Προς το περιεχόμενο

Αγορα κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά στείλε ένα mail στην PRS και πες τους τι παιζεται και ότι ο επίημος αντιπρόσωπός τους λέει ότι οι CE δεν είναι καλές και δεν τις φέρνει. Μετά θα γεάσουμε όλοι μαζί εκτός από το μαλάκα το Ζοζεφ. Για τις CE έχω ακούσει πολύ καλά λόγια' date=' αλλά δεν έχω δοκιμάσει ποτέ ο ίδιος. Από Θωμά δεν παίζει;[/quote']

πριν παρεις τηλ φορεσε και μια μαυρη κουκουλα!! :D :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙΘΑΡΑ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΗ ΑΠΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΩΤΑ(και μαλιστα για αρκετη ωρα σε εναν πολυ καλο ενισχυτη :wink: )

αν σε ενδιαφέρουν τα καθαρά, απέφυγε το floyd rose

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται πωσ θα τη δοκιμασω πρωτα... κ ουτε κ το τρεμολο με ενδιαφερει ιδιαιτερα...αν και ειδα προσφατα κατι βιντεο του τομ μορελλο και τρελαθηκα...

εσυ whitenoise τη κιθαρα μου προτεινεις? (Στη σελιδα 3 του thread υπαρχει μια αναλυτικη περιγραφη του γουστου μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη ειναι μια καλη επιλογη(αλλα εμενα δεν μου αρεσει εμφανισιακα)

http://www.thomann.de/gr/ibanez_at300av.htm

αλλιως πας για fender με seymour dunkan humbucker θεση bridge και θα εισαι παραπανω απο super :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχουν ομως απο τη μανα τους seymour duncan ετσι? εκτος αν εχεις καποιο αλλο μοντελλο στο μυαλο σου που δεν ξερω..

ε και?μπορεί να σου αρέσει ο stock fender μαγνήτης!!

αν δεν σου αρέσει, το μόνο εύκολο είναι να τον αλλάξεις .

κοιτά μόνο να δοκιμάσεις την συγκεκριμένη κιθάρα που θα αγοράσεις(και δεν εννοώ να δοκιμάσεις μια ακριβώς ίδια στην Ελλάδα και να την παραγγείλεις από έξω γιατί μπορεί να βρεθείς προ εκπλήξεως)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα?? μμμ... καλα αν καταληξω στη fender οκ ,την παιρνω κ απο δω, δεν εχουν τοση διαφορα στην τιμη απο τον θωμα νομιζω... αν ομως καταληξω σε gibson ή prs τοτε δεν παιζει να δοκιμασω ακριβως την κιθαρα που θα παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου