Προς το περιεχόμενο

Ποιά ΕΚΟ κιθάρα είναι αυτή και πόσο πουλιέται;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα τη πούλαγα... και ειδικά αν τα χρήματα που θα πάρεις είναι πάνω-κάτω αυτά που λέει ο supefunk, τότε δεν αξίζει (εκτός κι αν τα έχεις άμεση ανάγκη). ¶σε δε, που απευθύνεται σε ένα πολύ ειδικό κοινό!!

Πάντως είναι κούκλα!! Η δική μου ΕΚΟ έμοιαζε καυσόξυλο μπροστά σε αυτή τη κούκλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εγώ είμαι αντίθετος στο να τη πουλήσεις τώρα (και γενικώς).

 

Η δική μου ΕΚΟ έμοιαζε καυσόξυλο μπροστά σε αυτή τη κούκλα!

Το κακό σου το καιρό!! :lol: :lol:

Ίδιας χρονιάς είναι και φοράνε τα ίδια ηλεκτρικά!! :lol: :lol:

ακούς εκεί καυσόξυλο...κούκλα ήταν...και την έδωσες για ένα κομμάτι ψωμί...άκαρδε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote="hindmost"Το κακό σου το καιρό!! :lol: :lol:

Ίδιας χρονιάς είναι και φοράνε τα ίδια ηλεκτρικά!! :lol: :lol:

ακούς εκεί καυσόξυλο...κούκλα ήταν...και την έδωσες για ένα κομμάτι ψωμί...άκαρδε!

 

Οκ.... αλλά ας είμαστε ειλικρινείς... αυτή είναι πιο όμορφη....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ.... αλλά ας είμαστε ειλικρινείς... αυτή είναι πιο όμορφη....!!!

:lol: Πινουδίζεις επικίνδυνα! :lol:

(η δική μας EKO είχε minimal ομορφιά)

 

χαχαχα!!!! :D :D :D

Κάπου θα έχω καποια φωτό... θα την βρω και θα την κάνω upload και ας κρίνει το κοινό!!!

 

Πάντως η les paul του ανθρώπου είναι κουκλα και είμαι σίγουρος ότι ακούγεται πολύ καλά!! Αν δεν ήμουν σε φάση αναμονής παραγγελίας κιθάρας θα την αγόραζα εγώ!!! Όχι βέβαια για χιλιάρικα που του προτείνανε, αλλά ειλικρινά θα ήμουν υποψήφιος αγοραστής!!!

Πάντως αν πουληθεί σε τιμή σαν αυτή που προτείνει ο superfunk και παρά το περιορισμένο αγοραστικό κοινό ενός τέτοιου οργάνου, πιστευω πως θα φύγει αρκετά εύκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν πουληθεί σε τιμή σαν αυτή που προτείνει ο superfunk και παρά το περιορισμένο αγοραστικό κοινό ενός τέτοιου οργάνου' date=' πιστευω πως θα φύγει αρκετά εύκολα![/quote']

Σωστός, σωστότατος!

Για ιστορικούς λόγους και εγώ θα την αγόραζα σε τέτοιες τιμές,

πάντως το ευρύ αγοραστικό κοινό αγνοεί το πόσο ωραίο μπράτσο έχει μια τέτοια EKO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε δεν αντιλεγω μπορει να εχει το καλυτερο μπρατσο του κοσμου,αν δεν γραφει ομως η "ουγια" τις μαρκες που προανεφερα δυστυχως δεν εχει συλλεκτικη αξια :wink: δυστυχως μονο οι original σχεδιασεις "πιανουν λεφτα"

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει συλλεκτικη αξια :wink: δυστυχως μονο οι original σχεδιασεις "πιανουν λεφτα"

Πέρα απο το ζήτημα ότι αντιμετωπίζω το θέμα καθαρά συναισθηματικά, η EKO που είχαμε ο frunobulax και εγώ τώρα πουλιέται γύρω στα 800¤ και την είχαμε αποκτήσει με ονομαστική αξία τότε 35¤ (πές 120¤ πραγματική).

 

(είδες τι επένδυση έδωσες άκαρδε! :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η EKO που είχαμε ο frunobulax και εγώ τώρα πουλιέται γύρω στα 800? και την είχαμε αποκτήσει με ονομαστική αξία τότε 35? (πές 120? πραγματική).

 

(είδες τι επένδυση έδωσες άκαρδε! :lol: )

 

Πλάκα μου κάνεις!!!!!! πιάνει αυτή η ΕΚΟ 8 κατοστάρικα??? καλά, η βλακεία που έκανα παλιά και πουλαγα όργανα δεν είναι οικονομικής φύσεως...

 

Και επειδή κάποιος είπε για αλλαγή λογοτύπου, υπάρχει ΕΚΟ που γράφει fender...!!!

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου