Προς το περιεχόμενο

Eχουν ηχώ τα κουάκ της πάπιας?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου εστειλαν ενα απο αυτα τα χαριτωμενα mail με αχρηστες γνωσεις και αναμεσα σε αυτες ανεφερε οτι το κουάκ της πάπιας δεν εχει αντιλαλο!Μου φανηκε ιδιαιτερα παραλογο,γιατι κατι τετοιο (συμφωνα με οσα εχω καταλαβει) θα σημαινε οτι ενας ηχος μπορει να εχει φυσικό echo KAI αναλογικά με την ποιότητα του.Ευτυχώς το εψαξα παραπανω και βρηκα την απαντηση εδώ

 

Εμενα μου φανηκε ενδιαφερον :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μου εστειλαν ενα απο αυτα τα χαριτωμενα mail με αχρηστες γνωσεις και αναμεσα σε αυτες ανεφερε οτι το κουάκ της πάπιας δεν εχει αντιλαλο!Μου φανηκε ιδιαιτερα παραλογο' date='γιατι κατι τετοιο (συμφωνα με οσα έχω καταλάβει) θα σημαινε οτι ενας ηχος μπορει να εχει φυσικό echo KAI αναλογικά με την ποιότητα του.Ευτυχώς το εψαξα παραπανω και βρηκα την απάντηση εδώ

 

εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρων :?

 

 

το ότι κάθισες και έψαξες αυτό το θέμα δεν σε προβληματίζει?

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο που με προβληματιζει ειναι οτι εκανες ορθογραφικo λαθος σε copy-paste και φαινεται σαν να το εκανα εγω :lol:

 

εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρων :?

 

Εμενα μου φανηκε ενδιαφερον :?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου