Προς το περιεχόμενο

<<Βαλτε δωρεαν μουσική στο web>> Peter Gabriel


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπα πάντα θα υπάρχουν βλάκες' date=' άλλωστε η βλακεία είναι ανίκητη.[/quote']

 

Εσύ θεωρείς ότι η διαφήμιση δεν σε επηρεάζει?... Ότι έχεις τέτοια ανοσία (ΑΝΟΣΙΑ έγραψα) που δεν έχουν δισεκατομύρια στον κόσμο? Δηλαδή η διαφήμιση επιρεάζει τους βλάκες? αυτό θές να πείς?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ θεωρείς ότι η διαφήμιση δεν σε επηρεάζει?... Ότι έχεις τέτοια ανοσία (ΑΝΟΣΙΑ έγραψα) που δεν έχουν δισεκατομύρια στον κόσμο? Δηλαδή η διαφήμιση επιρεάζει τους βλάκες? αυτό θές να πείς?

 

Σου φαίνεται απίθανο να υπάρχουν τέτοια άτομα;

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως αναρωτιέμαι οι μεγαλες δισκογραφικές δεν μπορούν με τα σημερινά δεδομένα να βγάλουν πιο πολλά απο τις διαφημίσεις περιοδίες τουρνέ....αρπαχτές.....κολώνιες...καλτσόν.....Που απλά θα γραφει το ονομα τους....Παρα απο την δισκογραφία???

 

Εδώ η βανδή βγάζει τόοοσα φραγκα απο τα μαγαζιά δεν μπορούν οι Arctic Monkeys που είναι στα ντουζένια τους ή οποιοσδήποτε εμπορικός μουσικός με εναν πολύυυυ καλό μανατζερ?

 

Δεν λέω πώς υποστηρίζω την πειρατεια...(ούτε πώς δεν έχει τύχει να κατεβασω μουσική απο p2p...) απλά μου φαίνεται αξιοπεριεργο....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις διαφημίσεις επηρρεαζόμουνα μικρός που έβλεπα σοκοφρέτα και πήγαινα και αγόραζα, τώρα πριν πάρω κάτι το ψάχνω πρώτα σαν πούστης, δεν αγοράζω ότι βλέπω μπροστά μου στο χαζοκούτι/ραδιο/ιντερνετ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαζοκούτι/ραδιο/ιντερνετ

 

Δεν νομίζω να εχω ακούσει ποτε στο ραδιοφωνο εκτος απο το καναλι στο χωριο μου που είναι μια τυπισσα που διαφημιζει απο σουβλακια μεχρι καλσον....Τραγελαφικές στιγμές απείρου καλους....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ραδιόφωνο της επαρχίας είναι όλα τα λεφτά φίλε NemOOO, ένα τέταρτο σκυλάδικα και στο καπάκι μισάωρο διαφήμισης για τον κίτσο τον χασάπη που φέρνει τα ζωντανά του ο ίδιος από τα καταπράσινα βουνα της Αργιθέας... Πολλά χάπια λέμε...

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατί ανησυχείτε για το μέλλον της μουσικής και της διαφήμισης? Εδώ δεν ανησυχεί (και προσαρμόζεται ) ο Gabriel που είναι 60φεύγα και ανησυχείτε εσείς ή σας φοβίζει το καινούργιο? ΠΡΟΣΟΧΗ δεν κάνω τον ξύπνιο' date=' με ενδιαφέρει πολύ πως αντιμετωπίζεται μια τέτοια τοποθέτηση[/quote']

 

Δεν ειπα για το μελλον της μουσικής,μαλιστα δεν την ανεφερα καν στο ποστ μου.Ανησυχω για το πόσο βιαια εισβαλλει η διαφημιση σε ολους τους τομεις και ενω αρχικα μοιαζει μια πρωτη λυση για καταναλωτική ανασταση πως σταδιακα καταφερνει κ υποβαθμιζει το προϊόν.

 

πχ.οι εφημεριδες.Δεν ξερω πως ξεκινησε το πραγμα,αλλα τωρα οι Κυριακατικες κοστιζουν ΛΙΓΟΤΕΡΟ απο οσο αξιζει το χαρτι τους.Καθε 2η σελιδα κ διαφημιση.Προτιμω να διαβαζω μια εφημεριδα (φυσικα να αξιζει το περιεχομενο της) ΧΩΡΙΣ διαφημισεις κ να την πληρωνω πχ 10e παρα να διαβαζω ενα διαφημιστικο φυλλαδιο στο οποιο παρεμβαλλονται αρθρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου