Προς το περιεχόμενο

Ντου απο παντου!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

η πανια ειναι πολυυυυ μπροστα απο πολλους... 8)

 

εύχομαι να το λες για πλακα :)

 

καθολου!απλα αποψη μου... :)

 

σε λυπαμαι :) ....αποψή μου

 

και εγω με λυπαμαι ωρες ωρες αλλα ολα μεσα στην ζωη ειναι το εχω φιλοσοφησει... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η πανια ειναι πολυυυυ μπροστα απο πολλους... 8)

 

εύχομαι να το λες για πλακα :)

 

καθολου!απλα αποψη μου... :)

 

σε λυπαμαι :) ....αποψή μου

 

και εγω με λυπαμαι ωρες ωρες αλλα ολα μεσα στην ζωη ειναι το εχω φιλοσοφησει... :)

 

χαχαχαχαχα... πολυυυυυ σωστοοοοος.... σε παω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα λεφτα ειναι και ενα σχολιο εκει απο κατω που λεει ενας και με βρισκει απολυτα συμφωνο...:Μου θυμιζει γυναικα δεσμοφυλακα στο νταχαου. :lol: :lol: :lol:

 

μοναδικο σχολιο!!πιστευω αξιζει γαι τιτλος αρθρου περι τετοιων εμφανισεων στο μοναδικο αυτο ταλεντ σοου της ανιτας! :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πατησω και ενα "ασχετο", θα μου πειτε Πανια ειναι, who cares αλλα δειτε πως "επαναστατικα" μνματα συσχετιζονται με μπαχαλους και κουκουλοφορους..Ενταξει, χαβαλες και cultιλα αλλα υποσυνειδητα, μπλεκονται πραγματα που δεν θα πρεπε να μπλεκονται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πατησω και ενα "ασχετο"' date=' θα μου πειτε Πανια ειναι, who cares αλλα δειτε πως "επαναστατικα" μνματα συσχετιζονται με μπαχαλους και κουκουλοφορους..Ενταξει, χαβαλες και cultιλα αλλα υποσυνειδητα, μπλεκονται πραγματα που δεν θα πρεπε να μπλεκονται..[/quote']

 

 

Εντεχνα προμελετημένα όλα φίλε....οι γραββατάκηδες πίσω απο τα μπαχαλοσόουζ εκτός απο την ειρωνία έχουν και αυτό το μέσον του ευτελισμού και της ισοπέδωσης... (όχι δεν είμαι αυτό που σκεφτήκατε ) 8)

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πατησω και ενα "ασχετο"' date=' θα μου πειτε Πανια ειναι, who cares αλλα δειτε πως "επαναστατικα" μνματα συσχετιζονται με μπαχαλους και κουκουλοφορους..Ενταξει, χαβαλες και cultιλα αλλα υποσυνειδητα, μπλεκονται πραγματα που δεν θα πρεπε να μπλεκονται..[/quote']

 

σωστο αλλα ο εξευτελισμος οπως ειπε ο dimicupo ειναι ενα μεσο κι αυτος! :D

ποιος τα παιρνει χαμπαρι ομως???λιγοι τα σκεφτονται!!διαβαζα σε ενα αρθρο προχθες οτι αυτα τα cd-singles φιγουραρουν στις 1ες θεσεις της IFPI!!και δυστυχως χαβαλες χαβαλες αλλα εκει τεινει η μαζα(δεν το παρατραβηξα ε?? :D )

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάνε να τους κλείσουν στο ψυχιατρείο (από όπου και τους αμολήσαν άλλωστε) και να τελειώνουμε με αυτές τις μ@λ@κιες....Καταντά βλακεία....ΔΕΝ είναι αστείο...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάνε να τους κλείσουν στο ψυχιατρείο (από όπου και τους αμολήσαν άλλωστε) και να τελειώνουμε με αυτές τις μ@λ@κιες....Καταντά βλακεία....ΔΕΝ είναι αστείο...

 

φιλε παναγιωτη...απ' τη στιγμη που ελευθερια λογου εχουμε, μας διακρινει ελευθερία στην τεχνη(οποια κι αν ειναι αυτη) και απο τη στιγμη που -δυστυχως- μεγαλο μερος του πληθυσμου (+ πολλα διακεκριμενα προσωπα που εμμεσα/κρυφα) ανεχεται και προωθει δε μπορει να γινει τιποτα!!Σαφως και δεν υποστηριζω τετοιου ειδους φαινομενα/καταστασεις αλλα παντα υπαρχουν!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάνε να τους κλείσουν στο ψυχιατρείο (από όπου και τους αμολήσαν άλλωστε) και να τελειώνουμε με αυτές τις μ@λ@κιες....Καταντά βλακεία....ΔΕΝ είναι αστείο...

 

φιλε παναγιωτη...απ' τη στιγμη που ελευθερια λογου εχουμε' date=' μας διακρινει ελευθερία στην [b']τεχνη[/b](οποια κι αν ειναι αυτη) και απο τη στιγμη που -δυστυχως- μεγαλο μερος του πληθυσμου (+ πολλα διακεκριμενα προσωπα που εμμεσα/κρυφα) ανεχεται και προωθει δε μπορει να γινει τιποτα!!Σαφως και δεν υποστηριζω τετοιου ειδους φαινομενα/καταστασεις αλλα παντα υπαρχουν!

Πού αναφέρεσαι με αυτή σου τη λέξη;;

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου