Προς το περιεχόμενο

Hammett


xilokopos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πες τα ρε menelaeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

πες τα γαμω τη τρελα μου!!! αλλα αν οι ανθρωποι ειναι κολλημενοι,....

παιδιά αντί να μιλάμε για την καταντια της συγχρονης μουσικης - φλωρονεορόκ, ΝεοPunkάκι που απορώ πώς τολμάνε και αυτοαποκαλουνται punk, remix ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΡΟΚ ΚΟΜΜΑΤΙΩΝ ΣΕ DANCE ή δεν ξερω εγω τι άλλο (Εδώ φταίνε και οι εταιρίες βεβαια) - αντι να μιλαμε για το οτι μουσικη παιδεια δεν υπαρχει πουθενα και την Ελλαδα εκπροσωπούν κατι Βισσηδες, κατι Βανδες (προσωπικά τιποτα με τις κοπελες και μην ακουσω λαλακιες),

καθομαστε και μιλαμε για το αν οι MAIDEN μαμούν τους METALLICA και το αντιστροφο, για το αν ο MUSTAINE μαμεί τους tallica και το αντιστροφο....

Ε Λ Ε Ο Σ ρε παιδιά....δεν πρέπει οι ωριμοι και ανοιχτόμυαλοι μουσικοί να ασχολούνται με τετοιες ανουσιες κοντρες....δεν έχω δικιο ρε παίδες;

ΦΙΛΙΚΑ!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω....γεια σου και σε σένα whitenoise γιατί πραγματικά αυτά που είπες εκτός του ότι ηταν σωστά, μεστά θα έλεγα, παράλληλα κρατας ενα επιπεδο...!!!

αυτο χρειαζεται ρε μαγκες!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο FatalIk!!!! Αλλα τι να κανουμε αφου η μουσικη ειναι πλεον κονσερβοποιεια βαρεου τυπου, απο την μια μπαντα μπαινει το χρημα και απο την αλλη μπαντα βγαινει το κομματι το οποιο ειναι συνεχως το ιδιο αλλα με αλλη ημερομηνια ληξης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λοιπόν, δεν μπορώ να διαβάσω 457 post να δω ακριβώς ποιά είναι η διαφωνία, απλά θα πω μόνο ότι θεωρώ ότι ο Hammet είναι μια χαρά παίχτης. :wink:

Δεν είναι ακριβώς του γούστου μου, αλλά να τον λέμε άμπαλο, κουλό και τα συναφή δεν θεωρώ ότι στέκει. :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο FatalIk!!!! Αλλα τι να κανουμε αφου η μουσικη ειναι πλεον κονσερβοποιεια βαρεου τυπου' date=' απο την μια μπαντα μπαινει το χρημα και απο την αλλη μπαντα βγαινει το κομματι το οποιο ειναι συνεχως το ιδιο αλλα με αλλη ημερομηνια ληξης.[/quote']

 

πραγματικά πόσο δικιο εχεις!!! :( :(

τι να κανουμε ομως; :D :D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ οι Maiden βγάζουν τον ίδιο δίσκο εδώ και 400 χρόνια σαν τους Πυξ Λαξ.

 

Βασικά αυτό είναι υπερβολή....δε νομίζω να χωράει αμφισβήτηση για αυτό που πρόσφεραν οι Maiden με τα 7 τους πρώτα αλμπουμ (μέχρι και το Seventh Son...) τα οποία αν έχει κάποιος ακούσει και μάθει, μπορεί να καταλάβει ότι αν μπορούσαμε να συνοψίσουμε σε μια μπάντα όλο το νόημα του nwobhm αυτή θα ήταν οι maiden της φάσης '80-'88....

 

Τεσπα....Πάντως ΔΕΝ αμφισβητώ σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση την προσφορά των Metallica στην παγκόσμια metal σκηνή....Αυτό ας ξεκαθαριστεί...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαντάζομαι τους metallica να ήταν σήμερα με τον mustaine και μου σηκώνετε η τρίχα πάντως. 8) η απόλυτη metal μπαντα!!!!!!!!

ζητάω πολλά απτήν ζωή μου μάλλον :cry:

ΥΓ για μένα, όλα τα λεφτά στους metallica είναι ο hetfield

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου