Προς το περιεχόμενο

Η δική μου ψήφος


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνώ! Προσθέτω και Ουγγαρία (αυτή στη στάση λεωφωρίου, φανταστική) και Γερμανία (τύπου big band jazz) όμως. Γενικά η eurovision έχει πάντα μερικά πολύ ωραία τραγούδια. Όπως πέρυσι η γερμανία με το κάντρυ τραγούδι. Όσοι το παίζουν σνόμπ χάνουν!

Αέρα νίκης φέτος πιστεύω έχει αυτή με τα ντράμς (βουλγαρία?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρία ζήτω για την Φινλανδία!!!

 

Αχ ρε Παναγιώτη...για καλό πόσταρες...;

 

 

:D :D :D :D :D :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ποιος είπε ότι η γενιά μας δεν είχε γούστο??? :lol:

έτσι Πάνο μου, δείξε στα νεούδια (αγαπητόν ear και συν αυτόν...) την "αλήθεια" που διακρίνει το έμπειρο μάτι... όλα για την τέχνη ρε γμτ... :lol: :lol: :lol:

 

ΥΓ. θυμίζει κάποια από τις μπακαρά που θυμηθήκαμε τις προάλλες ή το αλτσχάιμερ μου έχει προχωρήσει?

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειλικρινα του χρονου πρεπει να στειλουμε μια βομβα στην eurovision .

τον κατμαν.

και το λεω σχεδον σοβαρα .

πρεπει ο ευρωπαιος ψηφοφορος να μπορει με την ψηφο του να στειλει ενα μηνημα και να απαξιωσει κατι που δε του αρεσει . οπως στις εκλογες μπορω να ψηφισω λευκο ή ακυρο , οι ευρωπαιοι θα μπορουν να ψηφισουν κατμαν για να δειξουν οτι η διοργανωση εχει πιασει πατο και οτι μας χαλαει ενα σαββατομκυριακο το χρονο και μας χαλαει και την διαιτα.

επρεπε δηλαδη εχτες με το ζορι να μαζευτω κι εγω σε ενα σπιτι με την φιλη μου , λες και θα βλεπαμε τον τελικο του euro και , να πινουμε μπιρες να τρωμε πιτσες και απο πανω τουρτα παγωτο. οι κοπελες να παρακολουθουν με κομμενη την ανασα αν θα πετυχει η κωλοτουμπα του ρουβα , ή η καρδια απο κορδελα του σαρμπελ, και μολις πετυχαινει να λενε ανακουφισμενες " ενταξει , νικησαμε" . και εγω κατα την διαρκεια της ψηφοφοριας να σφιγγομαι απο τιον φοβο μου μην βγουμε πρωτοι και βγουν τιποτα ανεγγεφαλες στους δρομους και πανηγυριζουν λες και επεσε η χουντα και ερχεται ο καραμαλης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KAΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ!!!!!!!!

 

Εξαρτάται από ποια σκοπιά θα το δεις.

Σου έλειψαν τα ωραία τραγούδια από αλλού, για να τα ψάχνεις στη Γιουροβίζιον;

 

Η Γιουροβίζιον θέλει καραγκιοζιές και βυζιά, πλαισιωμένα από ακίνδυνες μουσικές για να γουστάρει ο κόσμος.

 

Το δυστυχές της υπόθεσης είναι ότι ορισμένες χώρες ακόμα να το καταλάβουν αυτό κι επιμένουν να μας παιδεύουν με "ποιοτικές" :lol: :lol: :lol: προσπάθειες. Αυτή η υποκρισία είναι που κάνει μίζερη τη γιοροβύζιον.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειλικρινα του χρονου πρεπει να στειλουμε μια βομβα στην eurovision .

τον κατμαν.

και το λεω σχεδον σοβαρα .

πρεπει ο ευρωπαιος ψηφοφορος να μπορει με την ψηφο του να στειλει ενα μηνημα και να απαξιωσει κατι που δε του αρεσει . οπως στις εκλογες μπορω να ψηφισω λευκο ή ακυρο ' date=' οι ευρωπαιοι θα μπορουν να ψηφισουν κατμαν για να δειξουν οτι η διοργανωση εχει πιασει πατο και οτι μας χαλαει ενα σαββατομκυριακο το χρονο και μας χαλαει και την διαιτα.[/quote']

 

Χμμμμ, καλά φαντάζεσαι τον κατμαν με διεθνή καριέρα μετά? :lol: :lol:

Για άλλη μια φορά θα έχουμε κατεβάσει τον μέσο ευρωπαίο από τα δέντρα. :lol: :lol:

¶σε που άμα γίνει καμία στραβή, φαντάσου πόσους εγχώριους κατμαν θα φάμε στη μάπα μετά. ¶στο ρε συ καλύτερα... δεν θα φτάνουν τα φάρμακα.

 

Γενικά η eurovision έχει πάντα μερικά πολύ ωραία τραγούδια. Όπως πέρυσι η γερμανία με το κάντρυ τραγούδι. Όσοι το παίζουν σνόμπ χάνουν!

Ναι υπάρχουν, αλλά νομίζω ότι αυτά τα 4-5 θα ήθελαν μερικές πινελιές ακόμα.

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου