Προς το περιεχόμενο

Έτσι τους χρειάζεται...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυστυχως δεν φταινε μονο οι μαγαζατορες ή τα "αφεντικα" ' date='φταινε και οι υπαλληλοι που τις περισσοτερες φορες βαριουνται να κανουν τη δουλεια τους........... :cry:[/quote']

 

Όχι βέβαια. Ο εργοδότης φταίει πάντα, τους ξυπνάει τους ανθρώπους πρωί πρωί, δεν τους αφήνει να μιλάνε συνέχεια με sms με τη γκόμενα και μετά έχουν και την κρεβατομουρμούρα, μπορεί και να μην τους αφήνει να καπνίζουν μέσα στο μαγαζί δίπλα στις κιθάρες και τα μικρόφωνα (!!!!!!!), δε μπορούν να φεύγουν για βόλτα ό,τι ώρα θέλουν, απαιτεί να είναι καλοί στη δουλειά τους..... ¶σε δεν ξέρεις εσύ. :lol: :lol: :lol:

 

 

 

Υγ. Και μετά δεν τους δίνει και προαγωγή. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχει τυχει να παω σε μαγαζι και να πεσω σε 2 διαφορετικους υπαλληλους' date=' που ηταν η μερα με την νυχτα. Ο ενας ηταν απιστευτος και εξυπητετικοτατος(ειχα παει να κοιταξω για πεταλακια και ενω ηξερε οτι δεν θα παιρνα κιθαρα, δοκιμασα και 2-3), ο αλλος βαριοταν την ζωη του.

 

Σε αλλο μαγαζι, οσες φορες εχω παει, μια χαρα εξυπηρετηση ειχα.

 

Τελος σε τριτο μαγαζι που εχω παει, δεν μου εβγαζε πεταλακι για να το ακουσω επειδη ηταν στην βιτρινα(οπου εκει του λεω οτι "αστο μεγαλε, το βρισκω και φθηνοτερα"). Προφανως εκει δεν ξαναπαταω. [/quote']

 

Ε πες μας και τα μαγαζιά τώρα όμως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κιτ δεν το παρήγγειλα (και δεν νομίζω να το κάνω από Ελλάδα) αλλά έχουμε κανονίσει με τον Κο Carvin να τα πούμε από κοντά...μπορεί και εγώ και αυτός μετά να αλλάξουμε γνώμη!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα!

 

επισης ενας εκ των πιο μη επαγγελματιων ειναι ο doremi αλβερτης και ιοι.εφτιαχνα ενα τρελλο προτζεκτ με παρτσ κιθαρα στο οποιο ηθελα να βαλω τρεις συγκεκριμενους μονους.επειδη ειχα ξαναψωνισει απο εκει και οι τιμες ηταν καλες παω κατιδιαν απο το μαγαζι........

μπαινω μεσα.....

ρωταω παλικαρακι υπαλληλο (ευγενεστατος)

 

βασιλης:καλημερα θελω να αγορασω τρεις μονους μαγνητες

υαπλληλος:ποιους?

βασιλης : τον virtual vintage blues

φωνη απο γραφειο:εχει καταργηθει πες του!!!!

βασιλης:καποιο λαθος κανεις προφανως

φωνη απο γραφειο : (βγαινει τσαντισμενος)

καταστηματαρχης:εχει καταργηθει.

βασιλης: καλα ο area 58 ?

καταστηματαρχης:και αυτος.

βασιλης:συγνωμη του λεω πως ειναι δυνατον κατι τετοιο οταν υπαρχει στο site της dimarzio?

καταστηματαρχης:δεν κανουν update στο site

βασιλης:μα καλα τον μαγνητη τον εχουν ολα τα cyberstores αλλα και ο νακας πως μου λες οτι εχει καταργηθει?

καταστηματαρχης :αυτοι εχουν στοκ.

βασιλης:ωραια του λεω απο μονους τι εχεις?

καταστηματαρχης:(βγαζει απο ραφι εναν ξεχασμενο μονο με τιμη σε δραχμες και ατακεσ του στυλ ειναι ο κορυφαιος κτλ κτλ.

αλλοσ?

και μου το πεταει....

καταστηματαρχης:φιλαρακο δεν φερνω μονους γιατι δεν φευγουν

βασιλης:γιατι δεν μου το ειπες ααπο την αρχη και μου λες οτι εχει καταργηθει.και στο κατω κατω ας φεροσουν σωστα και ας μην μου πουλουσες μουρη.του λεω μολις εχασες εναν πελατη δεν εισαι σωστος επαγγελματιας και τον ρωταω γιατι δεν φερνεις μονους dimarzio?

καταστηματαρχης:τι ειναι αυτα που λες δεν περνει κανενας μονους.αφου δεν παιζουν πια με στρατοκαστερ!!!!!!!!

βασιλης:ωραια και εγω ? μολις εχασες κοντα στα 300 ευρω.

κοιτα να δεις εγω ειμαι κολλητος με τον λαρρυ.τον εχω φιλοξενισει στο σπιτι μου και δεν θα μου πεις εσυ σχετικα με dimarzio.και στο κατω κατω ο λαρρυ δεν εχει ανγκη εμενα και τους μαγηντες του.το πραγματικο του επαγγελμα ειναι φωτογραφος σε ενηλικα και πορνογραφικα περιοδικα!!δεν τον νιαζει να πουλησει μονους μαγνητες.

 

η παραφροσυνη αυτη ηταν η αντιμετωπιση του αφεντικου ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ.οπως καταλαβαινετε φιλοι μου.επι 30 λεπτα τον εκανα ρομπα μπροστα στους υπαλληλους του κι απο την εκφραση στα ματια των υπαλληλω μου εδιναν την εντυπωση ΠΕΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΕ.τα παρειγγειλα απο γερμανια και φυσικα εγω και ολοι μου οι κολλητοι δεν ξαναπαμε σε αυτον τον ανθρωπο.το χειροτερο ειναι οτι μου πουλαγε μουρη και τσαμπουκα.ας ελεγε απλα δεν τον εχω.τοσο απλο ειναι αλλα εκει να το παιξει ιστορια.ειλικρινα με ολη μου την δυναμη και σε ολους τους φιλους μου το εχω πει και εχει φαει τρελλη κοκκινη.

στον λογο της τιμης μου αξιοτιμοι συνομιλητες ειναι αληθεις ο διαλογος και δεν εχω βαλει σαλτσες!30 λεπτα μου φεροταν απαραδεκτα!!

και μετα μου λετε για αλλαδα!! να κλεισουν ναι να κλεισουν.

α μου ριξε και παραμυθα Ε ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙς ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΕΓΓΥΗΣΗ και αλλα κουλα .

 

οσο για τον carvin!!!!

το ατομο εχασε μεχρι στιγμης τρεις πωλησεις μια δικια μου , του κολλητου μου και του φιλου που ξεκινησε το ποστ.τι να πω για το μυαλο που κουβαλαει?εμενα μου ειπε τρελλα παραμυθια και ειχαμε φτασει σε σημειο οποτε μπεναμε του λεγαμε για το κιτ και τσαντιζοταν.εντο μεταξυ εχω παραγγειλει απειρες φορες απο warmothκαι ξερω πανω κατω το τι παιζει!!αστα να πανε.το ατομο δεν ξερει τι εμπορευεται και συν της αλλης δεν εχει πιστη στο προιον.γιαυτο και του εχουν μεινει ολα τα οργανα και τα βλεπει.το στοκ σοθ το διαμορφονεις με μυαλο και προοπτικη να πουλησεις και οχι να το βλεπεις.

 

θα σας πω και αλλες ιστορις εχω για πολλους , ειλικρινα παρα πολλους.

 

λενε πως η εκδικηση ειναι ενα πιατο που σερβιρεται κρυο και εχουν δικιο.

ζητω το νετ και ζητω τα cyberstores!!!!!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ζητήσει κόστος για το "ακριβό" με το τρέμολο και για τπ μπάσο. Η τιμή που μου είπε είναι περίπου 650-700 ευρώ γι' αυτό θέλω να πάω να τα πούμε από κοντά.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις εγω ειμαι κολλητος με τον λαρρυ.τον εχω φιλοξενισει στο σπιτι μου και δεν θα μου πεις εσυ σχετικα με dimarzio.και στο κατω κατω ο λαρρυ δεν εχει ανγκη εμενα και τους μαγηντες του.το πραγματικο του επαγγελμα ειναι φωτογραφος σε ενηλικα και πορνογραφικα περιοδικα!!δεν τον νιαζει να πουλησει μονους μαγνητες.

 

Καλά αυτό πρέπει να μπει στο τοπ τεν με τις φοβερότερες ατάκες που έχω ακούσει !! :lol: :lol: :lol:

 

Μπας και εννοούσε τον Larry Flint????

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου