Προς το περιεχόμενο

Επανάληψη θεμάτων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χρειάζετα συμβολή όλων μας...οι ''μεγαλυτεροι'' θα επιβλέψουν....

ειμαι της αποψης οτι πρεπει να αρχισουμε εμεις τα μελη....

τι λες;

 

πώς σου φαίνεται;

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς...

 

το θέμα είναι που θα τις ιλοξενίσουμε τις κριτικες...

 

Πρέπει να υπάρχει ένα υπόβαθρο, να φαίνονται live οι εικόνες κ οι βαθμολογίες.

 

Να μην είναι σκέτο κείμενο...

 

Μαλλον βάζω σε τρελούς μπελάδες τους μεγάλους τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης για αυτο που λεμε οτι δεν πρεπει να επαναλαμβανονται τα θεματα κλπ. Οκ καλο ειναι να μην επαναλαμβανονται' date=' αλλα οταν ξερεις οτι καποιοι απο εδω μεσα εχουν απαντησεις στις αποριες σου, αλλα παρολαυτα δεν απαντανε.. :? Αν βαριουνται να απαντησουν, ας δωσουν το λινκ απο το θεμα που υπαρχει η απαντηση. Ειδικα σε καποια θεματα δεν ειναι δυνατον να δεις 6-7 σελιδες απο θρεντ :!: για να βρεις μια απαντηση, η οποια πολλες φορες ειναι και κριμμενη αναμεσα στα ασχετα ποστ, αφου ως γνωστον, ειμαστε μετρ στο να περναμε απο το ενα θεμα στο αλλο και ολα αυτα μεσα σε ενα θρεντ.

Αντε ψαξε ας πουμε σε 30ποσες σελιδες για την tonelab. Ειπαμε, δεν τα θελουμε ολα στο χερι, αλλα αυτο λεγεται μαζοχισμος.

 

Ισως μια λυση ακομα, θα ηταν να υπαρχουν διαφορα sub forum. Ας πουμε στο "computers" να υπαρχει sub forum"καρτες ηχου", "sequencer", "effects" και δεν ξερω γω τι αλλο ή στο "guitars,bass and amps" να υπαρχουν 3 subforum για το καθενα ξεχωριστα.

 

Ειναι πολυ πιθανο ο αλλος να μην δει ενα θεμα που μπορει να βοηθησει, επειδη αλλα ηρθαν πιο πανω στην αρχικη σελιδα. Ετσι ισως να υπαρξει καποιο μεγαλυτερο ενδιαφερον, αφου ας πουμε ο ταδε κιθαριστας μπορει να κοιταει πιο συχνα το sub forum "guitars" και να μπορεσει να βοηθησει περισσοτερο.

 

Επισης, δεν μπορω να καταλαβω την χρησιμοτητα του "videos" στην πρωτη σελιδα.[/quote']

 

To ξαναβαζω, γιατι θελω αποψη απο το boss, επειδη πιστευω οτι ειναι καλη ιδεα γενικα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις παράθεση στον εαυτό σου!

 

Μπορεί να θεωρηθεί φιλοφρόνυση βέβαια, αλλα μου αρέσει!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις παράθεση στον εαυτό σου!

 

Μπορεί να θεωρηθεί φιλοφρόνυση βέβαια' date=' αλλα μου αρέσει!!! :D :D :D[/quote']

 

Δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις παράθεση στον εαυτό σου!

 

Μπορεί να θεωρηθεί φιλοφρόνυση βέβαια, αλλα μου αρέσει!!! :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις παράθεση στον εαυτό σου!

 

Μπορεί να θεωρηθεί φιλοφρόνυση βέβαια' date=' αλλα μου αρέσει!!! :D :D :D[/quote']

 

Δεν ήξερα ότι μπορείς να κάνεις παράθεση στον εαυτό σου!

 

Μπορεί να θεωρηθεί φιλοφρόνυση βέβαια, αλλα μου αρέσει!!! :D :D :D

 

ΠΩΠΩ!!!

 

 

Σαν "είπα κ ελάλησα φαίνεται!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο καθένας θα μπορούσε να κάτσει το κωλαράκι του κάτω για 5 ωρίτσες να φτιάξει ένα review της προκοπής και να τραβήξει και 2-3 φωτό με το κινητό του....

 

Όπως γουστάρουμε να διαβάζουμε reviews και να παίρνουμε μια γνώμη' date=' να γράψουμε και καμμία...

 

Προσωπικά είμαι μέσα να γράψω κριτικές για ό,τι μηχάνημα χρησιμοποιώ.[/quote']

 

Υπάρχουν 3 προβλήματα σε αυτό που λες:

 

1) Πρόβλημα Χρόνου:

Δε νομίζω πολλά άτομα από εδώ μέσα να έχουν διαθέσιμες 5ώρες για να καθήσουν να γράψουν 1 τόσο μεγάλο και εκτενές review...

 

Προτεινόμενη λύση: Να υπάρχουν στάνταρ πεδία που πρέπει να συμπληρώσει ο reviewer όπως πχ υπάρχουν στο Harmony Central. Ας πούμε θες κάνεις review σε μια κιθάρα?

Να υπάρχουν πεδία όπως, playability, ήχος, στυλ που παίζεις, υπόλοιπος εξοπλισμός, εξυπηρέτηση από το μαγαζί που την πήρες, τιμή αγοράς κλπ.

 

Το κάθε πεδίο θα πρέπει να έχει ξεχωριστή βαθμολογία

 

2) Πρόβλημα Αντικειμενικότητας:

Αυτό βέβαια ισχύει σε όλα τα reviews...Δε μπορείς να ξέρεις αν πχ αυτός που γράφει για μια κάρτα ήχου είναι ένας έμπειρος ηχολήπτης ή ένας πιτσιρικάς που μόλις ανακάλυψε ότι το PC του μπορεί να ηχογραφεί εκτός από το να παίζει παιχνίδια...

 

Προτεινόμενη λύση: Μόνο αν το πλήθος των reviews για το ίδιο προϊόν είναι αρκετά μεγάλο, αν έχει εξασφαλιστεί ένα ικανοποιητικό πλήθος reviewers έτσι ώστε ο μέσος όρος βαθμολογίας να είναι όσο το δυνατόν πιο αντιπροσωπευτικός.

 

3) Πρόβλημα Πρόβλημα χώρου:

H υπάρχουσα κατηγορία "Tests" δεν παρέχει τη δυνατότητα να ενσωματώσεις photos, γιατί δεν έχει τη μορφή thread...

 

Προτεινόμενη λύση: Επανασχεδιασμός... :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου