρόπους να φέρνουμε από εκεί με το δολλάριο στο 1,35...έχω αρχίσει να τους λυπάμαι

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 2o ξεχασα να πω πιο ειναι: το guitar store(κοντα στην Στουρναρη). Βεβαια και κει ειναι αναλογα με τον υπαλληλο(με κανεναν δεν ειχα παραπονο ομως), αλλα ο ενας ηταν πολυ καλος.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου